Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2018 ITF SUPER SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS

CRO Rang: WC

ITF Rang: WC

ITF Tennis
 
 
Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion Sezona: 2018
Mjesto održavanja: Umag Tereni: 20 zemlja, vanjski 6 zemlja, vanjski 20 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 22.09.2018. -29.09.2018. Zadnji dan prijave: 22.08.2018.
 
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 20
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Mjesto održavanja turnira: Teniski klub Umag
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 6
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Mjesto održavanja turnira: Umag Tennis Academy, Katoro, Umag
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 20
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS80 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS85 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS80 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS85 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD80 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD85 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD80 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD85 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD80 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD85 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

2018 ITF SUPER SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Abadie Jacques FRA
2.
 
Abbatessa Donato ITA
3.
 
Adama Van Scheltema Hans NED
4.
 
Adamek Jan POL
5.
 
Adams Reinhilde GER
6.
 
Adrien Jean Pierre FRA
7.
 
Aksoy Tuncer TUR
8.
 
Alle Adrian AUS
9.
 
Almer Margrit SUI
10.
 
Amkreutz Mary NED
11.
 
Anderson Catherine USA
12.
 
Aperce Martine FRA
13.
 
Ardesi Giancarlo ITA
14.
 
Argentini Giovanni ITA
15.
 
Asch Robert CAN
16.
 
Asch Rosemarie CAN
17.
 
Asen Max AUT
18.
 
Atrokhov Iakov RUS
19.
 
Aviles Christiane FRA
20.
 
Avis Adrienne AUS
21.
 
Backhouse Derek GBR
22.
 
Bailie Bryan IRL
23.
 
Bakonyi Levente HUN
24.
 
Baks Wilhelmina NED
25.
 
Balke Hans-Peter GER
26.
 
Balkow Sylvia GER
27.
 
Ballard Kerry AUS
28.
 
Barbieri Leonardo ITA
29.
 
Bardsley Bob CAN
30.
 
Bargel Guenter GER
31.
 
Baron Christine GBR
32.
 
Baron Tom GBR
33.
 
Barrett Bruce USA
34.
 
Barwick Robert AUS
35.
 
Bascou Annick FRA
36.
 
Batikova Zdenka CZE
37.
 
Baumgartner Josef GER
38.
 
Bauwens Werner GER
39.
 
Bauwens Ingrid GER
40.
 
Bauwens Sylvia GER
41.
 
Bedrina Gino ITA
42.
 
Beeley Sally GBR
43.
 
Benavides Saravia Ramiro Gonzalo BOL
44.
 
Benedetti Gail FRA
45.
 
Bentham Phyllis GBR
46.
 
Bern Ivan CAN
47.
 
Berri Enrico ITA
48.
 
Bertini Paolo ITA
49.
 
Bertuetti Franco ITA
50.
 
Bichon Michele FRA
51.
 
Bliss Helmut GER
52.
 
Blom Nora NED
53.
 
Bobillier Monique FRA
54.
 
Bohrisch Alexander GER
55.
 
Boidi Carlos Daniel ARG
56.
 
Bomio Spartaco SUI
57.
 
Bonfante Irene ARG
58.
 
Boothman Jacqueline GBR
59.
 
Born Hans-Peter SUI
60.
 
Bradley Kevin AUS
61.
 
Briscoe Frank RSA
62.
 
Broccatelli Paolo ITA
63.
 
Bryson Liane USA
64.
 
Burggraf Susy SUI
65.
 
Byrne June Ann IRL
66.
 
Cabrol Christian FRA
67.
 
Cadoret Brigitte FRA
68.
 
Caillard Frederique FRA
69.
 
Camina Borda Jorge ESP
70.
 
Campling Carol AUS
71.
 
Canel Carlos ARG
72.
 
Capocasale Nicola ITA
73.
 
Carlsson Per-Mats SWE
74.
 
Carminatti Omar ARG
75.
 
Carter Brenda USA
76.
 
Casouli Anne Marie FRA
77.
 
