Informacije o turniru

vidi sve turnire  

6th DUBROVNIK CROATIAN SENIORS OPEN

CRO Rang: I3

ITF Rang: 3

ITF Tennis
 
 
Organizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik Sezona: 2017
Mjesto održavanja: Cavtat Tereni: 8 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 03.04.2017. -08.04.2017. Zadnji dan prijave: 20.03.2017.
 
  • Organizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik
  • Adresa: Šetalište Kralja Zvonimira bb
  • Grad: 20000 Dubrovnik
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 20 437 355
  • Fax: +385 20 437 357
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: Cavtat, Teniski centar Albatros
  • Adresa: Od Zala 1
  • Grad: 20210 Cavtat
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena: 8
  • Vrsta terena: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Zoran Grbić
  • Telefon: +385 20 437 355
  • Fax: +385 20 437 357
  • Mobile: +385 98 2444 487
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Asistent direktora: Toni Kovačević
  • Telefon: +385 20 481 550
  • Fax: +385 20 481 501
  • Mobile: +385 98 525 303
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
ms35 - group a DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms35 - finale DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms60 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms70 - group a DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms70 - group b DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms70 - finale DOWNLOAD / Preuzmite dokument
md35 -group b DOWNLOAD / Preuzmite dokument
md40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
md45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
md50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
md55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
md60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ws45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ws50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ws55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ws65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
wd50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
xd45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
xd55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
xd60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

6th DUBROVNIK CROATIAN SENIORS OPEN

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Adams Graeme GBR
2.
 
Antunovic Sreten MNE
3.
 
Bach Gunnar GER
4.
 
Bach Beatrix GER
5.
 
Begovic Nikola MNE
6.
 
Beslagic Emir BIH
7.
 
Birn Andre GER
8.
 
Bjelopoljak Taib BIH
9.
 
Bobic Miho CRO
10.
 
Bolic Elvir BIH
11.
 
Boljevic Srdjan MNE
12.
 
BOROVAC NIKSA CRO
13.
 
Brkic Ismir BIH
14.
 
Broccatelli Paolo ITA
15.
 
Capocasale Nicola ITA
16.
 
Clayton Stephen GBR
17.
 
Clover Peter GBR
18.
 
Custovic Zaim CRO
19.
 
D'ambruoso Vito Michele ITA
20.
 
Deranja Igor CRO
21.
 
Deranja Zana CRO
22.
 
Doklestic Olivera MNE
23.
 
Durasovic Antun CRO
24.
 
Eberhardt Frank GER
25.
 
Essmann Bernard GER
26.
 
Evans Stephen GBR
27.
 
Favia Leonardo ITA
28.
 
Galic Ivan CRO
29.
 
Garribba Angela ITA
30.
 
Gazivoda Momo MNE
31.
 
Glavinic Senko CRO
32.
 
Grbic Zoran CRO
33.
 
Gross Gerhard AUT
34.
 
Gudelj Dinko CRO
35.
 
Hardy Peter GER
36.
 
Hardy Alena GER
37.
 
Hattinger Angelika AUT
38.
 
Haubner Wolfgang AUT
39.
 
Hejjas Mihaly HUN
40.
 
Henning Ulrich GER
41.
 
Hernandez Orozco Bernardino ESP
42.
 
Hoelting Anita GER
43.
 
Huber Ernst AUT
44.
 
Janciar Peter SVK
45.
 
Janicijevic Goran SRB
46.
 
Jonsson Anders SWE
47.
 
Karolyi Mariana HUN
48.
 
Kascelan Dragan MNE
49.
 
Kaspar Petra SUI
50.
 
Kay David GBR
51.
 
Kilbourn Jo GBR
52.
 
Knezevic-kuzman Barbara CRO
53.
 
Konjevic Tihomir MNE
54.
 
Kosjek Maks CRO
55.
 
Kostelic Davor CRO
56.
 
Kovacevic Toni CRO
57.
 
Kraljevic Branko CRO
58.
 
Kraus Sabine GER
59.
 
Krilanovic Stijepo CRO
60.
 
Lasic Denko CRO
61.
 
Lazarevic Nikola SRB
62.
 
Lazarevic Ljubisa CRO
63.
 
Lyons Marina GBR
64.
 
Malliga Werner AUT
65.
 
Marchetti Anthony GBR
66.
 
Maric Dragoslav SRB
67.
 
Marshall Henry GBR
68.
 
Matic Mate CRO
69.
 
Matthews Jacqueline Ann GBR
70.
 
Merk Michael GER
71.
 
Meszaros Laszlo HUN
72.
 
Milic Jure CRO
73.
 
Moser Wilhelm AUT
74.
 
Mrazovac Vanja CRO
75.
 
Nenadovic Spiro MNE
76.
 
Nothnagel Heike GER
77.
 
Nyitrai Balazs HUN
78.
 
Ordzhonikidze Yury RUS
79.
 
Ornstien Chris GBR
80.
 
Parapid Dragan MNE
81.
 
Petermann Andreas GER
82.
 
Petrovic Sasa SRB
83.
 
Pilloni Salvatore ITA
84.
 
Piskac Igor CRO
85.
 
Prizmic-Putica Anita CRO
86.
 
Proja Alfredo Franco ITA
87.
 
Radan Ljubisa CRO
88.
 
Rohde Michael GER
89.
 
Rombach Reinhold GER
90.
 
Rummelhagen Rainer GER
91.
 
