Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2019 ITF GMP CUP - UMAG

ITF Tennis
 
 
Organizator: Teniski klub Tenax Sezona: 2019
Mjesto održavanja: Umag Tereni: 20 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 09.09.2019. -14.09.2019. Zadnji dan prijave: 03.09.2019.
 
  • Organizator: Teniski klub Tenax
  • Adresa: Andrije Hebranga 26
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 20
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS30 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS35 - GROUP A, GROUP B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS35 - SINGLES PLAY OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS60 - GROUP A, GROUP B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS60 - SINGLES PLAY OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS65 - SINGLES PLAY OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS75 - SINGLES PLAY OFF DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC50 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC55 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC60 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD35 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD35 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

2019 ITF GMP CUP - UMAG

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Brent Abel USA
2.
 
Borys Amkhinets UKR
3.
 
Iakov Atrokhov RUS
4.
 
Andriy Baidikov UKR
5.
 
Alexander Baratta AUT
6.
 
Laurent Barbey SUI
7.
 
Bruce Barrett USA
8.
 
Aldo Bello ITA
9.
 
Ervin Berko HUN
10.
 
Ugo Bertoli ITA
11.
 
Stanko Bick CRO
12.
 
Monika Biernat POL
13.
 
Ricardo Blas CRC
14.
 
Oleg Bodasco MDA
15.
 
Marco Bonaiuti ITA
16.
 
Davor Bosnar CRO
17.
 
Matteo Bosnjak CRO
18.
 
Richard Both SVK
19.
 
Rudi Bradelj SLO
20.
 
Ingrid Bruckner AUT
21.
 
Gabriel Carrion PER
22.
 
Andrea Cavicchioli ITA
23.
 
Jan Cerovsky SVK
24.
 
Lucia Conde Vidal ESP
25.
 
R. Thomas Coulton USA
26.
 
Kevin Crump AUS
27.
 
Ciprian Cuceu ROU
28.
 
Michael Czernich GER
29.
 
Borivoj Dakic CRO
30.
 
Thierry Delay SUI
31.
 
Elena Dyadenko RUS
32.
 
Emil Egerer GER
33.
 
Carola Eiseler GER
34.
 
Klaus-Dieter Eiseler GER
35.
 
Ferenc Erdei HUN
36.
 
Ernesto Ermaccora ARG
37.
 
Nigel Espley GBR
38.
 
Claudine Ferralli SUI
39.
 
Bernd Ganther GER
40.
 
Gelu Gheti ROU
41.
 
Monica Giamberini ITA
42.
 
Magalie Girard FRA
43.
 
Pierre Godfroid BEL
44.
 
Gorazd Gojcic SLO
45.
 
Jadwiga Golda POL
46.
 
Encarnacion Gomis Ruiz ESP
47.
 
Steve Gottlieb USA
48.
 
Serge Gresy FRA
49.
 
Sylvie Gresy FRA
50.
 
Carsten Groeger GER
51.
 
Dan Mihai Groza ROU
52.
 
Manfred Gruen AUT
53.
 
Branko Guna SLO
54.
 
Michael Gurmai USA
55.
 
Esther Gutmann AUT
56.
 
Peter Gutmann AUT
57.
 
Mats Haglund SWE
58.
 
Renate Haubner AUT
59.
 
Alex Haupt-Buchenrode AUT
60.
 
Philippe Heirebaudt BEL
61.
 
Harald Hellmonseder AUT
62.
 
Nobuo Hiraoka JPN
63.
 
Martin Hoefling AUT
64.
 
Daniel Hosek CZE
65.
 
Josef Ingruber AUT
66.
 
Dorin Ionescu ROU
67.
 
Jernej Jakopina SLO
68.
 
Peter Janciar SVK
69.
 
Goran Janicijevic SRB
70.
 
Alexey Karpenko RUS
71.
 
Klaus-Peter Kather GER
72.
 
Andreas Koepf AUT
73.
 
Davor Kostelic CRO
74.
 
