Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2019 ITF SUPER - SENIORS WORLD TEAM CHAMPIONSHIPS

ITF Tennis
 
 
Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion Sezona: 2019
Mjesto održavanja: Umag Tereni: 20 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 15.09.2019. -21.09.2019. Zadnji dan prijave: 14.09.2019.
 
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 20
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
{markers} {/markers}
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
M65 - Britannia Cup - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M65 - Britannia Cup - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M65 - Britannia Cup - Group C DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M65 - Britannia Cup - Group D DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M65 - Britannia Cup - Group E DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M65 - Britannia Cup - Group F DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M65 - Britannia Cup - Group G DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M65 - BRITANNIA CUP - 1ST TO 7TH PLAY-OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M70 - Jack Crawford Cup - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M70 - Jack Crawford Cup - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M70 - Jack Crawford Cup - Group C DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M70 - Jack Crawford Cup - Group D DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M70 - Jack Crawford Cup - Group E DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M70 - Jack Crawford Cup - Group F DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M70 - JACK CRAWFORD CUP - 1ST TO 8TH PLAY-OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M80 - Gardnar Mulloy Cup - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M80 - Gardnar Mulloy Cup - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M80 - Gardnar Mulloy Cup - Group C DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M80 - Gardnar Mulloy Cup - Group D DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M80 - Gardnar Mulloy Cup - Group E DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M80 - GARDNAR MULLOY CUP - 1ST TO 5TH PLAY-OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
M85 - 1st to 5th Play-off DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W65 - Kitty Godfree Cup - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W65 - Kitty Godfree Cup - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W65 - Kitty Godfree Cup - Group C DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W65 - Kitty Godfree Cup - Group D DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W65 - Kitty Godfree Cup - 13th to 15th Play-off DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W65 - KITTY GODFREE CUP - 1ST TO 4TH PLAY-OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W70 - Althea Gibson Cup - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W70 - Althea Gibson Cup - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W70 - Althea Gibson Cup - Group C DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W70 - Althea Gibson Cup - Group D DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W70 - ALTHEA GIBSON CUP - 1ST TO 4TH PLAY-OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W75 - Queens Cup - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W75 - Queens Cup - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W75 - Queens Cup - Group C DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W75 - Queens Cup - 1st to 3rd Play off DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W75 - Queens Cup - 1st to 3rd Play off DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W75 - QUEENS CUP - 7TH TO 10TH PLAY-OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W80 - Doris Hart Cup - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W80 - Doris Hart Cup - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W80 - Doris Hart Cup - Group C DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W80 - Doris Hart Cup - 1st to 3rd Play off DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W80 - Doris Hart Cup - 4th to 6th Play-off DOWNLOAD / Preuzmite dokument
W80 - Doris Hart Cup - 4th to 6th Play-off DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

2019 ITF SUPER - SENIORS WORLD TEAM CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Abel Brent USA
2.
 
Ackers Marcia GBR
3.
 
Acourt Alma GBR
4.
 
Adama Van Scheltema Hans NED
5.
 
Adams Reinhilde GER
6.
 
Ahlers Herman USA
7.
 
Aiken Frank IRL
8.
 
Aksoy Tuncer TUR
9.
 
Ali Tahir IND
10.
 
Althaus Herbert GER
11.
 
Anderson Catherine USA
12.
 
Andree Telsche GER
13.
 
Andren Henrik SWE
14.
 
Anisic Djurdjica CRO
15.
 
Aragao Sergio POR
16.
 
Arias Ana-Maria CHI
17.
 
Austin Rose USA
18.
 
Avis Adrienne AUS
19.
 
Azancot Sydney CAN
20.
 
Azevedo Carmina POR
21.
 
Bacha Ali CAN
22.
 
Bajera Witold SWE
23.
 
Baker James SLO
24.
 
Baks Wilhelmina NED
25.
 
Ballard Kerry AUS
26.
 
Baraldi Luis F MEX
27.
 
Barbey Laurent SUI
28.
 
Bare Rosa Gema ARG
29.
 
Barnett John GBR
30.
 
