Informacije o turniru

vidi sve turnire  

JEZERO SENIORS OPEN -OSIJEK 2019

CRO Rang: N2

ITF Rang:

 
 
Organizator: Teniski klub Jezeroo Sezona: 2019
Mjesto održavanja: Osijek Tereni: 8
Trajanje turnira: 23.02.2019. -24.02.2019. Zadnji dan prijave: 21.02.2019.
 
  • Organizator: Teniski klub Jezeroo
  • Adresa: Kupska bb
  • Grad: Osijek
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 31272900
  • Mobile: 098398437
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.tkjezero.hr
  • Mjesto održavanja turnira: Teniski klub Jezero
  • Adresa: Kupska bb
  • Grad: Osijek
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena: 8
  • Direktor turnira: Vlatka i Mario Garac
  • Mobile: +385 99 5106 163
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Voditelj lige: Dubravko Lipnjak
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 3779 066
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 
 
 

JEZERO SENIORS OPEN -OSIJEK 2019

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Bardić Bojan CRO
2.
 
Bardić Milan CRO
3.
 
Bačić Tomislav SRB
4.
 
Beussmann Zvonko CRO
5.
 
Blažević Ivan CRO
6.
 
Boras Mijo CRO
7.
 
Borovac Josip CRO
8.
 
Brzica Borna CRO
9.
 
Bugarski Borislav SRB
10.
 
Burger Ivica CRO
11.
 
Curić Martin CRO
12.
 
Cvijetić Nenad CRO
13.
 
Dasović Miroslav CRO
14.
 
Drčelić Đuro CRO
15.
 
Dumeničić Dalibor CRO
16.
 
Dumeničić Željko CRO
17.
 
Ferenci Franjo CRO
18.
 
Flauder Viktor CRO
19.
 
Gladić Dragan SRB
20.
 
Gojtan Oleg CRO
21.
 
Graovac Miroslav CRO
22.
 
Grubišić Jadranko CRO
23.
 
Gudelj Krešimir CRO
24.
 
Hlatki Boris CRO
25.
 
Hutz Adrian CRO
26.
 
Jakelić Mislav CRO
27.
 
Jalovičar Davor CRO
28.
 
Janković Oliver CRO
29.
 
Jančić Strahinja CRO
30.
 
Jurić Mladen CRO
31.
 
Jurić Pero CRO
32.
 
Kaloci Ervin CRO
33.
 
Koščak Igor CRO
34.
 
Kulenović Emir CRO
35.
 
Kurtović Tin CRO
36.
 
Kuzmanović Miroslav SRB
37.
 
Lalić Vladimir CRO
38.
 
Lazanin Domagoj CRO
39.
 
Lenart Roman CRO
40.
 
Ljubojević Goran CRO
41.
 
Majsterić Zrinko CRO
42.
 
Marinčić Relja CRO
43.
 
Markotić Mario CRO
44.
 
Martinović Marko CRO
45.
 
Marukić Tomislav CRO
46.
 
Matić Radoš CRO
47.
 
Miškić Ivan CRO
48.
 
Miškić Stjepan CRO
49.
 
Nedić Tomislav CRO
50.
 
Nemet Franjo CRO
51.
 
Novaković Damir CRO
52.
 
Omazić Božo CRO
53.
 
Pljuskovec Marko CRO
54.
 
Popović Vedran CRO
55.
 
Praća Igor SRB
56.
 
Prodanović Željko CRO
57.
 
Radanović Dražen CRO
58.
 
Smoljan Vedran CRO
59.
 
Stapić Vedran CRO
60.
 
Tomić Dragan CRO
61.
 
Vasilj Jure CRO
62.
 
Vidić Andrija CRO
63.
 
Vilhelm Tomislav CRO
64.
 
Virovkić Nenad CRO
65.
 
Vrebac Ivan CRO
66.
 
Vrgoč Željko CRO
67.
 
Vukalović Siniša CRO
68.
 
Vuković Zvonimir CRO
69.
 
Šalinger Mario CRO
70.
 
Šimašek Devid CRO
71.
 
Šimunov Mario CRO
72.
 
Živković Darko CRO
73.
 
Živković Martin CRO
Refere's Signature
Dubravko Lipnjak
Tk-jezero-1 HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

JEZERO SENIORS OPEN -OSIJEK 2019

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Saturday 23.02.2019
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
Bardić Bojan CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 10:00
2.
 
Bardić Milan CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 9:00
3.
 
Bačić Tomislav SRB TENISKI KLUB JEZERO Not Before 10:00
4.
 
Blažević Ivan CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 10:00
5.
 
Borovac Josip CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 10:00
6.
 
Brzica Borna CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 14:00
7.
 
Burger Ivica CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 12:00
8.
 
Curić Martin CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
9.
 
Cvijetić Nenad CRO TENISKI KLUB JEZERO Starting at 8:00
10.
 
Dumeničić Dalibor CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 12:00
11.
 
Dumeničić Željko CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 9:00
12.
 
Flauder Viktor CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
13.
 
Gojtan Oleg CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 11:00
14.
 
Grubišić Jadranko CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 9:00
15.
 
Gudelj Krešimir CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 11:00
16.
 
Hlatki Boris CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 12:00
17.
 
Hutz Adrian CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
18.
 
Jalovičar Davor CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 14:00
19.
 
Jančić Strahinja CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 12:00
20.
 
Jurić Pero CRO TENISKI KLUB JEZERO Starting at 8:00
21.
 
Kaloci Ervin CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 10:00
22.
 
Kulenovć Emir CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 14:00
23.
 
Kurtović Tin CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
24.
 
Lalić Vladimir CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 14:00
25.
 
Lenart Roman CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 12:00
26.
 
Majsterić Zrinko CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 10:00
27.
 
Marinčić Relja CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
28.
 
Martinović Marko CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
29.
 
Marukić Tomislav CRO TENISKI KLUB JEZERO Starting at 8:00
30.
 
Matić Radoš CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 14:00
31.
 
Miškić Ivan CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 14:00
32.
 
Nemet Franjo CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
33.
 
Novaković Damir CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 14:00
34.
 
Pljuskovac Marko CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
35.
 
Prodanović Željko CRO TENISKI KLUB JEZERO Starting at 8:00
36.
 
Radanović Dražen CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 14:00
37.
 
Stapić Vedran CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 12:00
38.
 
Tomić Dragan CRO TENISKI KLUB JEZERO Starting at 8:00
39.
 
Vasilj Jure CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 11:00
40.
 
Vidić Andrija CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 11:00
41.
 
Vilhelm Tomislav CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 9:00
42.
 
Virovkić Nenad CRO TENISKI KLUB JEZERO Starting at 8:00
43.
 
Vrebac Ivan CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 11:00
44.
 
Vuković Zvonimir CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 9:00
45.
 
Šalinger Mario CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
46.
 
Šimašek Devid CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 13:00
47.
 
Šimunov Mario CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 11:00
48.
 
Živković Darko CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 11:00
49.
 
Živković Martin CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 9:00
50.
 
Žurić Miroslav CRO TENISKI KLUB JEZERO Not Before 11:00
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee Vlatka i Mario Garac Dubravko Lipnjak
Tk-jezero-1 HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: N2 0 0 0 0 0 0 0