Cathcart Neagle IRL
78.
 
Cech Frantisek CZE
79.
 
Ceolin Giuliano ITA
80.
 
Cerri Gino ITA
81.
 
Church Norman GBR
82.
 
Cianci Riccardo ITA
83.
 
Cisar Zdenek CZE
84.
 
Cizek Radovan CZE
85.
 
Clark Don USA
86.
 
Claudi Antonio ITA
87.
 
Collins Nola AUS
88.
 
Consigliere Andrea ITA
89.
 
Cooper Jasper GBR
90.
 
Corley Dean USA
91.
 
Cornalba Giantullio ITA
92.
 
Costella Vittorio ITA
93.
 
Craven Trish NZL
94.
 
Croin Marie Francoise FRA
95.
 
Crutchet Henri FRA
96.
 
Cutts Joyce CAN
97.
 
Dahl Kenneth CAN
98.
 
Dalla Chiesa Giorgio ITA
99.
 
Damolin Ezio ITA
100.
 
Davey Roger AUS
101.
 
De Jel Benno NED
102.
 
De Los Rios Marta ARG
103.
 
De Michelis Marcello ITA
104.
 
De Villepin Xavier GER
105.
 
Del Carro Virgilio ITA
106.
 
Devries Dori USA
107.
 
Di Sarli Adolfo Marcelo ARG
108.
 
Dmitrovic Zivko CRO
109.
 
Drilling Frederick USA
110.
 
Edelman Ruthy ISR
111.
 
Edme hubert FRA
112.
 
Egana Nery URU
113.
 
Ehmke Ernst-Gunter GER
114.
 
Eichmann Renate GER
115.
 
Eisterlehner Heidi GER
116.
 
Eksik Abdurrahim TUR
117.
 
Ellison Peter GBR
118.
 
Erber Wolfgang AUT
119.
 
Ettori Philippe FRA
120.
 
Evans Godfrey GBR
121.
 
Fabian Zoltan HUN
122.
 
Faccin Umberto SUI
123.
 
Fechler Joachim GER
124.
 
Ferrari Giulio SUI
125.
 
Fisher Margaret AUS
126.
 
Fisher Pauline GBR
127.
 
Flagel Helmut AUT
128.
 
Flor de la Morena Luis ESP
129.
 
Fox Shirley GBR
130.
 
Frebourg Solange FRA
131.
 
French Margaret Helen GBR
132.
 
Friedmann Peter GBR
133.
 
Friemel Rainer GER
134.
 
Fumagalli Giovanni ITA
135.
 
Funtera Ramon AUS
136.
 
Gai Luigi ITA
137.
 
Galfard-Kirsten Sylvie FRA
138.
 
Galic Mirko SRB
139.
 
Galvez Carrasco Gabriel CHI
140.
 
Gardetti Nazzareno Roberto ITA
141.
 
Garnier Jeannette FRA
142.
 
Geey Lillian GBR
143.
 
Gelpi Giovanni ITA
144.
 
Gerolimetto Edoardo ITA
145.
 
Giambelluca Tonina ITA
146.
 
Giffard Monique FRA
147.
 
Giuberti Eugenio ITA
148.
 
Glaszmann Caroline FRA
149.
 
Godfroid Brigitte FRA
150.
 
Gooch Alan AUS
151.
 
Goryana Galyna UKR
152.
 
Gregory John AUS
153.
 
Gresy Sylvie FRA
154.
 
Gresy Serge FRA
155.
 
Grm Mira SLO
156.
 
Grossman Daniel USA
157.
 
Gutmann Peter AUT
158.
 
Gutmann Esther AUT
159.
 
Habdas Stanislaw POL
160.
 
Hackstein Sigrid GER
161.
 
Hancy Judy AUS
162.
 
Hannukainen Tuija FIN
163.
 
Hansson Torsten SWE
164.
 
Harms Wolfgang USA
165.
 
Haslinghuis Dinant NED
166.
 
Hastoy Arnaud SUI
167.
 
Haubner Renate AUT
168.
 