Baron Tom GBR
31.
 
Barry Mary IRL
32.
 
Barry Wyn IRL
33.
 
Barwick Robert AUS
34.
 
Baudot Gallego Rogelio ESP
35.
 
Baumgartner Josef GER
36.
 
Baur Marlies SUI
37.
 
Bauwens Annetraut GER
38.
 
Benedetti Gail FRA
39.
 
Bengtsander Ann SWE
40.
 
Berg-Sangberg Gunilla SWE
41.
 
Berman Jorge MEX
42.
 
Berry Micheline CAN
43.
 
Bichon Michele FRA
44.
 
Bick Stanko CRO
45.
 
Bickmore Rob AUS
46.
 
Biddle Don AUS
47.
 
Bilhere Amanda Obdulia ARG
48.
 
Black Feliciity IRL
49.
 
Blackburn Belinda GBR
50.
 
Blackburne Kim AUS
51.
 
Blais Gaston CAN
52.
 
Blecking Ursula GER
53.
 
Boeckl Alfred GER
54.
 
Boekmann Jutta GER
55.
 
Boia Jose POR
56.
 
Bojesen Eric CAN
57.
 
Bolayir Firat TUR
58.
 
Bonfante Irene ARG
59.
 
Bonhomme Jean-Claude FRA
60.
 
Boothman Jacqueline GBR
61.
 
Borg Lotta SWE
62.
 
Born Hans-Peter SUI
63.
 
Borosak Branko CRO
64.
 
Bortolani Rene SUI
65.
 
Bosnjak Matteo CRO
66.
 
Bourdet Alain FRA
67.
 
Boylan Brendan IRL
68.
 
Bozdag Osman TUR
69.
 
Bretzel Irene USA
70.
 
Briosa Neves Margarida POR
71.
 
Bronny Francois FRA
72.
 
Bruggraber Hildegard AUT
73.
 
Bruzat Annick FRA
74.
 
Bryant Malcolm GBR
75.
 
Bryson Liane USA
76.
 
Buljan Vesna CRO
77.
 
Buter Peter NED
78.
 
Cadoret Brigitte FRA
79.
 
Cambra Sixte ESP
80.
 
Cameron Christa CAN
81.
 
Campling Carol AUS
82.
 
Canby Margaret J USA
83.
 
Candegabe Patricia ARG
84.
 
Carlsson Anita SWE
85.
 
Carter Brenda USA
86.
 
Castell Carolann USA
87.
 
Cathcart Neagle IRL
88.
 
Cerri Gino ITA
89.
 
Cherniak Claude CAN
90.
 
Chernilevskyy Viktor UKR
91.
 
Christiansen Trond NOR
92.
 
Church Norman GBR
93.
 
Cianci Riccardo ITA
94.
 
Cifani Gastone ITA
95.
 
Coakley Edmund IRL
96.
 
Collins Nola AUS
97.
 
Cooper Jasper GBR
98.
 
Corley Dean USA
99.
 
Cosovic Bajic Slavica CRO
100.
 
Costa Jose POR
101.
 
Costabile Fernando ARG
102.
 
Costella Vittorio ITA
103.
 
Cowley Pat IRL
104.
 
Cox Mark GBR
105.
 
Craig John Joseph David IRL
106.
 
Crump Kevin AUS
107.
 
Curran Edmund IRL
108.
 
Cuthbertson Stephen James IRL
109.
 
Cykman Geoff USA
110.
 
Dahl Kenneth CAN
111.
 
Dakic Borivoj CRO
112.
 
Dammholz Horst CAN
113.
 
Davey Roger AUS
114.
 
de Boer Kees NED
115.
 
De Jel Benno NED
116.
 
De La Port Kobus RSA
117.
 
Dede Marco ITA
118.
 
Dekovic Vinko CRO
119.
 
Delamare Inger FRA
120.
 
Demirkol Ahmet Naci TUR
121.
 
Denkinger Clemens SUI
122.
 
Dixon Judy USA
123.
 
Dollins David USA
124.
 
Dowdeswell Roger ZIM
125.
 
Drehn Mogens DEN
126.
 
