Informacije o turniru

vidi sve turnire  

39th ITF SUPER - SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS 2019 (65,70,75,80,85)

ITF Tennis
 
 
Organizator: Hrvatski teniski savez veterana Sezona: 2019
Mjesto održavanja: Umag Tereni: 61 Umag zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 21.09.2019. -28.09.2019. Zadnji dan prijave: 30.11.-0001.
 
  • Organizator: Hrvatski teniski savez veterana
  • Adresa: Gundulićeva 3
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion - Tennis Centre Stella Maris
  • Adresa: Savudrijska ulica, Škverska ulica 8
  • Grad: 52470 Umag, 52466 Novigrad
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 61 Umag
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS80 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS85 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS80 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS85 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC65 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC70 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC75 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC80 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC85 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WSC65 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WSC70 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WSC75 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WSC80 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WSC85 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD80 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD85 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD80 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD85 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD80 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD85 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

39th ITF SUPER - SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS 2019 (65,70,75,80,85)

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Abbatessa Donato ITA
2.
 
Ackermann Juergen GER
3.
 
Adams Reinhilde GER
4.
 
Adrigan Peter GER
5.
 
Ahlers Herman USA
6.
 
Aleksandrowicz Maciej POL
7.
 
Ali Tahir IND
8.
 
Alle Adrian AUS
9.
 
Almeida Eduardo Rios BRA
10.
 
Althaus Herbert GER
11.
 
Amkreutz Mary NED
12.
 
Anderson Catherine USA
13.
 
Andree Telsche GER
14.
 
Ardesi Giancarlo ITA
15.
 
Arias Ana-Maria CHI
16.
 
Arkhipenkova Natalia RUS
17.
 
Atrokhov Iakov RUS
18.
 
Avis Adrienne AUS
19.
 
Baker James SLO
20.
 
Baks Wilhelmina NED
21.
 
Ballard Kerry AUS
22.
 
Baraldi Luis F MEX
23.
 
Barbey Laurent SUI
24.
 
Barbieri Leonardo ITA
25.
 
Baron Tom GBR
26.
 
Baron Christine GBR
27.
 
Barrett Bruce USA
28.
 
Barwick Robert AUS
29.
 
Bascou Annick FRA
30.
 
Batikova Zdenka CZE
31.
 
Baumgartner Josef GER
32.
 
Baur Walter SUI
33.
 
Bauwens Werner GER
34.
 
Bauwens Ingrid GER
35.
 
Bauwens Annetraut GER
36.
 
Bauwens Sylvia GER
37.
 
Beautyman Michael USA
38.
 
Belluzzi Nadia ITA
39.
 
Benedetti Gail FRA
40.
 
Bentham Phyllis GBR
41.
 
Beres-Molnar Natasa HUN
42.
 
Berman Jorge MEX
43.
 
Bertuetti Franco ITA
44.
 
Bichon Michele FRA
45.
 
Bickmore Rob AUS
46.
 
Biddle Don AUS
47.
 
Blackburn Belinda GBR
48.
 
Blackburn Trevor GBR
49.
 
Blackburne Kim AUS
50.
 
Blecking Ursula GER
51.
 
Bliss Helmut GER
52.
 
Blom Nora NED
53.
 
Bobillier Monique FRA
54.
 
Bonfante Irene ARG
55.
 
Borgia cosimo ITA
56.
 
Born Hans-Peter SUI
57.
 
Bortolani Rene SUI
58.
 
Bota Andelko CRO
59.
 
Bourdet Alain FRA
60.
 
Bradley Kevin AUS
61.
 
Bratinic Zorka CRO
62.
 
Breuel Ernst GER
63.
 
Broccatelli Paolo ITA
64.
 
Brogi Leonardo ITA
65.
 
Bronny Francois FRA
66.
 
Bruggraber Hildegard AUT
67.
 
Bryant Malcolm GBR
68.
 
Bryson Liane USA
69.
 
