Informacije o turniru

vidi sve turnire  

7th DUBROVNIK CROATIAN SENIORS OPEN

CRO Rang: I3

ITF Rang: 3

ITF Tennis
 
 
Organizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik Sezona: 2018
Mjesto održavanja: Cavtat Tereni: 8 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 09.04.2018. -14.04.2018. Zadnji dan prijave: 30.11.-0001.
 
  • Organizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik
  • Adresa: Šetalište Kralja Zvonimira bb
  • Grad: 20000 Dubrovnik
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 20 437 355
  • Fax: +385 20 437 357
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: Cavtat, Teniski centar Albatros
  • Adresa: Od Zala 1
  • Grad: 20210 Cavtat
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena: 8
  • Vrsta terena: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Toni Kovačević
  • Telefon: +385 20 481 550
  • Fax: +385 20 481 501
  • Mobile: +385 98 525 303
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Voditelj lige: Dubravko Lipnjak
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 3779 066
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS50 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

7th DUBROVNIK CROATIAN SENIORS OPEN

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
AMUNDSSON Peter SWE
2.
 
ANDERSSON Per SWE
3.
 
ASATIANI Teimuraz GEO
4.
 
BABOVIC Miodrag SRB
5.
 
BESLAGIC Emir BIH
6.
 
BOBIC Miho CRO
7.
 
BOLJEVIC Srdjan MNE
8.
 
BOROVAC NIKSA CRO
9.
 
BRKIC Ismir BIH
10.
 
CAPOCASALE Nicola ITA
11.
 
COOM Simon GBR
12.
 
D'AMBRUOSO Vito Michele ITA
13.
 
DERANJA Igor CRO
14.
 
FISCHER Raimund AUT
15.
 
FRANUSIC Maro CRO
16.
 
GAZIVODA Momo MNE
17.
 
GEGETCHKORI Alexander GEO
18.
 
GLAVINIC Senko CRO
19.
 
GROSS Gerhard AUT
20.
 
HAMMOND Paul GBR
21.
 
HAMPEL Andreas GER
22.
 
HARDY Peter GER
23.
 
HENNING Ulrich GER
24.
 
HILL Stan GBR
25.
 
HUBER Ernst AUT
26.
 
IHNKEN Reinhard GER
27.
 
IVAN Miroslav SVK
28.
 
JANCIAR Peter SVK
29.
 
JOHANSSON Per-Erik SWE
30.
 
JONES Stephen GBR
31.
 
JONSSON Per-Ake SWE
32.
 
KASCELAN Dragan MNE
33.
 
KAY David GBR
34.
 
KOSJEK Maks CRO
35.
 
KRALJEVIC Branko CRO
36.
 
KRILANOVIC Stijepo CRO
37.
 
KRUSCHA Michael GER
38.
 
LOIBL Herbert AUT
39.
 
MALLIGA Werner AUT
40.
 
MARCHETTI Anthony GBR
41.
 
MARIC Dragoslav SRB
42.
 
MATIC Mate CRO
43.
 
MCGUIGAN Robert AUS
44.
 
MEIER Joachim GER
45.
 
MESSMER Karl GER
46.
 
MILIC Jure CRO
47.
 
MOLLURA Rinaldo ITA
48.
 
MORIN Lars SWE
49.
 
NOVAKOVIC Rao CRO
50.
 
PARAPID Dragan MNE
51.
 
PAVICEVIC Dusko MNE
52.
 
PETERMANN Andreas GER
53.
 
PETROVIC Sasa SRB
54.
 
PRCE Stipan CRO
55.
 
RECKSCHMIDT Holger GER
56.
 
ROHDE Michael GER
57.
 
ROMBACH Reinhold GER
58.
 
RUMMELHAGEN Rainer GER
59.
 
SAKIC Nenad SRB
60.
 
SAV Jurij SLO
61.
 
SCHANDA Werner AUT
62.
 
SCHILCHER Franz AUT
63.
 
SCHWARZE Rainer GER
64.
 
SHANN David GBR
65.
 
SIMIC Ivan CRO
66.
 
SNAJDER Romano CRO
67.
 
STEIN Christian GER
68.
 
STERR Elmar GER
69.
 
STEVOVIC Aleksanadar MNE
70.
 
SUNDH Goran SWE
71.
 
SWAROFSKY Karl AUT
72.
 
THOMAS Markus GER
73.
 
VUCINIC Ivan MNE
74.
 
WINKLER Norbert AUT
75.
 
YOUNG Bruce GBR
76.
 
ZIPP Wolfgang GER
77.
 
ABSMAIER Susanne GER
78.
 
BRUIL Michelle NED
79.
 
DOKLESTIC Olivera MNE
80.
 
GIOIA Luisa ITA
81.
 
HARDY Alena GER
82.
 
HIPPEL Sabine GER
83.
 
HOELTING Anita GER
84.
 
INTINI Elisabetta ITA
85.
 
KANG EDEL Yeol KOR
86.
 
KNEZEVIC-KUZMAN Barbara CRO
87.
 
KUHLEN Dominique BEL
88.
 
LIAQAT Zarqa GBR
89.
 
LIEBE Nadia GER
90.
 
LYONS Marina GBR
91.
 
MEIER Gabriele GER
92.
 
NICOLATOS Clara CYP
93.
 
NOTHNAGEL Heike GER
94.
 
PARKER Samantha GBR
95.
 
PILAVA Eleni CYP
96.
 
RICHTERS Vanda CRO
97.
 
RUMMELHAGEN Carola GER
98.
 
SCHERER Sabine AUT
99.
 
SCHROEDER Claudia GER
100.
 
THOMSSEN Maren GER
101.
 
TREIBMANN Sylvia GER
102.
 
WILSON Emma GBR
103.
 
YOMODA Ryoko JPN
Refere's Signature
Dubravko Lipnjak
Tenis-klub-cavtat-logo HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

7th DUBROVNIK CROATIAN SENIORS OPEN

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Tuesday 10 Apr 2018
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
BABOVIC Miodrag SRB TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
2.
 
BESLAGIC Emir BIH TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 17:00
3.
 
BOBIC Miho CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
4.
 
BOLJEVIC Srdjan MNE TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
5.
 
BRUIL Michelle NED TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
6.
 
DOKLESTIC Olivera MNE TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
7.
 
FISCHER Raimund AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
8.
 
FRANUSIC Maro CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
9.
 
GAZIVODA Momo MNE TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
10.
 
GIOIA Luisa ITA TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
11.
 
GROSS Gerhard AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
12.
 
HARDY Alena GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
13.
 
HARDY Peter GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
14.
 
HILL Stan GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
15.
 
HIPPEL Sabine GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 09:00
16.
 
HOELTING Anita GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
17.
 
IHNKEN Reinhard GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
18.
 
IVAN Miroslav SVK TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
19.
 
JOHANSSON Per-Erik SWE TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
20.
 
JONES Stephen GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
21.
 
KANG EDEL Yeol KOR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
22.
 
KAY David GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 17:00
23.
 
KNEZEVIC-KUZMAN Barbara CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 09:00
24.
 
KRILANOVIC Stijepo CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
25.
 
KUHLEN Dominique BEL TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
26.
 
LIAQAT Zarqa GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
27.
 
LIEBE Nadia GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
28.
 
MALLIGA Werner AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
29.
 
MARCHETTI Anthony GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
30.
 
MEIER Gabriele GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
31.
 
MEIER Joachim GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
32.
 
MILIC Jure CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
33.
 
NICOLATOS Clara CYP TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
34.
 
NOTHNAGEL Heike GER TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
35.
 
NOVAKOVIC Rao CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
36.
 
PARAPID Dragan MNE TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
37.
 
PARKER Samantha GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
38.
 
PETERMANN Andreas GER TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
39.
 
PETROVIC Sasa SRB TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
40.
 
PILAVA Eleni CYP TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
41.
 
RECKSCHMIDT Holger GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
42.
 
RICHTERS Vanda CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
43.
 
ROMBACH Reinhold GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
44.
 
SAV Jurij SLO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 16:30
45.
 
SCHANDA Werner AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
46.
 
SCHERER Sabine AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 09:00
47.
 
SCHROEDER Claudia GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 09:00
48.
 
SHANN David GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
49.
 
SIMIC Ivan CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 16:30
50.
 
STEIN Christian GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 17:00
51.
 
STERR Elmar GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
52.
 
SUNDH Goran SWE TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
53.
 
SWAROFSKY Karl AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
54.
 
THOMAS Markus GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
55.
 
TREIBMANN Sylvia GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
56.
 
WILSON Emma GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 09:00
57.
 
WINKLER Norbert AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
58.
 
ZIPP Wolfgang GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 06.04.2018. Toni Kovačević Dubravko Lipnjak
Wednesday 11 Apr 2018
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ANDERSSON Per SWE Teniski centar Albatros Starting at 09:00
2.
 
BOROVAC NIKSA CRO Teniski centar Albatros Not Before 13:30
3.
 
BRKIC Ismir BIH Teniski centar Albatros Not Before 13:30
4.
 
CAPOCASALE Nicola ITA Teniski centar Albatros Not Before 12:00
5.
 
COOM Simon GBR Teniski centar Albatros Not Before 13:30
6.
 
D'AMBRUOSO Vito Michele ITA Teniski centar Albatros Not Before 12:00
7.
 
DERANJA Igor CRO Teniski centar Albatros Not Before 15:00
8.
 
FISCHER Raimund AUT Teniski centar Albatros Starting at 09:00
9.
 
GEGETCHKORI Alexander GEO Teniski centar Albatros Not Before 10:30
10.
 
GLAVINIC Senko CRO Teniski centar Albatros Not Before 10:30
11.
 
GROSS Gerhard AUT Teniski centar Albatros Starting at 09:00
12.
 
HAMMOND Paul GBR Teniski centar Albatros Starting at 09:00
13.
 
HAMPEL Andreas GER Teniski centar Albatros Starting at 09:00
14.
 
HARDY Alena GER Teniski centar Albatros Starting at 09:00
15.
 
HARDY Peter GER Teniski centar Albatros Not Before 13:30
16.
 
HENNING Ulrich GER Teniski centar Albatros Not Before 10:30
17.
 
HUBER Ernst AUT Teniski centar Albatros Not Before 13:30
18.
 
IHNKEN Reinhard GER Teniski centar Albatros Not Before 12:00
19.
 
INTINI Elisabetta ITA Teniski centar Albatros Starting at 09:00
20.
 
JANCIAR Peter SVK Teniski centar Albatros Not Before 10:30
21.
 
JOHANSSON Per-Erik SWE Teniski centar Albatros Starting at 09:00
22.
 
JONSSON Per-Ake SWE Teniski centar Albatros Not Before 10:30
23.
 
KASCELAN Dragan MNE Teniski centar Albatros Not Before 15:00
24.
 
KOSJEK Maks CRO Teniski centar Albatros Not Before 10:30
25.
 
KRALJEVIC Branko CRO Teniski centar Albatros Not Before 12:00
26.
 
KRUSCHA Michael GER Teniski centar Albatros Starting at 09:00
27.
 
LOIBL Herbert AUT Teniski centar Albatros Not Before 12:00
28.
 
LYONS Marina GBR Teniski centar Albatros Not Before 12:00
29.
 
MALLIGA Werner AUT Teniski centar Albatros Not Before 12:00
30.
 
MARCHETTI Anthony GBR Teniski centar Albatros Not Before 12:00
31.
 
MATIC Mate CRO Teniski centar Albatros Not Before 12:00
32.
 
MCGUIGAN Robert AUS Teniski centar Albatros Starting at 09:00
33.
 
MESSMER Karl GER Teniski centar Albatros Starting at 09:00
34.
 
MILIC Jure CRO Teniski centar Albatros Not Before 13:30
35.
 
MOLLURA Rinaldo ITA Teniski centar Albatros Not Before 12:00
36.
 
MORIN Lars SWE Teniski centar Albatros Not Before 10:30
37.
 
NOVAKOVIC Rao CRO Teniski centar Albatros Not Before 10:30
38.
 
PARKER Samantha GBR Teniski centar Albatros Not Before 12:00
39.
 
PAVICEVIC Dusko MNE Teniski centar Albatros Starting at 09:00
40.
 
PRCE Stipan CRO Teniski centar Albatros Not Before 10:30
41.
 
ROHDE Michael GER Teniski centar Albatros Not Before 10:30
42.
 
ROMBACH Reinhold GER Teniski centar Albatros Starting at 09:00
43.
 
RUMMELHAGEN Rainer GER Teniski centar Albatros Not Before 12:00
44.
 
SCHANDA Werner AUT Teniski centar Albatros Not Before 12:00
45.
 
SCHILCHER Franz AUT Teniski centar Albatros Not Before 10:30
46.
 
SCHWARZE Rainer GER Teniski centar Albatros Not Before 10:30
47.
 
STERR Elmar GER Teniski centar Albatros Not Before 12:00
48.
 
STEVOVIC Aleksanadar MNE Teniski centar Albatros Starting at 09:00
49.
 
SUNDH Goran SWE Teniski centar Albatros Not Before 13:30
50.
 
SWAROFSKY Karl AUT Teniski centar Albatros Not Before 10:30
51.
 
WINKLER Norbert AUT Teniski centar Albatros Not Before 12:00
52.
 
YOUNG Bruce GBR Teniski centar Albatros Not Before 13:30
53.
 
ZIPP Wolfgang GER Teniski centar Albatros Not Before 13:30
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 06.04.2018. Toni Kovačević Dubravko Lipnjak
Tenis-klub-cavtat-logo HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 
 
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I3 400 250 220 120 80 60 50

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 3 80 60 30 20 10 5 0