Drenovec Ivo SLO
127.
 
Durdan Liz CAN
128.
 
Durham Mary NZL
129.
 
Eberstein Hans SWE
130.
 
Ecker Erich AUT
131.
 
Eisele Claire SUI
132.
 
Eisterlehner Heidi GER
133.
 
Eksik Abdurrahim TUR
134.
 
Elmqvist Elisabeth SWE
135.
 
Emmink Hilbert NED
136.
 
Engers Shirley RSA
137.
 
Erdei Ferenc HUN
138.
 
Erkan Ismail Hakky TUR
139.
 
Ermaccora Ernesto ARG
140.
 
Feely Roddy IRL
141.
 
Ferreira da Costa Joaquim POR
142.
 
Filip Arturo ARG
143.
 
Fischer Nanda GER
144.
 
Fisher Pauline GBR
145.
 
Flint Viviana ARG
146.
 
Fox Shirley GBR
147.
 
Fraser Jandi CAN
148.
 
Friberg Jan-Erik SWE
149.
 
Friemel Rainer GER
150.
 
Friis Ole Vildmand DEN
151.
 
Fritz Engelbert AUT
152.
 
Fumagalli Roberto Franco ITA
153.
 
Gaba Frank DEN
154.
 
Galfard-Kirsten Sylvie FRA
155.
 
Garnier Jeannette FRA
156.
 
GAUTIER Pierre-Herve FRA
157.
 
Geey Lillian GBR
158.
 
Gerlatzka Irmgard GER
159.
 
Giraud Sylvie FRA
160.
 
Glaszmann Caroline FRA
161.
 
Gloor Herbert SUI
162.
 
Goldrick Penny CAN
163.
 
Gonzalo Angel ESP
164.
 
Goryana Galyna UKR
165.
 
Gottlieb Steve USA
166.
 
Graf Guenter GER
167.
 
Griffin Tim CAN
168.
 
Groth Christian NOR
169.
 
Gupalo Mykolay UKR
170.
 
Gurich-Gonzalez Jose ESP
171.
 
Gutierrez Fantinatto Norma Mirta ARG
172.
 
Haetti Horst GER
173.
 
Hall Michelle CAN
174.
 
Hall Margaret NZL
175.
 
Hancy Judy AUS
176.
 
Hannukainen Tuija FIN
177.
 
Hansson Torsten SWE
178.
 
Harder Jorgen DEN
179.
 
Haslinghuis Dinant NED
180.
 
Haubner Renate AUT
181.
 
Haupt-Buchenrode Alex AUT
182.
 
Hausherr Peter SUI
183.
 
Hedman Marja-Liisa FIN
184.
 
Heissl Hans-Dietrich AUT
185.
 
Heller Peter SUI
186.
 
Hellmonseder Harald AUT
187.
 
Hemborg Bo SWE
188.
 
Henderson Roy GBR
189.
 
Hennessy Nadine IRL
190.
 
Henning John AUS
191.
 
Herrick Burnett USA
192.
 
Hess Gerhard SUI
193.
 
Hesse Cazaux Nicole FRA
194.
 
Higgins Irene IRL
195.
 
Hillebrand Charleen USA
196.
 
Hoefling Martin AUT
197.
 
Hoffmann Brigitte GER
198.
 
Holohan Rose IRL
199.
 
Howarth Diane CAN
200.
 
Howes Bob AUS
201.
 
Howes-Jones Daryl CAN
202.
 
Hrinevych Yurii UKR
203.
 
Huber Hans SUI
204.
 
Huber Herbert AUT
205.
 
Hugard Denise FRA
206.
 
Irvine Hank ZIM
207.
 
Jahnsen Lars NOR
208.
 
Janssen-Prins Heleen NED
209.
 
Jaworski Edward POL
210.
 
Jazvinscak Damir CRO
211.
 
Jeannee Wolfgang AUT
212.
 
Jelsma Anneke NED
213.
 
Jenkins Gary USA
214.
 
Jessen Peter DEN
215.
 
Jessop Wilf GBR
216.
 
Johansson Per SWE
217.
 
Johnston Rennie GBR
218.
 
Jones Wilbur USA
219.
 
Jonsson Evert SWE
220.
 
Kaisserian Didier FRA
221.
 
Karakas Erdemir TUR
222.
 
Karlsson Bo SWE
223.
 
Karwasky Tina USA
224.
 
Kaso Metin TUR
225.
 
Kavcic Rudolf SLO
226.
 
Kennelly Tadhg IRL
227.
 
Kerschbaum Margarethe AUT
228.
 
Kestelli Necdet TUR
229.
 
Kileff Clive ZIM
230.
 
Kirkland-Cochran Jan USA
231.
 
Kise Jan NOR
232.
 
Kliger Helaine CAN
233.
 
Knapp Christel GER
234.
 
Koek Martin NED
235.
 
Kokbudak Yaman TUR
236.
 
Kolacek Petr SUI
237.
 
Kolodziejczyk Andrzej POL
238.
 
Korhonen Riitta FIN
239.
 
Kosjek Maks CRO
240.
 
Kotlarczyk Jacek POL
241.
 
Kreuzhuber Klaus AUT
242.
 
Krocke Ellie NED
243.
 
Krogh Per DEN
244.
 
Krolenko Iurii UKR
245.
 
Kruger Petro RSA
246.
 
Kunnas Ritva FIN
247.
 
Kuntsi Tuula FIN
248.
 
Kusanovic Marija CRO
249.
 
Lacy sheelagh IRL
250.
 
Laftman Maria SWE
251.
 
Lategan Elmarie RSA
252.
 
Lavau Pierre FRA
253.
 
Lawrence Leonard GBR
254.
 
Lazcano-Hernandez Javier ESP
255.
 
Le Roux Mitzi RSA
256.
 
Lecavalier Elisabeth CAN
257.
 
Legars Martina FRA
258.
 
Legovic Aldo CRO
259.
 
Leman Dominique FRA
260.
 
Lenten Berend Allert Roelof NED
261.
 
Leonhart Jack NED
262.
 
Lilja Mats SWE
263.
 
Linnane Michelle IRL
264.
 
Litwin Robert USA
265.
 
Long Donald USA
266.
 
Losego Giuseppe ITA
267.
 
Love Marjory GBR
268.
 
Lucas Letty IRL
269.
 
Lucas George IRL
270.
 
Lund Peter DEN
271.
 
Lynch Mary USA
272.
 
Ljunggren Margareta SWE
273.
 
MacLennan Frances GBR
274.
 
Maddern Dennis AUS
275.
 
Maddison Jan AUS
276.
 
Madeira-Pinto Marilia POR
277.
 
Madersbacher Hannes AUT
278.
 
Mahler Wilfried GER
279.
 
Malm Lars SWE
280.
 
Manson Jilda RSA
281.
 
Marino Oscar RSA
282.
 
Marklstorfer Peter GER
283.
 
Marohnic Predrag CRO
284.
 
Marouani Ethy FRA
285.
 
Marshall Peter CAN
286.
 
Martel Alain FRA
287.
 
Martin Nelba Elena ARG
288.
 
Martin Fernand CAN
289.
 
Martin Bernd GER
290.
 
Marx Werner GER
291.
 
Massardo Sergio CHI
292.
 
McAllister John IRL
293.
 
McBride Tony GBR
294.
 
McCabe George USA
295.
 
McCarthy Richard IRL
296.
 
McColskey Wendy USA
297.
 
Mccormick Donald CAN
298.
 
McGhie Norma AUS
299.
 
Mcglone Jeannette CAN
300.
 
McLellan Terry AUS
301.
 
Medhammar Ann-Christine SWE
302.
 
Medin Neven CRO
303.
 
Meijer Eggenkamp Margriet NED
304.
 
Meldahl Margareta SWE
305.
 
Mert Sevcan TUR
306.
 
Meyers Mark USA
307.
 
Mihelcic Ljubica CRO
308.
 
Milatic Ivan CRO
309.
 
Milesi Giancarlo ITA
310.
 
Moertl Josef SUI
311.
 
