Informacije o turniru
vidi sve turnireOrganizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik | SEASON: 2018 | ||
---|---|---|---|
VENUES: Cavtat | COURTS: 61 OUTDOORS RED CLAY COURTS 8 zemlja, vanjski | ||
TOURNAMENT DURATION: 09.04.2018. -14.04.2018. | ENTRY DEAD LINE: 30.11.-0001. |
- Organizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik
- Adresa: Šetalište Kralja Zvonimira bb
- Grad: 20000 Dubrovnik
- Država: Hrvatska
- Telefon: +385 20 437 355
- Fax: +385 20 437 357
- E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Website: http://www.htsv.hr
- Mjesto održavanja turnira: Cavtat, Teniski centar Albatros
- Adresa: Od Zala 1
- Grad: 20210 Cavtat
- Država: Hrvatska
- Broj terena: 8
- Vrsta terena: zemlja, vanjski
- Direktor turnira: Toni Kovačević
- Telefon: +385 20 481 550
- Fax: +385 20 481 501
- Mobile: +385 98 525 303
- E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Voditelj lige: Dubravko Lipnjak
- Telefon: +385 1 4854 721
- Fax: +385 1 4876 954
- Mobile: +385 91 3779 066
- E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
RESULTS BY CATEGORY
7th DUBROVNIK CROATIAN SENIORS OPEN |
||||
---|---|---|---|---|
FINAL ENTRY LIST |
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation |
1. | AMUNDSSON | Peter | SWE | |
2. | ANDERSSON | Per | SWE | |
3. | ASATIANI | Teimuraz | GEO | |
4. | BABOVIC | Miodrag | SRB | |
5. | BESLAGIC | Emir | BIH | |
6. | BOBIC | Miho | CRO | |
7. | BOLJEVIC | Srdjan | MNE | |
8. | BOROVAC | NIKSA | CRO | |
9. | BRKIC | Ismir | BIH | |
10. | CAPOCASALE | Nicola | ITA | |
11. | COOM | Simon | GBR | |
12. | D'AMBRUOSO | Vito Michele | ITA | |
13. | DERANJA | Igor | CRO | |
14. | FISCHER | Raimund | AUT | |
15. | FRANUSIC | Maro | CRO | |
16. | GAZIVODA | Momo | MNE | |
17. | GEGETCHKORI | Alexander | GEO | |
18. | GLAVINIC | Senko | CRO | |
19. | GROSS | Gerhard | AUT | |
20. | HAMMOND | Paul | GBR | |
21. | HAMPEL | Andreas | GER | |
22. | HARDY | Peter | GER | |
23. | HENNING | Ulrich | GER | |
24. | HILL | Stan | GBR | |
25. | HUBER | Ernst | AUT | |
26. | IHNKEN | Reinhard | GER | |
27. | IVAN | Miroslav | SVK | |
28. | JANCIAR | Peter | SVK | |
29. | JOHANSSON | Per-Erik | SWE | |
30. | JONES | Stephen | GBR | |
31. | JONSSON | Per-Ake | SWE | |
32. | KASCELAN | Dragan | MNE | |
33. | KAY | David | GBR | |
34. | KOSJEK | Maks | CRO | |
35. | KRALJEVIC | Branko | CRO | |
36. | KRILANOVIC | Stijepo | CRO | |
37. | KRUSCHA | Michael | GER | |
38. | LOIBL | Herbert | AUT | |
39. | MALLIGA | Werner | AUT | |
40. | MARCHETTI | Anthony | GBR | |
41. | MARIC | Dragoslav | SRB | |
42. | MATIC | Mate | CRO | |
43. | MCGUIGAN | Robert | AUS | |
44. | MEIER | Joachim | GER | |
45. | MESSMER | Karl | GER | |
46. | MILIC | Jure | CRO | |
47. | MOLLURA | Rinaldo | ITA | |
48. | MORIN | Lars | SWE | |
49. | NOVAKOVIC | Rao | CRO | |
50. | PARAPID | Dragan | MNE | |
51. | PAVICEVIC | Dusko | MNE | |
52. | PETERMANN | Andreas | GER | |
53. | PETROVIC | Sasa | SRB | |
54. | PRCE | Stipan | CRO | |
55. | RECKSCHMIDT | Holger | GER | |
56. | ROHDE | Michael | GER | |
57. | ROMBACH | Reinhold | GER | |
58. | RUMMELHAGEN | Rainer | GER | |
59. | SAKIC | Nenad | SRB | |
60. | SAV | Jurij | SLO | |
61. | SCHANDA | Werner | AUT | |
62. | SCHILCHER | Franz | AUT | |
63. | SCHWARZE | Rainer | GER | |
64. | SHANN | David | GBR | |
65. | SIMIC | Ivan | CRO | |
66. | SNAJDER | Romano | CRO | |
67. | STEIN | Christian | GER | |
68. | STERR | Elmar | GER | |
69. | STEVOVIC | Aleksanadar | MNE | |
70. | SUNDH | Goran | SWE | |
71. | SWAROFSKY | Karl | AUT | |
72. | THOMAS | Markus | GER | |
73. | VUCINIC | Ivan | MNE | |
74. | WINKLER | Norbert | AUT | |
75. | YOUNG | Bruce | GBR | |
76. | ZIPP | Wolfgang | GER | |
77. | ABSMAIER | Susanne | GER | |
78. | BRUIL | Michelle | NED | |
79. | DOKLESTIC | Olivera | MNE | |
80. | GIOIA | Luisa | ITA | |
81. | HARDY | Alena | GER | |
82. | HIPPEL | Sabine | GER | |
83. | HOELTING | Anita | GER | |
84. | INTINI | Elisabetta | ITA | |
85. | KANG EDEL | Yeol | KOR | |
86. | KNEZEVIC-KUZMAN | Barbara | CRO | |
87. | KUHLEN | Dominique | BEL | |
88. | LIAQAT | Zarqa | GBR | |
89. | LIEBE | Nadia | GER | |
90. | LYONS | Marina | GBR | |
91. | MEIER | Gabriele | GER | |
92. | NICOLATOS | Clara | CYP | |
93. | NOTHNAGEL | Heike | GER | |
94. | PARKER | Samantha | GBR | |
95. | PILAVA | Eleni | CYP | |
96. | RICHTERS | Vanda | CRO | |
97. | RUMMELHAGEN | Carola | GER | |
98. | SCHERER | Sabine | AUT | |
99. | SCHROEDER | Claudia | GER | |
100. | THOMSSEN | Maren | GER | |
101. | TREIBMANN | Sylvia | GER | |
102. | WILSON | Emma | GBR | |
103. | YOMODA | Ryoko | JPN | |
Refere's Signature Dubravko Lipnjak |
Download |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw |
7th DUBROVNIK CROATIAN SENIORS OPEN |
||||
---|---|---|---|---|
ALPHABETICAL MATCH LIST |
Tuesday 10 Apr 2018 |
---|
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation | Venues | Time |
1. | BABOVIC | Miodrag | SRB | TENISKI CENTAR ALBATROS | Starting at 09:00 | |
