Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2018 ITF GMP CUP GRADE A, UMAG

CRO Rang: IA

ITF Rang: A

ITF Tennis
 
 
Organizator: Teniski klub Tenax Sezona: 2018
Mjesto održavanja: Umag Tereni: 20 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 09.09.2018. -15.09.2018. Zadnji dan prijave: 27.08.2018.
 
  • Organizator: Teniski klub Tenax
  • Adresa: Andrije Hebranga 26
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 20
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Zamjenik direktora: Petra Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 449
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 
 
 

2018 ITF GMP CUP GRADE A, UMAG

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
ALLE Adrian AUS
2.
 
ARDELEAN Marius Traian ROU
3.
 
ARLT Torben GER
4.
 
ATROKHOV Iakov RUS
5.
 
BALDONI Alessandro ITA
6.
 
BARATTA Alexander AUT
7.
 
BARRETT Bruce USA
8.
 
BELLO Aldo ITA
9.
 
BERKO Ervin HUN
10.
 
BEYKO Taras CAN
11.
 
BLISS Helmut GER
12.
 
BODASCO Oleg MDA
13.
 
BOMIO Spartaco SUI
14.
 
BONAIUTI Marco ITA
15.
 
BUNATA Michal CZE
16.
 
CARLSSON Per-Mats SWE
17.
 
CAVICCHIOLI Andrea ITA
18.
 
CEROVSKY Jan SVK
19.
 
COMAROVSCHI Igor MDA
20.
 
CUCEU Ciprian ROU
21.
 
CZERNICH Michael GER
22.
 
DAHMEN Gerd GER
23.
 
DE GOUY Gilles NZL
24.
 
DONESCU Sorin ROU
25.
 
DOUCHET Philippe FRA
26.
 
DZIELO Radek POL
27.
 
EBERL Bernd AUT
28.
 
EGERER Emil GER
29.
 
ERDEI Ferenc HUN
30.
 
ETTLER Jiri CZE
31.
 
FILIPOVIC Igor SVK
32.
 
FILIPPESCHI Marco ITA
33.
 
FREUND DR. Dirk GER
34.
 
FRONTESPEZI Alessio ITA
35.
 
GAJEWICZ Pawel POL
36.
 
GANSS Jens GER
37.
 
GARDETTI NAZZARENO Roberto ITA
38.
 
GIDI Andres CHI
39.
 
GRAF Karl AUT
40.
 
GROZA Dan Mihai ROU
41.
 
GRUEN Manfred AUT
42.
 
GUNA Branko SLO
43.
 
GUTSCHE Bernd R. GER
44.
 
HACK Lars GER
45.
 
HAUPT-BUCHENRODE Alex AUT
46.
 
HAZELTON Daniel USA
47.
 
HELLMONSEDER Harald AUT
48.
 
HESSE Folkert GER
49.
 
HOEFLING Martin AUT
50.
 
IONESCU Dorin ROU
51.
 
JANCIAR Peter SVK
52.
 
JANICIJEVIC Goran SRB
53.
 
KOEPF Andreas AUT
54.
 
KOSJEK Maks CRO
55.
 
KOSTELIC Davor CRO
56.
 
KYSELA Ivan CZE
57.
 
LASSMANN Kurt AUT
58.
 
LAZIC Aleksandar SRB
59.
 
LAZZARI Paolo ITA
60.
 
LELENCO Igor MDA
61.
 
LOIBL Herbert AUT
62.
 
LOS SANTOS Juan AUS
63.
 
LOSEGO Giuseppe ITA
64.
 
MADDERN Dennis AUS
65.
 
MAGYAR Istvan HUN
66.
 
MAISEY Quentin NZL
67.
 
MALDONER Michael AUT
68.
 
MANTHEY Walter GER
69.
 
MARES Jiri CZE
70.
 
MARTIN Bernd GER
71.
 
MEKIC Risto AUT
72.
 
MIGNUCCI Andrea ITA
73.
 
MOCZULSKI Leszek POL
74.
 
MODONESI Gianni ITA
75.
 
MONACO Vittorio ITA
76.
 
MUEHLENBURG Johannes AUT
77.
 
MYERS Eddie AUS
78.
 
NAGEL Frank GER
79.
 
NORDSTROM Per HKG
80.
 
NOVAK Pavel CZE
81.
 
PANSY Karl AUT
82.
 
PELIZZARI Fernando ITA
83.
 
PELTZ Wilhelm AUT
84.
 
PEPIN Marc CAN
85.
 
PIVKA Ladislav SVK
86.
 
PLUGARIOV Evghenii MDA
87.
 