Moloney Patrick AUS
312.
 
Moore Geoffrey USA
313.
 
Mrazovac Vanja CRO
314.
 
Muehlenburg Johannes AUT
315.
 
Muesser Andre-Bruno FRA
316.
 
Murase Reiko RSA
317.
 
Murphy David IRL
318.
 
Musalem Leyla CHI
319.
 
Nazarenko Vladimir UKR
320.
 
Nemes Dan GER
321.
 
Neuberger Ricardo ARG
322.
 
Nevay Kathy RSA
323.
 
Nicolas Roger FRA
324.
 
Nielsen Howard AUS
325.
 
Nijeboer Henk GBR
326.
 
Norby Frans DEN
327.
 
Nordenhok Goran SWE
328.
 
Nouisser Gisela CAN
329.
 
Novack Toni USA
330.
 
Nygaard Arne NOR
331.
 
Oates Gordon GBR
332.
 
Obarrio Ana ARG
333.
 
Oehlsen Heidemarie GER
334.
 
Olbrich Elvira POL
335.
 
Oliveras Rovira Eduard ESP
336.
 
Orecchio Bruno ITA
337.
 
Orlic Roman CRO
338.
 
Ornstien Chris GBR
339.
 
Orosz Gyorgy HUN
340.
 
O'Rourke John IRL
341.
 
Orth Heide GER
342.
 
OSYPENKO Oleksandr UKR
343.
 
Palmer Sheila USA
344.
 
Parker Jimmy USA
345.
 
Pazmandi Jozsef HUN
346.
 
Pearce June GBR
347.
 
Pedersen Claus DEN
348.
 
Peltz-Petow Lilian USA
349.
 
Pewe Sven SWE
350.
 
Phillips Leonard GBR
351.
 
Pinto Bravo Jaime Rene CHI
352.
 
Pirila Maija-Liisa FIN
353.
 
Pokorny Peter AUT
354.
 
Polat Servet TUR
355.
 
Pollock Helen IRL
356.
 
Porter Jean GBR
357.
 
Porter Keith CAN
358.
 
Possi Elisa ARG
359.
 
Potter Michael GBR
360.
 
Potutschnig Wolfgang AUT
361.
 
Powless John USA
362.
 
Pratt Julie AUS
363.
 
Preseren Anton SLO
364.
 
Puebla Maria Cristina ARG
365.
 
PYLYPENKO YEVGEN UKR
366.
 
Quirmbach Monika GER
367.
 
Ragga Gustavo CHI
368.
 
Raijmakers Frits NED
369.
 
Raju P.R IND
370.
 
Rakonczay Tibor HUN
371.
 
Ramacciotti Antonio ITA
372.
 
Rechtman Bernard AUS
373.
 
Redding Greig CAN
374.
 
Rees Hayden AUS
375.
 
Rehn Bruce AUS
376.
 
Renoult Bruno FRA
377.
 
Renoult Marc FRA
378.
 
Riancho Hugo ARG
379.
 
Riediker Peter SUI
380.
 
Rigter Joy AUS
381.
 
Rocha de Nordin Edith SWE
382.
 
Rodins Judith AUS
383.
 
Roehrich Enio Giorgio ITA
384.
 
Rogger Olly GBR
385.
 
ROMERO Dora ARG
386.
 
Roptin Rene CAN
387.
 
Roversi Fabio ITA
388.
 
Rud Kasper DEN
389.
 
Ruminska Zofia POL
390.
 
Russell Joseph USA
391.
 
Sack Lester M USA
392.
 
Salazar Garrido Alicia CHI
393.
 
Salzmann Richard AUT
394.
 
Samuels Maeve RSA
395.
 
San Antonio Paloma CHI
396.
 
Sandoval Alejandro MEX
397.
 
Sasker Ed NED
398.
 
Savaslioglu munir TUR
399.
 
Schlereth Werner GER
400.
 
Schmidle Wolfram GER
401.
 
Schmuetsch Horst GER
402.
 
Schoening Ruediger GER
403.
 
Schweda Susanne GER
404.
 
