Informacije o turniru
vidi sve turnireOrganizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik | SEASON: 2019 | ||
---|---|---|---|
VENUES: Dubrovnik | COURTS: 61 OUTDOORS RED CLAY COURTS 5 zemlja, vanjski | ||
TOURNAMENT DURATION: 28.09.2019. -03.10.2019. | ENTRY DEAD LINE: 24.09.2019. |
- Organizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik
- Adresa: Šetalište Kralja Zvonimira bb
- Grad: 20000 Dubrovnik
- Država: Hrvatska
- Telefon: +385 20 437 355
- Fax: +385 20 437 357
- E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Website: http://www.htsv.hr
- Mjesto održavanja turnira: Športski Tenis Klub Dubrovnik
- Adresa: Šetalište Kralja Zvonimira 7
- Grad: 20000 Dubrovnik
- Država: Hrvatska
- Broj terena: 5
- Vrsta terena: zemlja, vanjski
- Direktor turnira: Zoran Grbić
- Telefon: +385 20 437 355
- Fax: +385 20 437 357
- Mobile: +385 98 2444 487
- E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Voditelj lige: Dubravko Lipnjak
- Telefon: +385 1 4854 721
- Fax: +385 1 4876 954
- Mobile: +385 91 3779 066
- E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
RESULTS BY CATEGORY
Category | Raster |
---|---|
MS45 - SINGLES MAIN DRAW | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS50 - SINGLES MAIN DRAW | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS55 - SINGLES MAIN DRAW | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS55 - GROUP A | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS55 - GROUP B | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS60 - SINGLES PLAYOFF | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS60 - GROUP A | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS60 - GROUP B | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS65 - SINGLES MAIN DRAW | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS65 - GROUP A | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS65 - GROUP B | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MD40 - DOUBLES MAIN DRAW | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MD50 - DOUBLES MAIN DRAW | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
2019 ITF DUBROVNIK SENIORS OPEN |
||||
---|---|---|---|---|
FINAL ENTRY LIST |
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation |
1. | ABRAMOVICH | Shay | ISR | |
2. | ARKIO | Juhana | FIN | |
3. | BABOVIC | Miodrag | SRB | |
4. | BRNARDIC | Vinko | CRO | |
5. | BYRNES | Frank | AUS | |
6. | CUSTOVIC | Zaim | CRO | |
7. | DERANJA | Igor | CRO | |
8. | DURASOVIC | Antun | CRO | |
9. | ERAKOVIC | Stevan | AUS | |
10. | GAERTTNER | Joachim | GER | |
11. | GLAVINIC | Senko | CRO | |
12. | GOCKE | Jeffrey | USA | |
13. | GRBIC | Zoran | CRO | |
14. | HESHMATI | Sohrab | FRA | |
15. | HOEFLING | Martin | AUT | |
16. | HOEFLING | Norbert | AUT | |
17. | IVANISEVIC | Zoran | GER | |
18. | KOZUL | Marko | BIH | |
19. | LASIC | Denko | CRO | |
20. | LAZAREVIC | Ljubisa | CRO | |
21. | MARKKANEN | Markku | FIN | |
22. | MERCADAL | James | GBR | |
23. | MILIC | Jure | CRO | |
24. | NOVAKOVIC | Rao | CRO | |
25. | SNAJDER | Romano | CRO | |
26. | TANSKANEN | Seppo | FIN | |
27. | TAYLOR | Mark | AUS | |
28. | VEHMAS | Matti | FIN | |
Refere's Signature Dubravko Lipnjak |
Download |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw |
2019 ITF DUBROVNIK SENIORS OPEN |
||||
---|---|---|---|---|
ALPHABETICAL MATCH LIST |
Saturday 28 Sep 2019 |
---|
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation | Venues | Time |
1. | ABRAMOVICH | Shay | ISR | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 11:30 | |
2. | BABOVIC | Miodrag | SRB | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 10:00 | |
3. | BYRNES | Frank | AUS | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 13:00 | |
4. | CUSTOVIC | Zaim | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 10:00 | |
5. | DERANJA | Igor | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 11:30 | |
6. | DURASOVIC | Antun | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 10:00 Not Before 13:00 |
|
7. | ERAKOVIC | Stevan | AUS | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 11:30 | |
8. | GAERTTNER | Joachim | GER | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 11:30 | |
9. | GLAVINIC | Senko | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 11:30 | |
10. | GOCKE | Jeffrey | USA | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 14:30 | |
11. | GRBIC | Zoran | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Followed by | |
12. | HOEFLING | Norbert | AUT | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 10:00 | |
13. | IVANISEVIC | Zoran | GER | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 13:00 | |
14. | KOZUL | Marko | BIH | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 10:00 | |
15. | LASIC | Denko | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 13:00 | |
16. | LAZAREVIC | Ljubisa | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 13:00 | |
17. | MERCADAL | James | GBR | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 10:00 | |
18. | MILIC | Jure | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 14:30 | |
19. | NOVAKOVIC | Rao | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Followed by | |
20. | SNAJDER | Romano | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 13:00 | |
21. | TAYLOR | Mark | AUS | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 11:30 |
Order of Play released | Tournament Director | ITF Referee | |
ITF Referee | 25.10.2019. | Zoran Grbic | Dubravko Lipnjak |
Sunday 29 Sep 2019 |
---|
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation | Venues | Time |
1. | ARKIO | Juhana | FIN | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 12:00 | |
2. | BABOVIC | Miodrag | SRB | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 09:00 | |
3. | BRNARDIC | Vinko | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 10:30 | |
4. | CUSTOVIC | Zaim | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 09:00 | |
5. | DERANJA | Igor | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 10:30 | |
6. | DURASOVIC | Antun | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 09:00 | |
7. | ERAKOVIC | Stevan | AUS | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 10:30 | |
8. | GAERTTNER | Joachim | GER | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 09:00 | |
9. | GOCKE | Jeffrey | USA | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 12:00 | |
10. | GRBIC | Zoran | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 12:00 | |
11. | HESHMATI | Sohrab | FRA | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 09:00 Not Befo |
|
12. | HOEFLING | Martin | AUT | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 13:30 | |
13. | HOEFLING | Norbert | AUT | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 10:30 | |
14. | IVANISEVIC | Zoran | GER | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 13:30 | |
15. | KOZUL | Marko | BIH | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 10:30 | |
16. | LAZAREVIC | Ljubisa | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 12:00 | |
17. | MARKKANEN | markku | FIN | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 12:00 | |
18. | MILIC | Jure | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 13:30 | |
19. | NOVAKOVIC | Rao | CRO | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 13:30 | |
20. | TANSKANEN | Seppo | FIN | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Not Before 10:30 | |
21. | VEHMAS | Matti | FIN | Športski Tenis Klub Dubrovnik | Starting at 09:00 |
Order of Play released | Tournament Director | ITF Referee | |
ITF Referee | 25.10.2019. | Zoran Grbic | Dubravko Lipnjak |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one |
BODOVI ZA RANG LISTU ITF
RANG / BOD | WINNER | RUNNER UP | SEMIFINALIST | QUARTARFINALIST | LOSER IN R16 | LOSER IN R32 | LOSER IN R64 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ITF Rang: 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |