Informacije o turniru

vidi sve turnire  

POZIVNI TURNIR MASTERS ZAGREB 2017

CRO Rang: N1

ITF Rang:

 
 
Organizator: Teniski klub Tenax Sezona: 2017
Mjesto održavanja: Zagreb Tereni: 8 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 18.11.2017. -19.11.2017. Zadnji dan prijave: 19.10.2017.
 
  • Organizator: Teniski klub Tenax
  • Adresa: Andrije Hebranga 26
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: TK Winner Zagreb
  • Adresa: Remetinečka 106 (prekooputa Hotela I)
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena: 8
  • Vrsta terena: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
ms50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms65 - grupa a DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms65 - grupa b DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms70 - grupa a DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms70 - grupa b DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ws65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 
 
 

POZIVNI TURNIR MASTERS ZAGREB 2017

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Andracic Josip CRO
2.
 
Anisic Durdica CRO
3.
 
Babic Mirko CRO
4.
 
Bick Stanislav CRO
5.
 
Blagaj Zlatko CRO
6.
 
Borosak Branko CRO
7.
 
Boskovic Damir CRO
8.
 
Cepika Miljenko CRO
9.
 
Dakic Boro CRO
10.
 
Deranja Igor CRO
11.
 
Dmitrovic Zivko CRO
12.
 
Drakulic Drago CRO
13.
 
Dumicic Davor CRO
14.
 
Franjo Djurica CRO
15.
 
Franusic Maro CRO
16.
 
Jazvinscak Damir CRO
17.
 
Jerbic Ivica CRO
18.
 
Krajnovic Krunoslav CRO
19.
 
Kraljevic Branko CRO
20.
 
Matic Mate CRO
21.
 
Medin Neven CRO
22.
 
Mihelcic Ljubica CRO
23.
 
Miric Petar CRO
24.
 
Mrazovac Vanja CRO
25.
 
Senci Gizela CRO
26.
 
Su?ilovic Hrvoje CRO
27.
 
Vidmar Antun CRO
28.
 
Vrhovnik Bozo CRO
29.
 
Cosovic Bajic Slavic CRO
30.
 
Dordevic Ratko CRO
31.
 
Zedelj Ante CRO
Refere's Signature
Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

POZIVNI TURNIR MASTERS ZAGREB 2017

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
subota 18 stu 2017
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
Andracic Josip CRO TK Winner Zagreb Not Before 17:45
Not Before 21:30
2.
 
Anisic Durdica CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
3.
 
Babic Mirko CRO TK Winner Zagreb Not Before 17:45
Not Before 20:15
4.
 
Blagaj Zlatko CRO TK Winner Zagreb Not Before 14:00
Not Before 19:45
5.
 
Borosak Branko CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:15
Not Before 21:30
6.
 
Boskovic Damir CRO TK Winner Zagreb Not Before 16:30
Not Before 22:45
7.
 
Cosovic Bajic Slavic CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:45
8.
 
Cepika Miljenko CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:15
9.
 
Dakic Boro CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:15
Not Before 20:15
10.
 
Deranja Igor CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:15
11.
 
Dmitrovic Zivko CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:45
12.
 
Drakulic Drago CRO TK Winner Zagreb Not Before 16:30
Not Before 21:30
13.
 
Dordevic Ratko CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:45
14.
 
Dumicic Davor CRO TK Winner Zagreb Starting at 9:00
Not Before 19:00
15.
 
Franjo Durica CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
Not Before 21:30
16.
 
Franusic Maro CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:15
17.
 
Jazvinscak Damir CRO TK Winner Zagreb Starting at 9:00
Not Before 19:00
18.
 
Jerbic Ivica CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:15
19.
 
Krajnovic Krunoslav CRO TK Winner Zagreb Not Before 16:30
Not Before 20:15
20.
 
Kraljevic Branko CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:15
21.
 
Matic Mate CRO TK Winner Zagreb Starting at 9:00
Not Before 17:45
22.
 
Medin Neven CRO TK Winner Zagreb Not Before 14:00
23.
 
Mihelcic Ljubica CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:45
24.
 
Miric Petar CRO TK Winner Zagreb Not Before 14:00
25.
 
Mrazovac Vanja CRO TK Winner Zagreb Not Before 14:00
Not Before 22:45
26.
 
Senci Gizela CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
27.
 
Susilovic Hrvoje CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
Not Before 20:15
28.
 
Vidmar Antun CRO TK Winner Zagreb Not Before 16:30
Not Before 19:45
29.
 
Vrhovnik Bozo CRO TK Winner Zagreb Starting at 9:00
Not Before 17:45
30.
 
Zedelj Ante CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:15
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 17.11.2017. Petar Miric Dubravko Lipnjak
nedjelja 19 stu 2017
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
Andracic Josip CRO TK Winner Zagreb Not Before 19:00
2.
 
Anisic Durdica CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:15
Not Before 16:30
3.
 
Babic Mirko CRO TK Winner Zagreb Not Before 19:00
4.
 
Bick Stanislav CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
Not Before 16:30
5.
 
Blagaj Zlatko CRO TK Winner Zagreb Not Before 21:30
6.
 
Borosak Branko CRO TK Winner Zagreb Not Before 20:15
7.
 
Boskovic Damir CRO TK Winner Zagreb Not Before 21:30
8.
 
Cosovic Bajic Slavic CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:15
Not Before 16:30
9.
 
Cepika Miljenko CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:45
Not Before 17:45
10.
 
Dakic Boro CRO TK Winner Zagreb Not Before 20:15
11.
 
Deranja Igor CRO TK Winner Zagreb Starting at 9:00
Not Before 14:00
12.
 
Dmitrovic Zivko CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:45
Not Before 17:45
13.
 
Dordevic Ratko CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
Not Before 17:45
14.
 
Drakulic Drago CRO TK Winner Zagreb Not Before 19:00
15.
 
Dumicic Davor CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:45
16.
 
Franjo ?urica CRO TK Winner Zagreb Not Before 20:15
17.
 
Franusic Maro CRO TK Winner Zagreb Starting at 9:00
Not Before 14:00
18.
 
Jazvinscak Damir CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:15
19.
 
Jerbic Ivica CRO TK Winner Zagreb Starting at 9:00
Not Before 14:00
20.
 
Krajnovic Krunoslav CRO TK Winner Zagreb Not Before 19:00
21.
 
Kraljevic Branko CRO TK Winner Zagreb Starting at 9:00
Not Before 14:00
22.
 
Matic Mate CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:45
23.
 
Medin Neven CRO TK Winner Zagreb Not Before 16:30
24.
 
Mihelcic Ljubica CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:15
Not Before 15:15
25.
 
Miric Petar CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
26.
 
Mrazovac Vanja CRO TK Winner Zagreb Not Before 21:30
27.
 
Senci Gizela CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:15
Not Before 15:15
28.
 
Susilovic Hrvoje CRO TK Winner Zagreb Not Before 20:15
29.
 
Vidmar Antun CRO TK Winner Zagreb Not Before 21:30
30.
 
Vrhovnik Bozo CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:15
31.
 
Zedelj Ante CRO TK Winner Zagreb Not Before 11:30
Not Before 17:45
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 17.11.2017. Petar Miric Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: N1 450 350 250 220 12 80 40