Seed Jane CAN
405.
 
SENCI GIZELA CRO
406.
 
Setina Iztok SLO
407.
 
Sharma Surinder Mohan IND
408.
 
Sie Jan NED
409.
 
Simoes Teresa POR
410.
 
Simpson June AUS
411.
 
Smith Diana GBR
412.
 
Smith Tom USA
413.
 
Spriess Rotraut GER
414.
 
Stanislavskyi Leonid UKR
415.
 
Stanley Andrew GBR
416.
 
Stark John AUS
417.
 
Steel Suella USA
418.
 
Stevens Jean NZL
419.
 
Stig Robert SWE
420.
 
Stochel Teresa POL
421.
 
Straub Heidi SUI
422.
 
Strukelj Tomaz SLO
423.
 
Sundh Goran SWE
424.
 
Susannah Hayes IRL
425.
 
Svantesson Carsten SWE
426.
 
Swatek Piotr POL
427.
 
Szylkiewicz Josef AUT
428.
 
Tanja Milatic CRO
429.
 
Tarasiuk Victor ARG
430.
 
Taylor Jill AUS
431.
 
Taylor Roger GBR
432.
 
Ter Heerdt-Poelman Marijke NED
433.
 
Thiers Josiane FRA
434.
 
Thiesen Niels DEN
435.
 
Thomas Felicity J. GBR
436.
 
Thorell Nils-Ivar SWE
437.
 
Thung Rolf NED
438.
 
Tibbits John CAN
439.
 
Tjomsland Torulv NOR
440.
 
Tomas Afrodisio ESP
441.
 
Trigo Tapia Armando MEX
442.
 
Trussell Micheline CAN
443.
 
Tuomainen Aune FIN
444.
 
Tvermoes Jesper DEN
445.
 
Uluc Ayda TUR
446.
 
Vaarties Peter NED
447.
 
Valsagna Nelly ARG
448.
 
Van De Loo Horst-Dieter GER
449.
 
Van Der Meijden Ria NED
450.
 
Van Der Wild Kees NED
451.
 
Van Nostrand King USA
452.
 
Van Waning Eric NED
453.
 
Vandeburgt Dineka CAN
454.
 
Velasco Ramirez Jairo ESP
455.
 
Vereker Derry IRL
456.
 
Vethakkan Arun GBR
457.
 
Veyssiere Josette FRA
458.
 
Vitale Beatriz ARG
459.
 
Von bahr Stig SWE
460.
 
Von Ende Barbara GER
461.
 
Vonarburg Hedy SUI
462.
 
Vrabec Antun Zvonimir CRO
463.
 
Waggott Jennifer GBR
464.
 
WALSH Mary NZL
465.
 
Walsh Alan AUS
466.
 
Walter Susanne Lynette AUS
467.
 
Wasko Krzysztof POL
468.
 
Wasser Dorothy USA
469.
 
Watzl Jacqueline E. ARG
470.
 
Weber Inge CAN
471.
 
Weber Guido CAN
472.
 
Welbers Maria Elena ARG
473.
 
Wenzel Claude AUS
474.
 
West Ray AUS
475.
 
Westman Rolf SWE
476.
 
Wicher Maciej POL
477.
 
Wicomb Garnett RSA
478.
 
Wiese Jahn Henrik NOR
479.
 
Willis Sue AUS
480.
 
Wilson Rosemary J. GBR
481.
 
Winters Susan GBR
482.
 
Woltsche Roswitha AUT
483.
 
Wood Carol USA
484.
 
Worland Helen AUS
485.
 
Worren Kjell NOR
486.
 
Worren Sverre NOR
487.
 
Wydmuch Romuald POL
488.
 
Yavorska Liia UKR
489.
 
Yevseyev Mykhaylo UKR
490.
 
Zapata Ricardo ARG
491.
 
Zerjav Pavel SLO
492.
 
Zivkovic Mirko CRO
493.
 
Zwahlen Goran SWE
Refere's Signature
Download
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2019 ITF SUPER - SENIORS WORLD TEAM CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: C1 330 250 165 125 105 70 40