Informacije o turniru
vidi sve turnireOMORIKA OPEN 2016 DRAMALJ
CRO Rang: N2
ITF Rang:
Organizator: Sportski centar Omorika | SEASON: 2016 | ||
---|---|---|---|
VENUES: Dramalj | COURTS: 61 OUTDOORS RED CLAY COURTS 4 zemlja, vanjski | ||
TOURNAMENT DURATION: 13.08.2016. -14.08.2016. | ENTRY DEAD LINE: 12.08.2016. |
- Organizator: Sportski centar Omorika
- Adresa: Gajevo šetalište bb
- Grad: Dramalj
- Država: Hrvatska
- Mobile: +385 98 848 226
- E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Website: http://www.htsv.hr
- Mjesto održavanja turnira: Sportski centar Omorika
- Adresa: Gajevo šetalište bb
- Grad: Dramalj
- Država: Hrvatska
- Broj terena : 4
- Vrsta terena:: zemlja, vanjski
- Direktor turnira: Dijana Škoro
- Mobile: +385 98 9468 276
- E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Voditelj turnira: Zoran Škoro
- Mobile: +385 98 848 226
- E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
RESULTS BY CATEGORY
Category | Raster |
---|---|
MS 30 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS 40 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS 45 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS 55 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS 55 - Group A | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS 55 - Group B | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS 65 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
OMORIKA OPEN 2016 DRAMALJ |
||||
---|---|---|---|---|
FINAL ENTRY LIST |
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation |
1. | Babić | Ernest | CRO | |
2. | Cooper | Sean | IRL | |
3. | Dmitrović | Živko | CRO | |
4. | Dragićević | Zoran | CRO | |
5. | Drakulić | Drago | CRO | |
6. | Granić | Nikola | CRO | |
7. | Jelovac | Sanjin | CRO | |
8. | Jurininić | Toni Sasha | CRO | |
9. | Križan | Danijel | CRO | |
10. | Lukić | Đuro | CRO | |
11. | Mandić | Darko | CRO | |
12. | Matić | Mate | CRO | |
13. | Medin | Neven | CRO | |
14. | Muller | Frank | GER | |
15. | Piškulić | Vanja | CRO | |
16. | Rozic | Tomislav | CRO | |
17. | Rukavina | Goran | CRO | |
18. | Škoro | Zoran | CRO | |
19. | Žedelj | Ante | CRO | |
Refere's Signature |
Download |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw |
OMORIKA OPEN 2016 DRAMALJ |
||||
---|---|---|---|---|
ALPHABETICAL MATCH LIST |
Alphabetical Match List subota 13 kol 2016 |
---|
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation | Venues | Time |
1. | Babić | Ernest | CRO | Main Location | Starting at 10:00 | |
2. | Cooper | Sean | IRL | Main Location | Starting at 10:00 Not Before 13:00 |
|
3. | Dmitrović | Živko | CRO | Main Location | Not Before 11:30 | |
4. | Dragićević | Zoran | CRO | Main Location | Not Before 11:30 Not Before 14:30 |
|
5. | Drakulić | Drago | CRO | Main Location | Not Before 11:30 Not Before 14:30 |
|
6. | Granić | Nikola | CRO | Main Location | Not Before 11:30 | |
7. | Jelovac | Sanjin | CRO | Main Location | Starting at 10:00 Not Before 13:00 |
|
8. | Jurininić | Toni Sasha | CRO | Main Location | Starting at 10:00 Not Before 13:00 |
|
9. | Križan | Danijel | CRO | Main Location | Not Before 11:30 | |
10. | Lukić | Đuro | CRO | Main Location | Not Before 14:30 | |
11. | Mandić | Darko | CRO | Main Location | Starting at 10:00 Not Before 13:00 |
|
12. | Matić | Mate | CRO | Main Location | Not Before 14:30 | |
13. | Medin | Neven | CRO | Main Location | Not Before 11:30 Not Before 14:30 |
|
14. | Muller | Frank | GER | Main Location | Not Before 13:00 | |
15. | Piškulić | Vanja | CRO | Main Location | Not Before 13:00 | |
16. | Rozic | Tomislav | SLO | Main Location | Starting at 10:00 Not Before 13:00 |
|
17. | Rukavina | Goran | CRO | Main Location | Starting at 10:00 | |
18. | Škoro | Zoran | CRO | Main Location | Starting at 10:00 Not Before 13:00 |
|
19. | Žedelj | Ante | CRO | Main Location | Not Before 14:30 0 |
Order of Play released | Tournament Director | ITF Referee | |
ITF Referee | 11.08.2016 |
Alphabetical Match List nedjelja 14 kol 2016 |
---|
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation | Venues | Time |
1. | Babić | Ernest | CRO | Main Location | Not Before 11:30 | |
2. | Cooper | Sean | IRL | Main Location | Starting at 10:00 | |
3. | Dmitrović | Živko | CRO | Main Location | Not Before 11:30 | |
4. | Granić | Nikola | CRO | Main Location | Starting at 10:00 | |
5. | Jelovac | Sanjin | CRO | Main Location | Starting at 10:00 | |
6. | Jurininić | Toni Sasha | CRO | Main Location | Starting at 10:00 | |
7. | Križan | Danijel | CRO | Main Location | Starting at 10:00 | |
8. | Lukić | Đuro | CRO | Main Location | Starting at 10:00 | |
9. | Matić | Mate | CRO | Main Location | Starting at 10:00 | |
10. | Muller | Frank | GER | Main Location | Not Before 11:30 | |
11. | Piškulić | Vanja | CRO | Main Location | Not Before 11:30 | |
12. | Rozic | Tomislav | SLO | Main Location | Starting at 10:00 | |
13. | Rukavina | Goran | CRO | Main Location | Not Before 11:30 | |
14. | Žedelj | Ante | CRO | Main Location | Not Before 11:30 0 |
Order of Play released | Tournament Director | ITF Referee | |
ITF Referee | 11.08.2016 |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one |
BODOVI ZA RANG LISTU HTSV
RANG / BOD | Pobjednik | Drugoplasirani | Polu-finale | Četvrt-finale | R/16 | R/32 | R/64 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CRO Rang: N2 | 280 | 200 | 150 | 100 | 70 | 50 | 15 |