Budeanu Ioan ROU
70.
 
Burggraf Susy SUI
71.
 
Bussolati Michele ITA
72.
 
Bussolati Riccardo ITA
73.
 
Caillard Frederique FRA
74.
 
Callegari Francesco ITA
75.
 
Cameron James CAN
76.
 
Cameron Christa CAN
77.
 
Camina Borda Jorge ESP
78.
 
Campling Carol AUS
79.
 
Canessa Pier Aldo ITA
80.
 
Capocasale Nicola ITA
81.
 
Caramaschi Alfio ITA
82.
 
Carlsen Birgit DEN
83.
 
Castell Carolann USA
84.
 
Cathcart Neagle IRL
85.
 
Cech Frantisek CZE
86.
 
Cerri Gino ITA
87.
 
Church Norman GBR
88.
 
Cianci Riccardo ITA
89.
 
Cizek Radovan CZE
90.
 
Clayton Gillian GBR
91.
 
Cocco Fiamma ITA
92.
 
Coebergh Jan NED
93.
 
Collins Nola AUS
94.
 
Cooper Jasper GBR
95.
 
Corley Dean USA
96.
 
Cornalba Giantullio ITA
97.
 
Crawford pamela AUS
98.
 
Croin Marie Francoise FRA
99.
 
Crump Kevin AUS
100.
 
Crutchet Henri FRA
101.
 
Cummings Anna USA
102.
 
Cutts Joyce CAN
103.
 
Dahl Kenneth CAN
104.
 
Dakic Borivoj CRO
105.
 
Dalla Chiesa Giorgio ITA
106.
 
Dall'Aste Roberto ITA
107.
 
D'ambruoso Vito Michele ITA
108.
 
Damiani Danila ITA
109.
 
Damolin Ezio ITA
110.
 
Davey Roger AUS
111.
 
De Michelis Marcello ITA
112.
 
De Villepin Xavier GER
113.
 
Dede Marco ITA
114.
 
Del Carro Virgilio ITA
115.
 
Delamare Inger FRA
116.
 
Deleuse Marie Christine FRA
117.
 
Denkinger Clemens SUI
118.
 
Doblaski Dieter GER
119.
 
Dollins David USA
120.
 
Donadini Aureliano ITA
121.
 
Dotti Daniele ITA
122.
 
Drenovec Ivo SLO
123.
 
Dressler Otto GER
124.
 
Durham Mary NZL
125.
 
Eisterlehner Heidi GER
126.
 
Emery Niels DEN
127.
 
Erber Wolfgang AUT
128.
 
Erdei Ferenc HUN
129.
 
Ermaccora Ernesto ARG
130.
 
Fabac Emiliano ITA
131.
 
Fabian Zoltan HUN
132.
 
Fellner Guenter AUT
133.
 
Ferraris Jocelyne FRA
134.
 
Filipovic Igor SVK
135.
 
Fischer Nanda GER
136.
 
Fisher Pauline GBR
137.
 
Flor de la Morena Luis ESP
138.
 
Fox Shirley GBR
139.
 
Friemel Rainer GER
140.
 
Fumagalli Roberto Franco ITA
141.
 
Furlan Marjan SLO
142.
 
Gaba Frank DEN
143.
 
Gabernig Heinz AUT
144.
 
Gai Luigi ITA
145.
 
Galfard-Kirsten Sylvie FRA
146.
 
Galic Mirko SRB
147.
 
Gallay Marielle FRA
148.
 
Galvez Carrasco Gabriel CHI
149.
 
Garrone Pier-Luigi ITA
150.
 
GAUTIER Pierre-Herve FRA
151.
 
Gaweda Jan POL
152.
 
Geey Lillian GBR
153.
 
Gelpi Giovanni ITA
154.
 
Gerecke Martin GER
155.
 
Gerlatzka Irmgard GER
156.
 
Gerolimetto Edoardo ITA
157.
 
Giffard Monique FRA
158.
 