POLLOCK John AUS
88.
 
PORUBSKY Miroslav SVK
89.
 
POUND Damien AUS
90.
 
PRELOG Hermann AUT
91.
 
RADULESCU Olivier ROU
92.
 
RATH Franz AUT
93.
 
RENOULT Bruno FRA
94.
 
RICHERAND Mario Enrique MEX
95.
 
RIEDERER Herbert AUT
96.
 
RITTER Helmut AUT
97.
 
ROGOWSKI Boguslaw POL
98.
 
ROSSI Fabio ITA
99.
 
ROST Ernst GER
100.
 
RYNSKI Krzysztof POL
101.
 
SALGADO URIOSTEGUI Benito MEX
102.
 
SANTI Silvano ITA
103.
 
SAV Jurij SLO
104.
 
SCHERER Uwe GER
105.
 
SCHILCHER Franz AUT
106.
 
SCHOENHEIT Sascha GER
107.
 
SCHWAIGER Fritz GER
108.
 
SCHWAIGER Peter AUT
109.
 
SEALES Larry NZL
110.
 
SERENA Luca ITA
111.
 
SIMCIC Zeljko CRO
112.
 
SIP Stanislav CZE
113.
 
SIRK Zdravko SLO
114.
 
SKALLI Jamal MAR
115.
 
SMOJVER Dario CRO
116.
 
SPECHT Gerhard GER
117.
 
STEVOVIC Aleksanadar MNE
118.
 
STRUKELJ Tomaz SLO
119.
 
TANGANELLI Viljo Francis Angelo ITA
120.
 
TAYLOR Roger GBR
121.
 
TRIGO TAPIA Armando MEX
122.
 
TROCAN Rares ROU
123.
 
VAN LERVEN Frank NED
124.
 
VAYSSET Alain FRA
125.
 
VELASCO RAMIREZ Jairo ESP
126.
 
VIGOLO Marcello ITA
127.
 
VOSTRIKOV Timofey RUS
128.
 
VOZBUTAS Petras LTU
129.
 
WAGNER Heinz GER
130.
 
ANER Dora BRA
131.
 
BARDINI Paola ITA
132.
 
BIERNAT Monika POL
133.
 
BRUCKNER Ingrid AUT
134.
 
CINQUANTA Barbara ITA
135.
 
DE VITTORI Laura ITA
136.
 
JAMIESON Susan NZL
137.
 
KNAUS Ivana SUI
138.
 
KOLESNIKOVA Elena RUS
139.
 
KRUGER Petro RSA
140.
 
LANG VERDUGO Carmen ESP
141.
 
LOS SANTOS Gaby MAS
142.
 
MARTINICOVA Radomila CZE
143.
 
MARTINZ Heidrun AUT
144.
 
MRAZOVA Pavla CZE
145.
 
NEUMANN Ellen GER
146.
 
NICHOLS Carolyn USA
147.
 
ORLOWSKA Tereza CZE
148.
 
POVILIONIENE Valdone LTU
149.
 
REIGL Silvia AUT
150.
 
SACCHI CARIDI Pinuccia ITA
151.
 
SIMON Katja BRA
152.
 
SPRIESS Rotraut GER
153.
 
SZABO Zsuzsanna HUN
154.
 
VON HUBEN Trudie NZL
155.
 
VUKOVIC Petra CRO
Refere's Signature
Vladimir Kaic
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2018 ITF GMP CUP GRADE A, UMAG

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Thursday 13 Sep 2018
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ALLE Adrian AUS ATP Stadion Starting at 09:00
2.
 
BARATTA Alexander AUT ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
3.
 
BARRETT Bruce USA ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
4.
 
BIERNAT Monika POL ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
5.
 
BODASCO Oleg MDA ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 11:00
6.
 
BOROZDENKOV Sergei RUS ATP Stadion Not Before 10:00
7.
 
CEROVSKY Jan SVK ATP Stadion Not Before 10:00
8.
 
CINQUANTA Barbara ITA ATP Stadion Starting at 09:00
9.
 
COMAROVSCHI Igor MDA ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 11:00
10.
 
DE GOUY Gilles NZL ATP Stadion Not Before 10:00
11.
 
DE VITTORI Laura ITA ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 12:00
12.
 
DEINEKA Vitalia BLR ATP Stadion Not Before 10:00
13.
 
DOUCHET Philippe FRA ATP Stadion Not Before 10:00
14.
 
ETTLER Jiri CZE ATP Stadion Not Before 10:00
15.
 
FILIPPESCHI Marco ITA ATP Stadion Not Before 10:00
16.
 
