Informacije o turniru

vidi sve turnire  

POJEDINAČNO DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2022.

CRO Rang: NO

ITF Rang:

 
 
Organizator: TK Winner SEASON: 2022
VENUES: TK Winner Zagreb COURTS: 61 OUTDOORS RED CLAY COURTS 8 zemlja, vanjski
TOURNAMENT DURATION: 19.03.2022. -20.03.2022. ENTRY DEAD LINE: 18.03.2022.
 
  • Organizator: TK Winner
  • Adresa: Remetinečka cesta 106
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Mobile: +385 91 7892905
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: TK Winner Zagreb
  • Adresa: Remetinečka 106 (prekooputa Hotela I)
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena: 8
  • Vrsta terena: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Goran Željko
  • Mobile: +385 91 3147 444
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Voditelj lige: Dubravko Lipnjak
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 3779 066
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS35 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - GROUP A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - GROUP B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS35 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
UTJEŠNI TURNIR DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 
 
 
 
 

POJEDINAČNO DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2022.

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
BANDIĆ IVAN CRO
2.
 
BICK STANISLAV CRO
3.
 
BORAS DAMIR CRO
4.
 
ČANAGLIĆ DALIBOR CRO
5.
 
DAKIĆ BORIVOJ CRO
6.
 
DERANJA IGOR CRO
7.
 
DRAKULIĆ DRAGO CRO
8.
 
FIKET IVAN CRO
9.
 
FRANUŠIĆ MARO CRO
10.
 
GJURAŠIN TOMISLAV CRO
11.
 
GMITROVIĆ OLIVER CRO
12.
 
GODINIĆ MARINA CRO
13.
 
HABUŠ ZORAN CRO
14.
 
Ilic Gordana CRO
15.
 
JOZES MANUEL CRO
16.
 
KNEžEVIć GORDAN CRO
17.
 
KNEŽEVIĆ ZDRAVKO CRO
18.
 
KNEZIĆ IVAN CRO
19.
 
KNEZOVIĆ IVO CRO
20.
 
KOVAC TIMMY CRO
21.
 
KOZUL MARKO CRO
22.
 
KRAJNOVIĆ KRUNOSLAV CRO
23.
 
KRALJEVIĆ BRANKO CRO
24.
 
LEGOVIĆ ALDO CRO
25.
 
LIVANČIĆ DRAGO CRO
26.
 
LOVRIĆ MARIO CRO
27.
 
LUKIĆ DJURO CRO
28.
 
LUKIN HELEN CRO
29.
 
MALINA JOSIP CRO
30.
 
MANDIĆ VIJEKO CRO
31.
 
MATIĆ MATE CRO
32.
 
MIKAŠEK KAZIMIR CRO
33.
 
MLINARIĆ MIROSLAV CRO
34.
 
MUFTIĆ MIRZA CRO
35.
 
ONTL ALEN CRO
36.
 
OŠTRO SANJAN CRO
37.
 
PETRINOVIĆ ROBERT CRO
38.
 
PLANČIĆ ENIS CRO
39.
 
ROGIC ŽELJKA CRO
40.
 
ŠIPUš HRVOJE SRB
41.
 
SMILJAN BRUNO CRO
42.
 
SMOJVER DARIO CRO
43.
 
ŠRAJER VATROSLAV CRO
44.
 
SUŠILOVIĆ HRVOJE CRO
45.
 
ŠVEC MARIO CRO
46.
 
TONKOVIĆ ZLATKO CRO
47.
 
VERGAŠ DAMIR CRO
48.
 
VIDMAR ANTUN CRO
49.
 
VRAGOTUK IVICA CRO
50.
 
VRHOVNIK BOŽO CRO
51.
 
VUČKOVIĆ VLADIMIR CRO
52.
 
VUKOJA VJENCESLAV CRO
53.
 
ŽAKI GORAN CRO
Refere's Signature
Download
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

POJEDINAČNO DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2022.

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
NEDJELJA - 20 OŽUJKA 2022
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
Bandić Ivan CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 13:00
Not Before 16:00
2.
 
Bick Stanislav CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 13:30
Not Before 16:30
3.
 
Boras Damir CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 12:00
Not Before 13:30
4.
 
Deranja Igor CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 13:00
Not Before 15:00
5.
 
Drakulić Drago CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 16:00
Not Before 18:00
6.
 
Fiket Ivan CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 11:30
Not Before 16:00
7.
 
Franušić Maro CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 13:00
Not Before 17:30
8.
 
Gmitrović Oliver CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 10:30
9.
 
Godinić Marina CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 9:00
10.
 
Habuš Zoran CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 13:00
Not Before 17:30
11.
 
Ilić Gordana CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 18:00
Not Before 18:00
12.
 
Knežević Gordan CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 10:00
Not Before 14:30
13.
 
Knežević Zdravko CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 16:00
Not before 19:00
Court TBA
14.
 
Kovač Timi SLO TK WINNER ZAGREB Starting at 11:30
Not Before 16:00
15.
 
Kraljević Branko CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 13:00
Not Before 15:00
16.
 
Legović Aldo CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 14:30
17.
 
Livančić Drago CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 10:30
Not Before 17:30
18.
 
Lovrić Mario CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 11:30
Not Before 16:00
19.
 
Lukin Helen CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 12:00
Not Before 18:00
20.
 
Lukić Đuro CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 13:00
Not before 19:00
Court TBA
21.
 
Malina Josip CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 16:30
22.
 
Mandić Vijeko CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 9:00
23.
 
Matić Mate CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 16:00
24.
 
Mikašek Kazimir CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 14:30
Not Before 18:00
25.
 
Muftić Mirza CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 10:00
Not Before 14:30
26.
 
Ontl Alen CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 10:00
Not Before 14:30
27.
 
Petrinović Robert CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 10:30
28.
 
Rogić Željka CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 9:00
Not Before 12:00
29.
 
Smiljan Bruno CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 17:30
Not before 19:00
Court TBA
30.
 
Smojver Dario CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 10:30
Not Before 17:30
31.
 
Sušilović Hrvoje CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 13:30
32.
 
Tonković Zlatko CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 12:00
33.
 
Vergaš Damir CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 11:30
34.
 
Vidmar Antun CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 13:30
Not Before 16:30
35.
 
Vragotuk Ivica CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 9:00
36.
 
Vukoja Vjenceslav CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 11:30
37.
 
Vučković Vladimir CRO TK WINNER ZAGREB Not before 19:00
Court TBA
38.
 
Čanaglić Dalibor CRO TK WINNER ZAGREB Not Before 16:30
39.
 
Šipuš Hrvoje CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 11:30
Not Before 16:00
40.
 
Švec Mario CRO TK WINNER ZAGREB Starting at 10:00
Not Before 14:30
41.
 
Žaki Goran SRB TK WINNER ZAGREB Not Before 17:30
Not before 19:00
Court TBA
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 
 
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: NO 0 0 0 0 0 0 0