Giraud Mireille FRA
159.
 
Giraud Sylvie FRA
160.
 
Giuberti Eugenio ITA
161.
 
Glaszmann Caroline FRA
162.
 
Gloor Herbert SUI
163.
 
Gluszuk Witold POL
164.
 
Goetsch Leo ITA
165.
 
Goiss Gunther AUT
166.
 
Golda Jadwiga POL
167.
 
Gonda Peter CAN
168.
 
Gonzalo Angel ESP
169.
 
Goryana Galyna UKR
170.
 
Graf Guenter GER
171.
 
Gresy Serge FRA
172.
 
Gresy Sylvie FRA
173.
 
Griffin Tim CAN
174.
 
Grm Mira SLO
175.
 
Grossman Daniel USA
176.
 
Guedes Roger BRA
177.
 
Guimaraes Maria Luisa BRA
178.
 
Gurich-Gonzalez Jose ESP
179.
 
Gutmann Esther AUT
180.
 
Gutmann Peter AUT
181.
 
Hackstein Sigrid GER
182.
 
Haetti Horst GER
183.
 
Hall Margaret NZL
184.
 
Hancy Judy AUS
185.
 
Hannukainen Tuija FIN
186.
 
Hansson Torsten SWE
187.
 
Harms Wolfgang USA
188.
 
Hart Ralph USA
189.
 
Haslinghuis Dinant NED
190.
 
Haubner Renate AUT
191.
 
Haupt-Buchenrode Alex AUT
192.
 
Hazos Huba HUN
193.
 
Hedman Marja-Liisa FIN
194.
 
Heinrich Uwe GER
195.
 
Heller Peter SUI
196.
 
Hellmonseder Harald AUT
197.
 
Henderson Roy GBR
198.
 
Henning John AUS
199.
 
Herrick Burnett USA
200.
 
Hess Gerhard SUI
201.
 
Hesse Cazaux Nicole FRA
202.
 
Hidalgo Romero Sebastian ESP
203.
 
Hillebrand Charleen USA
204.
 
Holm Viggo DEN
205.
 
Howes Bob AUS
206.
 
Hrinevych Yurii UKR
207.
 
Huber Hans SUI
208.
 
Hubl Andrzej POL
209.
 
Hugard Denise FRA
210.
 
Iaccarino Rossana ITA
211.
 
Ivanova Alla RUS
212.
 
Janssen-Prins Heleen NED
213.
 
Jarmoc George POL
214.
 
Jaworski Edward POL
215.
 
Jell Hans AUT
216.
 
Jelsma Anneke NED
217.
 
Jessop Wilf GBR
218.
 
Johansson Per SWE
219.
 
Johnston Rennie GBR
220.
 
Jonas Jozsef HUN
221.
 
Jones Wilbur USA
222.
 
Jonsson Evert SWE
223.
 
Judik Zoltan HUN
224.
 
Kaczorowski Pawel POL
225.
 
Kadekar Narahari IND
226.
 
Kaisserian Didier FRA
227.
 
Kalju Leelo EST
228.
 
Kammin Manfred GER
229.
 
Karolyi Mariana HUN
230.
 
Karwasky Tina USA
231.
 
Kende Laszlo HUN
232.
 
Kirkland-Cochran Jan USA
233.
 
Kirs Mikael SWE
234.
 
Klein Alena GER
235.
 
Klein Klaus-Juergen GER
236.
 
Kleinberger Marianne AUT
237.
 
Knapp Christel GER
238.
 
Koehler Herbert GER
239.
 
Koek Martin NED
240.
 
Kofol Jan USA
241.
 
Kolacek Petr SUI
242.
 
Kolar Jozef SVK
243.
 
Kotlarczyk Jacek POL
244.
 
Kreuzhuber Klaus AUT
245.
 
Krolenko Iurii UKR
246.
 
Kruger Petro RSA
247.
 
Kucmierczyk Wladyslaw POL
248.
 