FREUND Nina GER ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
17.
 
FREUND DR. Dirk GER ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
18.
 
GAJEWICZ Pawel POL ATP Stadion Starting at 09:00
19.
 
GANSS Jens GER ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
20.
 
GHETI Gelu ROU ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
21.
 
GUTSCHE Bernd R. GER ATP Stadion Not Before 10:00
22.
 
HAUPT-BUCHENRODE Alex AUT ATP Stadion Not Before 10:00
23.
 
HAZELTON Daniel USA ATP Stadion Not Before 10:00
24.
 
HELLMONSEDER Harald AUT ATP Stadion Not Before 10:00
25.
 
HOEFLING Martin AUT ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
26.
 
JAMIESON Susan NZL ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
After Rest Not Before 12:00
27.
 
KONDRYNA Alena BLR ATP Stadion Not Before 10:00
28.
 
KRUGER Petro RSA ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
After Rest Not Before 12:00
29.
 
KYSELA Ivan CZE ATP Stadion Not Before 10:00
30.
 
LAZZARI Paolo ITA ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
31.
 
LELENCO Igor MDA ATP Stadion Starting at 09:00
32.
 
LOS SANTOS Gaby MAS ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
33.
 
LOS SANTOS Juan AUS ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
34.
 
LOSEGO Giuseppe ITA ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
35.
 
MADDERN Dennis AUS ATP Stadion Not Before 10:00
36.
 
MAISEY Quentin NZL ATP Stadion Not Before 10:00
After Rest Not Before 12:00
37.
 
MALDONER Michael AUT ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 11:00
38.
 
MARTINICOVA Radomila CZE ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
39.
 
MIGNUCCI Andrea ITA ATP Stadion Not Before 10:00
40.
 
MINDRU Valeriu MDA ATP Stadion Starting at 09:00
41.
 
MRAZOVA Pavla CZE ATP Stadion Starting at 09:00
42.
 
MYERS Eddie AUS ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 11:00
43.
 
NAGEL Frank GER ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
44.
 
NEUMANN Ellen GER ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 11:00
45.
 
NICHOLS Carolyn USA ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 11:00
46.
 
NORDSTROM Per HKG ATP Stadion Not Before 10:00
47.
 
ORLOWSKA Tereza CZE ATP Stadion Not Before 10:00
After Rest Not Before 12:00
48.
 
PANSY Karl AUT ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 11:00
49.
 
PELIZZARI Fernando ITA ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
50.
 
PEPIN Marc CAN ATP Stadion Not Before 10:00
After Rest Not Before 12:00
51.
 
PLUGARIOV Evghenii MDA ATP Stadion Starting at 09:00
52.
 
POLLOCK John AUS ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
53.
 
POLLOCK Susan AUS ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
54.
 
POUND Damien AUS ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
55.
 
POVILIONIENE Valdone LTU ATP Stadion Starting at 09:00
56.
 
RADULESCU Olivier ROU ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
57.
 
REIGL Silvia AUT ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 12:00
58.
 
RENOULT Bruno FRA ATP Stadion Not Before 10:00
59.
 
RITTER Helmut AUT ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
60.
 
RYNSKI Krzysztof POL ATP Stadion Starting at 09:00
61.
 
SALGADO URIOSTEGUI Benito ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
62.
 
SCHERER Uwe GER ATP Stadion Starting at 09:00
63.
 
SCHILCHER Franz AUT ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
64.
 
SEALES Larry NZL ATP Stadion Not Before 10:00
65.
 
SPECHT Gerhard GER ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 11:00
66.
 
SPRIESS Rotraut GER ATP Stadion After Rest Not Before 12:00
67.
 
SZABO Zsuzsanna HUN ATP Stadion Starting at 09:00
68.
 
TANGANELLI Viljo Francis Angelo ATP Stadion After Rest Not Before 11:00
69.
 
TAYLOR Roger GBR ATP Stadion Not Before 10:00
70.
 
TROCAN Rares ROU ATP Stadion Starting at 09:00
71.
 
VELASCO RAMIREZ Jairo ESP ATP Stadion Starting at 09:00
After Rest Not Before 12:00
72.
 
VON HUBEN Trudie NZL ATP Stadion Not Before 10:00
73.
 
VOZBUTAS Petras LTU ATP Stadion Starting at 09:00
74.
 
WAGNER Heinz GER ATP Stadion Not Before 10:00
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 08.09.2018 Petar Mirić Vladimir Kaic
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 
 
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: IA 750 650 400 380 280 160 100

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: A 210 150 100 70 50 35 20