Haupt-Buchenrode Alex AUT
169.
 
Hazelton Daniel USA
170.
 
Headland Barry AUS
171.
 
Hedman Marja-Liisa FIN
172.
 
Heeren Leopoldo BRA
173.
 
Heller Peter SUI
174.
 
Hellmonseder Harald AUT
175.
 
Hepker Michael GBR
176.
 
Herrick Burnett USA
177.
 
Hess Gerhard SUI
178.
 
Hesse Cazaux Nicole FRA
179.
 
Hillebrand Charleen USA
180.
 
Hoefling Martin AUT
181.
 
Hofmann Manfred GER
182.
 
Hola Zorka CZE
183.
 
Holcombe Helen AUS
184.
 
Holcombe Greg AUS
185.
 
Holloway George RSA
186.
 
Holloway Linda RSA
187.
 
Holm Viggo DEN
188.
 
Houdouin Jean FRA
189.
 
Hrinevych Yurii UKR
190.
 
Hugard Denise FRA
191.
 
Hughes Robert AUS
192.
 
Huszar Alain FRA
193.
 
Isacco Piero ITA
194.
 
Izkovitz Inacio BRA
195.
 
Jamieson Susan NZL
196.
 
Jarmoc George POL
197.
 
Jaworski Edward POL
198.
 
Jelsma Anneke NED
199.
 
Jenkins Peter AUS
200.
 
Jenkins Gary USA
201.
 
Jessop Wilf GBR
202.
 
Johansson Per SWE
203.
 
Jonsson Evert SWE
204.
 
Judik Zoltan HUN
205.
 
Kaercher Eckard GER
206.
 
Kaistinen Matti FIN
207.
 
Kalju Leelo EST
208.
 
Karakas Erdemir TUR
209.
 
Karamehmet Kaya TUR
210.
 
Karlsson Bo SWE
211.
 
Karwasky Tina USA
212.
 
Kataoka Noriji JPN
213.
 
Kather Klaus-Peter GER
214.
 
Kaufmann Maria SUI
215.
 
Kende Laszlo HUN
216.
 
King Roz USA
217.
 
Klein Guenter GER
218.
 
Klein Klaus-Juergen GER
219.
 
Knapp Christel GER
220.
 
Koek Martin NED
221.
 
Kofol Jan USA
222.
 
Kolacek Petr SUI
223.
 
Koleta Joze SLO
224.
 
Kolodziejczyk Andrzej POL
225.
 
Korhonen Riitta FIN
226.
 
Kreuzhuber Klaus AUT
227.
 
Krishnan Vasu IND
228.
 
Krocke Ellie NED
229.
 
Krolenko Iurii UKR
230.
 
Krueger Klaus GER
231.
 
Kruger Petro RSA
232.
 
Krupova Milena CZE
233.
 
Kucmierczyk Wladyslaw POL
234.
 
Kuhi Vello EST
235.
 
Kuntsi Tuula FIN
236.
 
Kuorikoski Pirkko FIN
237.
 
Kutt Mers CAN
238.
 
Kwan Wong Kwong BRA
239.
 
Laan Henriette NED
240.
 
Lanza Luigi ITA
241.
 
Laubus Yvette FRA
242.
 
Lavia Sergio ITA
243.
 
Lawer Derek RSA
244.
 
Lazzari Paolo ITA
245.
 
Lazzarotti Alice FRA
246.
 
Leavens Denise AUS
247.
 
Lecavalier Paul CAN
248.
 
Lecavalier Elisabeth CAN
249.
 
Leflaive Sabine FRA
250.
 
Leman Dominique FRA
251.
 
Lenten Berend Allert Roelof NED
252.
 
Lim Tjoen Lew NED
253.
 
Linke Hermann GER
254.
 
Llodra Lopez Francisco ESP
255.
 
Lockhart Christine GBR
256.
 
Loesel Ingrid GER
257.
 
Loliee Eric FRA
258.
 
Long Donald USA
259.
 
Lopez Pelliza Enrique ARG
260.
 