Kuhi Vello EST
249.
 
Kuntsi Tuula FIN
250.
 
Laleu Philippe FRA
251.
 
Lang Beatriz BRA
252.
 
Laubus Yvette FRA
253.
 
Lavia Sergio ITA
254.
 
Lawrence Leonard GBR
255.
 
Lazzari Paolo ITA
256.
 
Leflaive Sabine FRA
257.
 
Legars Martina FRA
258.
 
Leman Dominique FRA
259.
 
Leonard Jean-Yves FRA
260.
 
Lilja Mats SWE
261.
 
Lipoth Lajos HUN
262.
 
Long Donald USA
263.
 
Losego Giuseppe ITA
264.
 
Lotz Helmut GER
265.
 
Love Marjory GBR
266.
 
Lubin Jean FRA
267.
 
MacLennan Frances GBR
268.
 
Maddison Jan AUS
269.
 
Magnus Frank AUS
270.
 
Mahler Wilfried GER
271.
 
Marcon Maria Elisa ITA
272.
 
Marcora Giuseppe ITA
273.
 
Margalho Artur POR
274.
 
Marouani Ethy FRA
275.
 
Marques Claudio BRA
276.
 
Marques Aristides BRA
277.
 
Martin Fernand CAN
278.
 
Martin Bernd GER
279.
 
Marx Werner GER
280.
 
Massardo Sergio CHI
281.
 
McCabe George USA
282.
 
McColskey Wendy USA
283.
 
Mccormick Donald CAN
284.
 
McGhie Norma AUS
285.
 
Meier Jean-Louis GER
286.
 
Mess Irene GER
287.
 
Meszaros Laszlo HUN
288.
 
Mihalache Dumitru-Titus ROU
289.
 
Mikola Elena HUN
290.
 
Milesi Giancarlo ITA
291.
 
Minarik Paul AUT
292.
 
Minkevich Anatoly RUS
293.
 
Mitter Wolfgang AUT
294.
 
Mizokami Shigeo JPN
295.
 
Modonesi Gianni ITA
296.
 
Moertl Josef SUI
297.
 
Molinengo Oreste ITA
298.
 
Moloney Patrick AUS
299.
 
Moroni Marco ITA
300.
 
Mrozek Roman POL
301.
 
Muccioli Riccardo ITA
302.
 
Muehlenburg Johannes AUT
303.
 
Muesser Andre-Bruno FRA
304.
 
Muir Helen AUS
305.
 
Musalem Leyla CHI
306.
 
Nava Enrico ITA
307.
 
Nazarenko Vladimir UKR
308.
 
Negulic Linda CAN
309.
 
Negulic Slavko CAN
310.
 
Nelson Chuck USA
311.
 
Nicolas Roger FRA
312.
 
Nielsen Howard AUS
313.
 
Nijeboer Henk GBR
314.
 
Niukhtina Valentina RUS
315.
 
Noix Chateau Odile FRA
316.
 
Norby Frans DEN
317.
 
Nucci Giancarlo ITA
318.
 
Nurkowski Wieslaw POL
319.
 
Oates Gordon GBR
320.
 
Obarrio Ana ARG
321.
 
Oehlsen Heidemarie GER
322.
 
Olbrich Elvira POL
323.
 
Olkkonen Pekka FIN
324.
 
Ornstien Chris GBR
325.
 
Orosz Gyorgy HUN
326.
 
Orth Heide GER
327.
 
Ourusoff Nick USA
328.
 
Ovando-Taboada Juan-Carlos ESP
329.
 
Palacios Leonardo ARG
330.
 
Palchuber Karoly HUN
331.
 
Palmer Sheila USA
332.
 
Palshyna Elvira UKR
333.
 
Papst Walter AUT
334.
 
Pardo Lilian Eisele CHI
335.
 
Parker Jimmy USA
336.
 
Passegger Margot AUT
337.
 
Pazmandi Jozsef HUN
338.
 
Pearce Ted USA
339.
 
Peceli Edith HUN
340.
 
Pechentsov Alexander RUS
341.
 
Peer Josef ITA
342.
 
Pelizzari Fernando ITA
343.
 
Peltz-Petow Lilian USA
344.
 
Penney George AUS
345.
 
Perez Francesc AND
346.
 
Perlin Liria BRA
347.
 
Petros Antonin CZE
348.
 
Pifrement Hans AUT
349.
 
Pinto Bravo Jaime Rene CHI
350.
 
Pirani Carlo ITA
351.
 
Pircher Karl ITA
352.
 
Pizzul Branko CRO
353.
 
Pohly Ferenc HUN
354.
 
Pokorny Peter AUT
355.
 
Popescu Stefan ROU
356.
 
Porter Keith CAN
357.
 
Potutschnig Wolfgang AUT
358.
 
Powless John USA
359.
 
Pratt Julie AUS
360.
 
Preckel Rosi GER
361.
 
Prelog Hermann AUT
362.
 
Quall Robert D USA
363.
 
Quattrocchi Giampaolo ITA
364.
 
Rae Andrew AUS
365.
 
Ragga Gustavo CHI
366.
 
Raig Riina EST
367.
 
Raijmakers Frits NED
368.
 
Raju P.R IND
369.
 
Rakonczay Tibor HUN
370.
 
Ramacciotti Antonio ITA
371.
 
Ranghi Giancarlo ITA
372.
 
Raukas Tiit EST
373.
 
Rechtman Bernard AUS
374.
 
Redding Greig CAN
375.
 
Rehn Bruce AUS
376.
 
Reignier Jean-Pierre FRA
377.
 
Renoult Marc FRA
378.
 
Renoult Bruno FRA
379.
 
Rhone Rollin USA
380.
 
Riancho Hugo ARG
381.
 
Riediker Peter SUI
382.
 
Riella Sandra ITA
383.
 
Rigter Joy AUS
384.
 
Ritter Helmut AUT
385.
 
Rodins Judith AUS
386.
 
Roman Ferenc HUN
387.
 
ROMERO Dora ARG
388.
 
Rosenberg Bert AUS
389.
 
Rouault Marie Therese FRA
390.
 
Rud Kasper DEN
391.
 
Rudas Bela HUN
392.
 
Ruminska Zofia POL
393.
 
Russell Joseph USA
394.
 
Sacchi Caridi Pinuccia ITA
395.
 
Salazar Garrido Alicia CHI
396.
 
Salzmann Richard AUT
397.
 
Sasker Ed NED
398.
 
Scacchetti Luigi ITA
399.
 
Schack Rosemarie GER
400.
 
Schaefer Karl Heinz GER
401.
 
Schaefer Hiltrud AUT
402.
 
Schanda Werner AUT
403.
 
Schick Karlheinz AUT
404.
 
Schlaeger Ludwig GER
405.
 
Schlereth Werner GER
406.
 
Schlez Hildegard GER
407.
 
Schmidle Wolfram GER
408.
 
Schmuetsch Horst GER
409.
 
Schweda Susanne GER
410.
 
Schwelberger Max AUT
411.
 
Seeholzer Andreas GER
412.
 
Sepp Ants EST
413.
 
Sevenstern Wil NED
414.
 
Sharma Surinder Mohan IND
415.
 
Shaw Danny USA
416.
 
Sherman Ashley USA
417.
 
Sie Jan NED
418.
 
Sierra Bernal Osvaldo CHI
419.
 
Simpson June AUS
420.
 
Skalos Vladimir CZE
421.
 
Slawik-Odoj Gabriela POL
422.
 
Smirnova Larisa RUS
423.
 
Smith Diana GBR
424.
 
Solarovszky Walter AUT
425.
 
Sonea Ioan ROU
426.
 
Spacek Dalibor CZE
427.
 
Specht Gerhard GER
428.
 
Sperneder Dagmar AUT
429.
 