2. | BESLAGIC | Emir | BIH | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 17:00 | |
3. | BOBIC | Miho | CRO | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
4. | BOLJEVIC | Srdjan | MNE | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
5. | BRUIL | Michelle | NED | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
6. | DOKLESTIC | Olivera | MNE | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
7. | FISCHER | Raimund | AUT | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 15:00 | |
8. | FRANUSIC | Maro | CRO | TENISKI CENTAR ALBATROS | Starting at 09:00 | |
9. | GAZIVODA | Momo | MNE | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
10. | GIOIA | Luisa | ITA | TENISKI CENTAR ALBATROS | Starting at 09:00 | |
11. | GROSS | Gerhard | AUT | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
12. | HARDY | Alena | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
13. | HARDY | Peter | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
14. | HILL | Stan | GBR | TENISKI CENTAR ALBATROS | Starting at 09:00 | |
15. | HIPPEL | Sabine | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 09:00 | |
16. | HOELTING | Anita | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
17. | IHNKEN | Reinhard | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
18. | IVAN | Miroslav | SVK | TENISKI CENTAR ALBATROS | Starting at 09:00 | |
19. | JOHANSSON | Per-Erik | SWE | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
20. | JONES | Stephen | GBR | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
21. | KANG EDEL | Yeol | KOR | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 15:00 | |
22. | KAY | David | GBR | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 17:00 | |
23. | KNEZEVIC-KUZMAN | Barbara | CRO | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 09:00 | |
24. | KRILANOVIC | Stijepo | CRO | TENISKI CENTAR ALBATROS | Starting at 09:00 | |
25. | KUHLEN | Dominique | BEL | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 15:00 | |
26. | LIAQAT | Zarqa | GBR | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
27. | LIEBE | Nadia | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
28. | MALLIGA | Werner | AUT | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
29. | MARCHETTI | Anthony | GBR | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
30. | MEIER | Gabriele | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 15:00 | |
31. | MEIER | Joachim | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 15:00 | |
32. | MILIC | Jure | CRO | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
33. | NICOLATOS | Clara | CYP | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 15:00 | |
34. | NOTHNAGEL | Heike | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Starting at 09:00 | |
35. | NOVAKOVIC | Rao | CRO | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
36. | PARAPID | Dragan | MNE | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
37. | PARKER | Samantha | GBR | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
38. | PETERMANN | Andreas | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Starting at 09:00 | |
39. | PETROVIC | Sasa | SRB | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
40. | PILAVA | Eleni | CYP | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
41. | RECKSCHMIDT | Holger | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
42. | RICHTERS | Vanda | CRO | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
43. | ROMBACH | Reinhold | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 15:00 | |
44. | SAV | Jurij | SLO | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 16:30 | |
45. | SCHANDA | Werner | AUT | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
46. | SCHERER | Sabine | AUT | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 09:00 | |
47. | SCHROEDER | Claudia | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 09:00 | |
48. | SHANN | David | GBR | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
49. | SIMIC | Ivan | CRO | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 16:30 | |
50. | STEIN | Christian | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 17:00 | |
51. | STERR | Elmar | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 13:30 | |
52. | SUNDH | Goran | SWE | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
53. | SWAROFSKY | Karl | AUT | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
54. | THOMAS | Markus | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
55. | TREIBMANN | Sylvia | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 12:00 | |
56. | WILSON | Emma | GBR | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 09:00 | |
57. | WINKLER | Norbert | AUT | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 | |
58. | ZIPP | Wolfgang | GER | TENISKI CENTAR ALBATROS | Not Before 10:30 |
Order of Play released | Tournament Director | ITF Referee | |
ITF Referee | 06.04.2018. | Toni Kovačević | Dubravko Lipnjak |
Wednesday 11 Apr 2018 |
---|
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation | Venues | Time |