Lorincz Gyorgy BEL
261.
 
Los Santos Juan AUS
262.
 
Losada Galan Rogelio ESP
263.
 
Losego Giuseppe ITA
264.
 
Love Marjory GBR
265.
 
Lubin Jean FRA
266.
 
MacLennan Frances GBR
267.
 
Maddern Dennis AUS
268.
 
Maddison Jan AUS
269.
 
Magnus Frank AUS
270.
 
Maisey Quentin NZL
271.
 
Makanec Milan SUI
272.
 
Malinoski Sergio BRA
273.
 
Marcaccio Carlos ARG
274.
 
Marcora Giuseppe ITA
275.
 
Maric Dragoslav SRB
276.
 
Marouani Ethy FRA
277.
 
Marrazzo Luis ARG
278.
 
Marty Mary Jane FRA
279.
 
Marx Werner GER
280.
 
Mathiak Hans GER
281.
 
McCabe George USA
282.
 
McColskey Wendy USA
283.
 
McColskey Dale USA
284.
 
McGuirk Francis J USA
285.
 
McLellan Terry AUS
286.
 
Mess Irene GER
287.
 
Meszaros Laszlo HUN
288.
 
Michalin Daniel SWE
289.
 
Mihailescu Lucian ROU
290.
 
Mihalache Dumitru-Titus ROU
291.
 
Mikola Elena HUN
292.
 
Minarik Paul AUT
293.
 
Minotti Orlando ITA
294.
 
Moertl Josef SUI
295.
 
Molinengo Oreste ITA
296.
 
Monaco Vittorio ITA
297.
 
Montell Jyrki FIN
298.
 
Moore Robert AUS
299.
 
Moroni Marco ITA
300.
 
Morsero Tito ITA
301.
 
Mrozek Roman POL
302.
 
Muir Helen AUS
303.
 
Naganna Raj RSA
304.
 
Nava Enrico ITA
305.
 
Nazarenko Vladimir UKR
306.
 
Nester Detlef GER
307.
 
Nevay Kathy RSA
308.
 
Nielsen Ana-Maria ARG
309.
 
Nijeboer Henk GBR
310.
 
Norby Frans DEN
311.
 
Nowrasteh Saeed USA
312.
 
Nucci Giancarlo ITA
313.
 
Oates Gordon GBR
314.
 
Obarrio Ana ARG
315.
 
Oehlsen Heidemarie GER
316.
 
Oetsch Alfred AUT
317.
 
Olbrich Elvira POL
318.
 
Olkkonen Pekka FIN
319.
 
Ornstien Chris GBR
320.
 
Orosz Gyorgy HUN
321.
 
Orth Heide GER
322.
 
OSYPENKO Oleksandr UKR
323.
 
Ourusoff Nick USA
324.
 
Overkemping Wolfgang GER
325.
 
Papay Jan SVK
326.
 
Papst Walter AUT
327.
 
Pardo Lilian Eisele CHI
328.
 
Parker Jimmy USA
329.
 
Passegger Margot AUT
330.
 
Paz Cristoforo de Jesus ARG
331.
 
Pazmandi Jozsef HUN
332.
 
Pearce June GBR
333.
 
Peck June GBR
334.
 
Peer Josef ITA
335.
 
Pelizzari Fernando ITA
336.
 
Perez Francesc AND
337.
 
Perez-Nieto Luis NED
338.
 
Pesek Rudolf CZE
339.
 
Pifrement Hans AUT
340.
 
Pirani Carlo ITA
341.
 
Placek Karel USA
342.
 
Pohly Ferenc HUN
343.
 
Pokorny Peter AUT
344.
 
Pollock John AUS
345.
 
Pollock Susan AUS
346.
 
Porter Keith CAN
347.
 
Potutschnig Wolfgang AUT
348.
 
Pratt Julie AUS
349.
 
Preckel Rosi GER
350.
 
Prelog Hermann AUT
351.
 
Prezzi Carmen SUI
352.
 
Quattrocchi Giampaolo ITA
353.
 