Spiele Walter NED
430.
 
Spriess Rotraut GER
431.
 
Stanislavskyi Leonid UKR
432.
 
Stanley Andrew GBR
433.
 
Stanley Ann USA
434.
 
Stanton David GBR
435.
 
Steel Suella USA
436.
 
Stevens Jean NZL
437.
 
Stewart Michael USA
438.
 
Stochel Teresa POL
439.
 
Stock Marika GER
440.
 
Suchomel Zdenek CZE
441.
 
Sullivan Chris USA
442.
 
Sundh Goran SWE
443.
 
Svantesson Carsten SWE
444.
 
Szentirmay Erzsebet HUN
445.
 
Szylkiewicz Josef AUT
446.
 
Tamada Osamu JPN
447.
 
Tamas Jiri CZE
448.
 
Tarasiuk Victor ARG
449.
 
Taylor Roger GBR
450.
 
Taylor Jill AUS
451.
 
Temple Stephen NZL
452.
 
Terzi Italo ITA
453.
 
Theissen Rolf GER
454.
 
Thiers Josiane FRA
455.
 
Thomas Felicity J. GBR
456.
 
Thung Rolf NED
457.
 
Tirapelli Ronald USA
458.
 
Tius Loreta ITA
459.
 
Traxler Maria HUN
460.
 
Trigo Tapia Armando MEX
461.
 
Tripodi Antonio Domenico ITA
462.
 
Tsujimoto Yutaka JPN
463.
 
Valls-Vidal Juan ESP
464.
 
Van Dalem Marc BEL
465.
 
Van De Loo Horst-Dieter GER
466.
 
Van Den Tempel Paulien NED
467.
 
Van lerven Frank NED
468.
 
Van Nostrand King USA
469.
 
Van Waning Eric NED
470.
 
Van wingerden Huug NED
471.
 
Vaysset Alain FRA
472.
 
Velasco Ramirez Jairo ESP
473.
 
Vellucci Benedetto ITA
474.
 
Vidmar Anton CRO
475.
 
Vigolo Marcello ITA
476.
 
Vojnovic Radoslav SRB
477.
 
Von Ende Barbara GER
478.
 
Vori Paolo ITA
479.
 
Vujkovic Slobodan BIH
480.
 
Walsh Alan AUS
481.
 
WALSH Mary NZL
482.
 
Walter Susanne Lynette AUS
483.
 
Wasko Krzysztof POL
484.
 
Wasser Dorothy USA
485.
 
Weber Hans E. USA
486.
 
Weber Inge CAN
487.
 
Wenzel Wolfgang GER
488.
 
Wenzel Claude AUS
489.
 
West Ray AUS
490.
 
Westman Rolf SWE
491.
 
Wicher Maciej POL
492.
 
Willendrup Yong Suk USA
493.
 
Williams Anne GBR
494.
 
Willis Sue AUS
495.
 
Wilson Rosemary J. GBR
496.
 
Windsor Gail AUS
497.
 
Winters Susan GBR
498.
 
Wolf Karen SUI
499.
 
Wood Carol USA
500.
 
Worland Helen AUS
501.
 
Worren Kjell NOR
502.
 
Wydmuch Katarzyna POL
503.
 
Wydmuch Romuald POL
504.
 
Wydmuch Zbigniew POL
505.
 
Yavorska Liia UKR
506.
 
Yevseyev Mykhaylo UKR
507.
 
Yunis Roberto CHI
508.
 
Zahradnicek Zdenek USA
509.
 
Zebochin Fabio ITA
510.
 
Zerjav Pavel SLO
511.
 
Zijlmans Bert NED
512.
 
Znaor Luka CRO
513.
 
Zufka Jordan SVK
514.
 
Zwahlen Goran SWE
Refere's Signature
Download
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

39th ITF SUPER - SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS 2019 (65,70,75,80,85)

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 
 
 

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: WC 330 250 165 125 105 70 40