Branko Kraljevic CRO
75.
 
Ewald Krampl AUT
76.
 
Sabine Kraus GER
77.
 
Petro Kruger RSA
78.
 
Jens Kruse GER
79.
 
Wolfgang Kuba AUT
80.
 
Michal Kuchar CZE
81.
 
Wolfgang Kunstmann AUT
82.
 
Susanne Kurz GER
83.
 
Carmen Lang Verdugo ESP
84.
 
Luigi Lanza ITA
85.
 
Natallia Laputs BLR
86.
 
Kurt Lassmann AUT
87.
 
Elmarie Lategan RSA
88.
 
Sergio Lavia ITA
89.
 
Paolo Lazzari ITA
90.
 
Igor Lelenco MDA
91.
 
Damir Letica CRO
92.
 
Claudio Duarte Lobao De Queiroz BRA
93.
 
Herbert Loibl AUT
94.
 
Donald Long USA
95.
 
Eduard Lorencin CRO
96.
 
Frank Lotze GER
97.
 
Dennis Maddern AUS
98.
 
Michael Maldoner AUT
99.
 
Mate Matic CRO
100.
 
Giovanni Medori ITA
101.
 
Francisco Mehech CHI
102.
 
Risto Mekic AUT
103.
 
Andrea Mignucci ITA
104.
 
Dumitru-Titus Mihalache ROU
105.
 
Miro Mikus SLO
106.
 
Valeriu Mindru MDA
107.
 
Davorin Mostovac CRO
108.
 
Johannes Muehlenburg AUT
109.
 
Jovo MURATOVIC SRB
110.
 
Eddie Myers AUS
111.
 
Frank Nagel GER
112.
 
Akos Nagy SVK
113.
 
Ellen Neumann GER
114.
 
Howard Nielsen AUS
115.
 
Toni Novack USA
116.
 
Pavel Novak CZE
117.
 
Daniele Nubie ITA
118.
 
Petr Nuc CZE
119.
 
Ana Obarrio ARG
120.
 
MIHA Oberstar SLO
121.
 
Akira Ozaki JPN
122.
 
Konstantinos Panakas GRE
123.
 
Jacob Panman NED
124.
 
Jozsef Pazmandi HUN
125.
 
Karen Peeters NED
126.
 
Fernando Pelizzari ITA
127.
 
Wilhelm Peltz AUT
128.
 
Marc Pepin CAN
129.
 
Roberto Pinori ITA
130.
 
Evghenii Plugariov MDA
131.
 
Peter Pokorny AUT
132.
 
Alexander Potapov GER
133.
 
Damien Pound AUS
134.
 
Liselot Prechtel NED
135.
 
Iruna Pronina BLR
136.
 
Olivier Radulescu ROU
137.
 
Silvia Reigl AUT
138.
 
Nicola Richelmi ITA
139.
 
Kresimir Ritz CRO
140.
 
Pablo Rivera Onetto CHI
141.
 
Boguslaw Rogowski POL
142.
 
Fabio Rossi ITA
143.
 
Elena Rusanova BLR
144.
 
Nenad Sakic SRB
145.
 
Mark Sanders USA
146.
 
Jurij Sav SLO
147.
 
Franz Schilcher AUT
148.
 
Werner Schlereth GER
149.
 
Maria Schneider AUT
150.
 
Christian Schultes GER
151.
 
Lucie Schwab AUT
152.
 
Detlef Seifert GER
153.
 
Alexandrina Serdyukovskaya RUS
154.
 
Luca Serena ITA
155.
 
Jan Sie NED
156.
 
Zeljko Simcic CRO
157.
 
Sylvia Singer AUT
158.
 
Stanislav Sip CZE
159.
 
Dario Smojver CRO
160.
 
Irene Smutny GER
161.
 
Dagmar Sperneder AUT
162.
 
Markus Stauder AUT
163.
 
Nadia Stein GER
164.
 
Christian Stein GER
165.
 
Aleksanadar Stevovic MNE
166.
 