Rae Andrew AUS
354.
 
Raig Riina EST
355.
 
Rakonczay Tibor HUN
356.
 
Ramacciotti Antonio ITA
357.
 
Ranghi Giancarlo ITA
358.
 
Raukas Tiit EST
359.
 
Redding Greig CAN
360.
 
Rehn Bruce AUS
361.
 
Renoult Bruno FRA
362.
 
Rhone Rollin USA
363.
 
Richerand Mario Enrique MEX
364.
 
Rigter Joy AUS
365.
 
Ritter Helmut AUT
366.
 
Roehrich Enio Giorgio ITA
367.
 
Rogers Joyce AUS
368.
 
Romero Azucena Norma ARG
369.
 
ROMERO Dora ARG
370.
 
Rouault Marie Therese FRA
371.
 
Roux Marie-Claire FRA
372.
 
Rud Kasper DEN
373.
 
Ruiz Perez Juan ESP
374.
 
Ruminska Zofia POL
375.
 
Russell Joseph USA
376.
 
Rytych Wojciech POL
377.
 
Sacchi Caridi Pinuccia ITA
378.
 
Saito Kaz USA
379.
 
Sala Angelo ITA
380.
 
Salgado Uriostegui Benito MEX
381.
 
Salzmann Richard AUT
382.
 
Santeiu Petre ROU
383.
 
Sasker Ed NED
384.
 
Schack Rosemarie GER
385.
 
Schaefer Hiltrud AUT
386.
 
Schanda Werner AUT
387.
 
Schlereth Werner GER
388.
 
Schlez Hildegard GER
389.
 
Schmieskors Marita GER
390.
 
Schoch Peter SUI
391.
 
Schweda Susanne GER
392.
 
Seales Larry NZL
393.
 
Sedlarova Radana CZE
394.
 
Seeholzer Andreas GER
395.
 
Sepp Ants EST
396.
 
Sevenstern Wil NED
397.
 
Sevestre Ghisolfi Marie Anne FRA
398.
 
Simpson June AUS
399.
 
Singhoff Hans-Joachim GER
400.
 
Skalos Vladimir CZE
401.
 
Smutny Irene GER
402.
 
Sodero Franco ITA
403.
 
Soderstrom Hans FIN
404.
 
Sonea Ioan ROU
405.
 
Spacek Dalibor CZE
406.
 
Specht Gerhard GER
407.
 
Spengler Daan RSA
408.
 
Spiele Walter NED
409.
 
Spitznagel Christiane GER
410.
 
Spriess Rotraut GER
411.
 
Stanislavskyi Leonid UKR
412.
 
Stanley Andrew GBR
413.
 
Stanley Ann USA
414.
 
Steel Suella USA
415.
 
Stewart Michael USA
416.
 
Stochel Teresa POL
417.
 
Suchomel Zdenek CZE
418.
 
Svantesson Carsten SWE
419.
 
Szakacs Emerich ROU
420.
 
Szentirmay Erzsebet HUN
421.
 
Szylkiewicz Josef AUT
422.
 
Tanczos Zoltan HUN
423.
 
Tanner Silvio SUI
424.
 
Tarnowski Ryszsard POL
425.
 
Taylor Jill AUS
426.
 
Temple Stephen NZL
427.
 
Terzi Italo ITA
428.
 
Thaler Gerhard AUT
429.
 
Thomas Ian AUS
430.
 
Thomas Felicity J. GBR
431.
 
Thouez Josiane FRA
432.
 
Thung Rolf NED
433.
 
Titcomb John USA
434.
 
Tomanik Ryszard POL
435.
 
Trapka Dieter GER
436.
 
Traxler Maria HUN
437.
 
Trew David GBR
438.
 
Trigo Tapia Armando MEX
439.
 
Tripodi Antonio Domenico ITA
440.
 
Tritt Sandra NZL
441.
 
Tsujimoto Yutaka JPN
442.
 
Tuomisto Renata FIN
443.
 
Urmas Tuula FIN
444.
 