Rummelhagen Carola GER
92.
 
Sabovic Almir BIH
93.
 
Sagdati Nedzad BIH
94.
 
Samstag Gabriele GER
95.
 
Schanda Werner AUT
96.
 
Scherer Sabine AUT
97.
 
Schmenger Frank GER
98.
 
Schoepf Stefan AUT
99.
 
Schoepf Andrea AUT
100.
 
Schumacher Wolfgang GER
101.
 
Sedletzky Dietmar AUT
102.
 
Simic Ivan CRO
103.
 
Smojver Dario CRO
104.
 
Snajder Romano CRO
105.
 
Sterr Elmar GER
106.
 
Sulzbacher Michael AUT
107.
 
Sutalo Bosko CRO
108.
 
Swarofsky Karl AUT
109.
 
Thomas Markus GER
110.
 
Todd Kate GBR
111.
 
Trajkovski Petar MKD
112.
 
Treibmann Sylvia GER
113.
 
Usanovic Zvonko MNE
114.
 
Vrago Dzevad BIH
115.
 
Wiedner Josef AUT
116.
 
Winkler Norbert AUT
117.
 
Wolff Renata CRO
118.
 
Zipp Wolfgang GER
Refere's Signature
Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

6th DUBROVNIK CROATIAN SENIORS OPEN

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Friday 07 Apr 2017
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ADAMS Graeme GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 12:00
2.
 
BACH Beatrix GER TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 13:30
3.
 
BACH Gunnar GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
After Rest Time TBA
4.
 
BJELOPOLJAK Taib BIH TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
5.
 
BOBIC Miho CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
6.
 
BORDT Elisabeth GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
7.
 
BRKIC Ismir BIH TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 15:00
8.
 
CAPOCASALE Nicola ITA TENISKI CENTAR ALBATROS Followed by
9.
 
CLAYTON Dee GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 18:00
10.
 
CLAYTON Stephen GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
Followed by
11.
 
CLOVER Peter GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 13:30
12.
 
D'AMBRUOSO Vito Michele ITA TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
Followed by
13.
 
DOKLESTIC Olivera MNE TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
14.
 
EVANS Stephen GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 12:00
15.
 
GROSS Gerhard AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 13:30
16.
 
GUDELJ Dinko CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
17.
 
HARDY Alena GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
After Rest Time TBA
18.
 
HARDY Peter GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
Not Before 13:30
19.
 
HATTINGER Angelika AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
Not Before 15:00
20.
 
HAUBNER Renate AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
21.
 
HEJJAS Mihaly HUN TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 16:30
22.
 
HOELTING Anita GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
Not Before 15:00
23.
 
HUBER Ernst AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 18:00
24.
 
JANCIAR Peter SVK TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 16:30
25.
 
JANICIJEVIC Goran SRB TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
26.
 
KASPAR Petra SUI TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
27.
 
KAY David GBR TENISKI CENTAR ALBATROS After Rest Time TBA
28.
 
KILBOURN Jo GBR TENISKI CENTAR ALBATROS After Rest Time TBA
29.
 
KONJEVIC Tihomir MNE TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 16:30
30.
 
KOSJEK Maks CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
31.
 
KOSTELIC Davor CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
32.
 
KOVACEVIC Toni CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
33.
 
KRAUS Sabine GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
Not Before 15:00
34.
 
LYONS Marina GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
After Rest Time TBA
35.
 
MALLIGA Werner AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
After Rest Time TBA
36.
 
MARCHETTI Anthony GBR TENISKI CENTAR ALBATROS After Rest Time TBA
37.
 
MARIC Dragoslav SRB TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
38.
 
MARSHALL Henry GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 12:00
39.
 
MATIC Mate CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
40.
 
MATTHEWS Jacqueline Ann GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
Not Before 18:00
41.
 
NOTHNAGEL Heike GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
42.
 
NYITRAI Balazs HUN TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
43.
 
ORNSTIEN Chris GBR TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 13:30
44.
 
PETERMANN Andreas GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
45.
 
PETROVIC Sasa SRB TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
46.
 
PILLONI Salvatore ITA TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
47.
 
ROHDE Michael GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
48.
 
RUMMELHAGEN Carola GER TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
49.
 
SCHANDA Elfriede AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
50.
 
SCHANDA Werner AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
51.
 
SCHERER Sabine AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
Not Before 15:00
52.
 
SCHMENGER Frank GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
53.
 
SCHOEPF Stefan AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
54.
 
SEDLETZKY Dietmar AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
55.
 
SIMIC Ivan CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
56.
 
SMOJVER Dario CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
Not Before 15:00
57.
 
SULZBACHER Michael AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
58.
 
SWAROFSKY Karl AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
59.
 
SZEMAN Katalin HUN TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
60.
 
THOMAS Markus GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 15:00
61.
 
TREIBMANN Sylvia GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
Not Before 18:00
62.
 
USANOVIC Zvonko MNE TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 16:30
63.
 
WIEDNER Josef AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Starting at 09:00
Not Before 12:00
64.
 
WINKLER Norbert AUT TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 13:30
65.
 
WOLFF Renata CRO TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 10:30
66.
 
ZIPP Wolfgang GER TENISKI CENTAR ALBATROS Not Before 12:00
Not Before 15:00
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 03.04.2017. Zoran Grbić Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb
Important: All listed players are in the Main Draw
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I3 400 250 220 120 80 60 50

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 3 80 60 30 20 10 5 0