Darko Strizak SRB
167.
 
Tomaz Strukelj SLO
168.
 
Michael Sulzbacher AUT
169.
 
Goran Sundh SWE
170.
 
Julia Szegedi HUN
171.
 
Andrea Taliani ITA
172.
 
Viktor Tjukavkin EST
173.
 
Dino Tombacco ITA
174.
 
Frank Van lerven NED
175.
 
Istvan Vas HUN
176.
 
Alain Vaysset FRA
177.
 
Jairo Velasco Ramirez ESP
178.
 
Ferenc Vizi HUN
179.
 
Alexander Voura AUT
180.
 
Petra Vukovic CRO
181.
 
Heinz Wagner GER
182.
 
Christian Wind AUT
Refere's Signature
Vladimir Kaic
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2019 ITF GMP CUP - UMAG

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Friday 13 Sep 2019
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ABEL Brent USA ATP Stadion Not Before 11:30
2.
 
AMKHINETS Borys UKR ATP Stadion Starting at 09:00
3.
 
BAIDIKOV Andriy UKR ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 15:00
4.
 
BARBEY Laurent SUI ATP Stadion Not Before 10:30
5.
 
BARRETT Bruce USA ATP Stadion Not Before 11:30
Not Before 14:00
6.
 
BIERNAT Monika POL ATP Stadion Not Before 10:30
Not Before 13:00
7.
 
BODASCO Oleg MDA ATP Stadion Starting at 09:00
8.
 
BRUCKNER Ingrid AUT ATP Stadion Not Before 10:30
9.
 
CUCEU Ciprian ROU ATP Stadion Starting at 09:00
10.
 
DELAY Thierry SUI ATP Stadion Not Before 10:30
11.
 
EISELER Carola GER ATP Stadion Not Before 10:30
Not Before 13:00
12.
 
EISELER Klaus-Dieter GER ATP Stadion Not Before 13:00
13.
 
ESPLEY Nigel GBR ATP Stadion Not Before 14:00
14.
 
FERRALLI Claudine SUI ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 13:00
15.
 
GHETI Gelu ROU ATP Stadion Not Before 14:00
16.
 
GIAMBERINI Monica ITA ATP Stadion Not Before 13:00
Not Before 15:00
17.
 
GIRARD Magalie FRA ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 13:00
18.
 
GODFROID Pierre BEL ATP Stadion Not Before 10:30
Not Before 14:00
19.
 
GOMIS RUIZ Encarnacion ESP ATP Stadion Not Before 14:00
20.
 
GOTTLIEB Steve USA ATP Stadion Not Before 11:30
21.
 
GROEGER Carsten GER ATP Stadion Starting at 09:00
22.
 
GUTMANN Esther AUT ATP Stadion Starting at 09:00
23.
 
GUTMANN Peter AUT ATP Stadion Starting at 09:00
24.
 
HAUPT-BUCHENRODE Alex AUT ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 11:30
Not Before 14:00
25.
 
HEIREBAUDT Philippe BEL ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 11:30
26.
 
HELLMONSEDER Harald AUT ATP Stadion Not Before 11:30
27.
 
HIRAOKA Nobuo JPN ATP Stadion Not Before 15:00
28.
 
HOEFLING Martin AUT ATP Stadion Not Before 14:00
29.
 
JANCIAR Peter SVK ATP Stadion Not Before 10:30
30.
 
JANICIJEVIC Goran SRB ATP Stadion Not Before 10:30
Not Before 15:00
31.
 
KARPENKO Alexey RUS ATP Stadion Not Before 10:30
Not Before 14:00
32.
 
KATHER Klaus-Peter GER ATP Stadion Not Before 14:00
33.
 
LANG VERDUGO Carmen ESP ATP Stadion Not Before 13:00
34.
 
LAPUTS Natallia BLR ATP Stadion Not Before 13:00
35.
 
LATEGAN Elmarie RSA ATP Stadion Not Before 11:30
36.
 
