Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2019 ITF STELLA ARTOIS CUP-TC WINNER ZAGREB

ITF Tennis
 
 
Organizator: TK Winner Sezona: 2019
Mjesto održavanja: Zagreb Tereni: 8 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 06.07.2019. -11.07.2019. Zadnji dan prijave: 30.06.2019.
 
  • Organizator: TK Winner
  • Adresa: Remetinečka cesta 106
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Mobile: +385 99 3147444
  • Mobile: +385 91 7892905
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: TK Winner Zagreb
  • Adresa: Remetinečka 106 (prekooputa Hotela I)
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena: 8
  • Vrsta terena: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Goran Željko
  • Mobile: +385 91 3147 444
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Direktor turnira: Bruno Zebić
  • Mobile: +385 91 7892 905
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Voditelj lige: Dubravko Lipnjak
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 3779 066
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - GROUP A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - GROUP B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 
 
 

2019 ITF STELLA ARTOIS CUP-TC WINNER ZAGREB

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
ADANIC Andrej CRO
2.
 
BABOVIC Miodrag SRB
3.
 
BLAGAJ Zlatko CRO
4.
 
DMITROVIC Zivko CRO
5.
 
GMITROVIC Oliver CRO
6.
 
GOJCIC Gorazd SLO
7.
 
IVANKOVIC Miren USA
8.
 
JERBIC Ivica CRO
9.
 
KOUTIFARIS Giorgos GRE
10.
 
KOZUL Marko BIH
11.
 
MEDIN Neven CRO
12.
 
OBERMEISSNER Gerhard AUT
13.
 
REGZA Ansis LAT
14.
 
SAV Jurij SLO
15.
 
VIDMAR Anton CRO
16.
 
VRAGOTUK Ivica CRO
17.
 
VRHOVNIK Bozo CRO
Refere's Signature
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2019 ITF STELLA ARTOIS CUP-TC WINNER ZAGREB

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Alphabetical Match List - Saturday 06 Jul 2019
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ADANIC Andrej CRO TK Winner Zagreb Starting at 10:00
2.
 
BLAGAJ Zlatko CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
3.
 
DMITROVIC Zivko CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
4.
 
GMITROVIC Oliver CRO TK Winner Zagreb Starting at 10:00
5.
 
IVANKOVIC Miren USA TK Winner Zagreb Starting at 10:00
6.
 
JERBIC Ivica CRO TK Winner Zagreb Starting at 10:00
7.
 
KOUTIFARIS Giorgos GRE TK Winner Zagreb Not Before 11:30
8.
 
KOZUL Marko BIH TK Winner Zagreb Starting at 10:00
9.
 
MEDIN Neven CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
10.
 
OBERMEISSNER Gerhard AUT TK Winner Zagreb Starting at 10:00
11.
 
SAV Jurij SLO TK Winner Zagreb Starting at 10:00
12.
 
VIDMAR Anton CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
13.
 
VRAGOTUK Ivica CRO TK Winner Zagreb Starting at 10:00
14.
 
VRHOVNIK Bozo CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 4 60 30 20 10 5 0 0