1. | ANDERSSON | Per | SWE | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
2. | BOROVAC | NIKSA | CRO | Teniski centar Albatros | Not Before 13:30 | |
3. | BRKIC | Ismir | BIH | Teniski centar Albatros | Not Before 13:30 | |
4. | CAPOCASALE | Nicola | ITA | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
5. | COOM | Simon | GBR | Teniski centar Albatros | Not Before 13:30 | |
6. | D'AMBRUOSO | Vito Michele | ITA | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
7. | DERANJA | Igor | CRO | Teniski centar Albatros | Not Before 15:00 | |
8. | FISCHER | Raimund | AUT | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
9. | GEGETCHKORI | Alexander | GEO | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
10. | GLAVINIC | Senko | CRO | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
11. | GROSS | Gerhard | AUT | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
12. | HAMMOND | Paul | GBR | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
13. | HAMPEL | Andreas | GER | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
14. | HARDY | Alena | GER | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
15. | HARDY | Peter | GER | Teniski centar Albatros | Not Before 13:30 | |
16. | HENNING | Ulrich | GER | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
17. | HUBER | Ernst | AUT | Teniski centar Albatros | Not Before 13:30 | |
18. | IHNKEN | Reinhard | GER | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
19. | INTINI | Elisabetta | ITA | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
20. | JANCIAR | Peter | SVK | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
21. | JOHANSSON | Per-Erik | SWE | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
22. | JONSSON | Per-Ake | SWE | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
23. | KASCELAN | Dragan | MNE | Teniski centar Albatros | Not Before 15:00 | |
24. | KOSJEK | Maks | CRO | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
25. | KRALJEVIC | Branko | CRO | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
26. | KRUSCHA | Michael | GER | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
27. | LOIBL | Herbert | AUT | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
28. | LYONS | Marina | GBR | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
29. | MALLIGA | Werner | AUT | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
30. | MARCHETTI | Anthony | GBR | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
31. | MATIC | Mate | CRO | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
32. | MCGUIGAN | Robert | AUS | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
33. | MESSMER | Karl | GER | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
34. | MILIC | Jure | CRO | Teniski centar Albatros | Not Before 13:30 | |
35. | MOLLURA | Rinaldo | ITA | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
36. | MORIN | Lars | SWE | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
37. | NOVAKOVIC | Rao | CRO | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
38. | PARKER | Samantha | GBR | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
39. | PAVICEVIC | Dusko | MNE | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
40. | PRCE | Stipan | CRO | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
41. | ROHDE | Michael | GER | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
42. | ROMBACH | Reinhold | GER | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
43. | RUMMELHAGEN | Rainer | GER | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
44. | SCHANDA | Werner | AUT | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
45. | SCHILCHER | Franz | AUT | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
46. | SCHWARZE | Rainer | GER | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
47. | STERR | Elmar | GER | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
48. | STEVOVIC | Aleksanadar | MNE | Teniski centar Albatros | Starting at 09:00 | |
49. | SUNDH | Goran | SWE | Teniski centar Albatros | Not Before 13:30 | |
50. | SWAROFSKY | Karl | AUT | Teniski centar Albatros | Not Before 10:30 | |
51. | WINKLER | Norbert | AUT | Teniski centar Albatros | Not Before 12:00 | |
52. | YOUNG | Bruce | GBR | Teniski centar Albatros | Not Before 13:30 | |
53. | ZIPP | Wolfgang | GER | Teniski centar Albatros | Not Before 13:30 |
Order of Play released | Tournament Director | ITF Referee | |
ITF Referee | 06.04.2018. | Toni Kovačević | Dubravko Lipnjak |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one |
BODOVI ZA RANG LISTU HTSV
RANG / BOD | Pobjednik | Drugoplasirani | Polu-finale | Četvrt-finale | R/16 | R/32 | R/64 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CRO Rang: I3 | 400 | 250 | 220 | 120 | 80 | 60 | 50 |
BODOVI ZA RANG LISTU ITF
RANG / BOD | WINNER | RUNNER UP | SEMIFINALIST | QUARTARFINALIST | LOSER IN R16 | LOSER IN R32 | LOSER IN R64 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ITF Rang: 3 | 80 | 60 | 30 | 20 | 10 | 5 | 0 |