LAZZARI Paolo ITA ATP Stadion Not Before 10:30
37.
 
LETICA Damir CRO ATP Stadion Not Before 10:30
38.
 
LOIBL Herbert AUT ATP Stadion Not Before 13:00
39.
 
LOIBL Ursula AUT ATP Stadion Not Before 13:00
40.
 
MALDONER Michael AUT ATP Stadion Not Before 10:30
41.
 
MEDORI Giovanni ITA ATP Stadion Starting at 09:00
42.
 
MIHALACHE Dumitru-Titus ROU ATP Stadion Not Before 11:30
43.
 
MINDRU Valeriu MDA ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 11:30
44.
 
MUEHLENBURG Johannes AUT ATP Stadion Not Before 11:30
45.
 
MURATOVIC Jovo SRB ATP Stadion Not Before 10:30
46.
 
MYERS Eddie AUS ATP Stadion Not Before 11:30
47.
 
NOVAK Pavel CZE ATP Stadion Not Before 14:00
48.
 
OZAKI Akira JPN ATP Stadion Not Before 15:00
49.
 
PANMAN Jacob NED ATP Stadion Not Before 14:00
50.
 
PELIZZARI Fernando ITA ATP Stadion Not Before 10:30
51.
 
PELTZ Wilhelm AUT ATP Stadion Not Before 13:00
52.
 
POKORNY Peter AUT ATP Stadion Not Before 11:30
53.
 
POTAPOV Alexander GER ATP Stadion Not Before 14:00
54.
 
POUND Damien AUS ATP Stadion Not Before 11:30
Not Before 15:00
55.
 
REIGL Silvia AUT ATP Stadion Not Before 14:00
56.
 
RITZ Kresimir CRO ATP Stadion Not Before 10:30
57.
 
RIVERA ONETTO Pablo CHI ATP Stadion Not Before 15:00
58.
 
SACCHI CARIDI Pinuccia ITA ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 11:30
59.
 
SCHLERETH Werner GER ATP Stadion Not Before 11:30
60.
 
SCHNEIDER Maria AUT ATP Stadion Not Before 10:30
Not Before 13:00
61.
 
SCHULTES Christian GER ATP Stadion Not Before 10:30
62.
 
SCHWAB Lucie AUT ATP Stadion Not Before 13:00
63.
 
SERDYUKOVSKAYA Alexandrina RUS ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 13:00
Not Before 15:00
64.
 
SERENA Luca ITA ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 13:00
65.
 
SIMCIC Zeljko CRO ATP Stadion Not Before 14:00
66.
 
SINGER Sylvia AUT ATP Stadion Not Before 10:30
67.
 
SMUTNY Irene GER ATP Stadion Not Before 14:00
68.
 
SPERNEDER Dagmar AUT ATP Stadion Not Before 14:00
69.
 
STEIN Christian GER ATP Stadion Not Before 13:00
70.
 
STEIN Nadia GER ATP Stadion Not Before 13:00
71.
 
STEPU Serghei MDA ATP Stadion Starting at 09:00
72.
 
SUNDH Goran SWE ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 14:00
73.
 
SZEGEDI Julia HUN ATP Stadion Starting at 09:00
Not Before 15:00
74.
 
TJUKAVKIN Viktor EST ATP Stadion Not Before 14:00
75.
 
VAN LERVEN Frank NED ATP Stadion Not Before 13:00
76.
 
VAS Istvan HUN ATP Stadion Not Before 10:30
77.
 
VAYSSET Alain FRA ATP Stadion Starting at 09:00
78.
 
VELASCO RAMIREZ Jairo ESP ATP Stadion Not Before 14:00
79.
 
VUKOVIC Petra CRO ATP Stadion Not Before 10:30
80.
 
WAGNER Heinz GER ATP Stadion Not Before 11:30
81.
 
WIND Christian AUT ATP Stadion Not Before 14:00
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 07.09.2019. Petar Miric Vladimir Kaic
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: A 210 150 100 70 50 35 20