Urushigawa Yoshikuni JPN
445.
 
Vaarties Peter NED
446.
 
Valls-Vidal Juan ESP
447.
 
Van De Loo Horst-Dieter GER
448.
 
Van Den Tempel Paulien NED
449.
 
Van lerven Frank NED
450.
 
Van Waning Eric NED
451.
 
Vas Istvan HUN
452.
 
Vaysset Alain FRA
453.
 
Velasco Ramirez Jairo ESP
454.
 
Vellucci Benedetto ITA
455.
 
Vickerman Donald NZL
456.
 
Vidmar Anton CRO
457.
 
Vojnovic Radoslav SRB
458.
 
Von Ende Barbara GER
459.
 
Wagner Heinz GER
460.
 
Walkerling Gerhard GER
461.
 
Walsh Alan AUS
462.
 
Walter Susanne Lynette AUS
463.
 
Ward James USA
464.
 
Wasko Krzysztof POL
465.
 
Wasser Dorothy USA
466.
 
Waygood Gordon AUS
467.
 
Weber Hans E. USA
468.
 
Weber Inge CAN
469.
 
Wenzel Claude AUS
470.
 
Westman Rolf SWE
471.
 
Whelpton Danilla RSA
472.
 
Whitaker Shirley AUS
473.
 
Wicomb Garnett RSA
474.
 
Williams Anne GBR
475.
 
Wilson Rosemary J. GBR
476.
 
Winters Susan GBR
477.
 
Wood Carol USA
478.
 
Worland Helen AUS
479.
 
Wydmuch Romuald POL
480.
 
Wydmuch Katarzyna POL
481.
 
Yavorska Liia UKR
482.
 
Yevseyev Mykhaylo UKR
483.
 
Yunis Roberto CHI
484.
 
Zebochin Fabio ITA
Refere's Signature
Tom Kinloch
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2018 ITF SUPER SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Saturday 29 September
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ANDERSON Catherine USA ATP Stadium After rest NB 13:15
2.
 
ARGENTINI Giovanni ITA ATP Stadium Starting at 09:30
3.
 
BALLARD Kerry AUS ATP Stadium Not Before 12:30
4.
 
BENEDETTI Gail FRA ATP Stadium Not Before 11:00
5.
 
BLOM Nora NED ATP Stadium Not Before 12:30
6.
 
BURGGRAF Susy SUI ATP Stadium Not Before 12:30
7.
 
CAMINA BORDA Jorge ESP ATP Stadium Starting at 09:30
8.
 
CRUTCHET Henri FRA ATP Stadium Not Before 11:00
9.
 
DEVRIES Dori USA ATP Stadium Starting at 09:30
10.
 
DRILLING Frederick USA ATP Stadium After rest NB 13:15
11.
 
HANSSON Torsten SWE ATP Stadium Starting at 09:30
12.
 
HERRICK Burnett USA ATP Stadium Starting at 09:30
13.
 
KLEIN Klaus-Juergen GER ATP Stadium Starting at 09:30
14.
 
KROCKE Ellie NED ATP Stadium Not Before 11:00
15.
 
LONG Donald USA ATP Stadium Not Before 11:00
16.
 
ORTH Heide GER ATP Stadium Not Before 12:30
17.
 
POKORNY Peter AUT ATP Stadium Not Before 11:00
After rest NB 13:15
18.
 
RAE Andrew AUS ATP Stadium Not Before 12:30
19.
 
RENOULT Bruno FRA ATP Stadium Not Before 12:30
20.
 
RUSSELL Joseph USA ATP Stadium Not Before 11:00
21.
 
TAYLOR Jill AUS ATP Stadium After rest NB 13:15
22.
 
WHITAKER Shirley AUS ATP Stadium Starting at 09:30
23.
 
ZYLSTRA Jackie RSA ATP Stadium Starting at 09:30
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 18.09.2018. ITF S eniors Department Tom Kinloch
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: WC 950 650 400 380 280 160 100

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: WC 330 250 165 125 105 70 40