Informacije o turniru

vidi sve turnire  

ITF 51st INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS- OPATIJA

CRO Rang: I2

ITF Rang: 2

ITF Tennis
 
 
Organizator: Teniski klub Opatija Sezona: 2015
Mjesto održavanja: Opatija Tereni: 4+8 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 24.08.2015. -30.08.2015. Zadnji dan prijave: 13.08.2015.
 
  • Organizator: Teniski klub Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: 51410 Opatija
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 51 271 075
  • Fax: +385 51 271 075
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.tenisklubopatija.hr http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: Teniski klub Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: Opatija
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 4+8
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Ivor Eržišnik
  • Telefon: +385 51 271 075
  • Fax: +385 51 271 075
  • Mobile: +385 91 5425 777
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Voditelj turnira: Miloš Vrenc
  • Telefon: +385 51 271 075
  • Fax: +385 51 271 075
  • Mobile: +385 92 1662 210
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

ITF 51st INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS- OPATIJAHrvatska

Please click on the following links to view

Overview, Draw sheet, Order of Play and Results by Category, News, Photos
 
 

ITF 51st INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS- OPATIJA

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Abbatessa Donato ITA
2.
 
Alexander Barbara AUT
3.
 
Andjelkovic Djordje CRO
4.
 
Baciu Daniela ROU
5.
 
Bahe Reinhold GER
6.
 
Balta Rozsa HUN
7.
 
Bauer Christian AUT
8.
 
Belluzzi Nadia ITA
9.
 
Bodino Alberto ITA
10.
 
Bomio Spartaco SUI
11.
 
Borosak Branko CRO
12.
 
Bradelj Rudi SLO
13.
 
Brino Franco ITA
14.
 
Capocchi Mauro ITA
15.
 
Castoldi Piero ITA
16.
 
Catini Valerio ITA
17.
 
Cavicchioli Andrea ITA
18.
 
Chelariu Costel ROU
19.
 
Cimic Muharem LUX
20.
 
Colangelo Mauro ITA
21.
 
Colombo Daniela ITA
22.
 
Cudini Massimo ITA
23.
 
Cvijetic Nenad CRO
24.
 
Daleore Gordana SRB
25.
 
Danzinger Petra AUT
26.
 
De Cecco Maria ITA
27.
 
Dekovic Vinko CRO
28.
 
Devetti Cirilla ITA
29.
 
Di Lazzaro Gabriele ITA
30.
 
Diem Cornelia AUT
31.
 
Dzienkowski Marek POL
32.
 
Engel Horst GER
33.
 
Erber Wolfgang AUT
34.
 
Erdei Ferenc HUN
35.
 
Esen Ruhan TUR
36.
 
Fabian Zoltan HUN
37.
 
Fabok Janos HUN
38.
 
Fantoni Stefano ITA
39.
 
Flego Igor CRO
40.
 
Gavazzi Stefano ITA
41.
 
GIOIA Luisa ITA
42.
 
Glamocanin Vlastimir MKD
43.
 
Gorka Ireneusz POL
44.
 
Graf Karl AUT
45.
 
Greco Constanza ITA
46.
 
Grizilo Rikardo SLO
47.
 
Grm Mira SLO
48.
 
Groza Dan Mihai ROU
49.
 
Gutmorgeth Herbert AUT
50.
 
Hajos Attila HUN
51.
 
Harrer Bridget RSA
52.
 
Hejjas Mihaly HUN
53.
 
Ioan Alexandru ROU
54.
 
Jandric Nenad BIH
55.
 
Jelinek Ivo CRO
56.
 
Jovanovic Jugoslav SRB
57.
 
Kabiljo Alfi CRO
58.
 
Kalbarczyk Stanislaw POL
59.
 
Kather Klaus-Peter GER
60.
 
Khokhrin Serhiy UKR
61.
 
Klein Hermann GER
62.
 
Kollar Mirko HUN
63.
 
Kose Susanne GER
64.
 
Kosjek Maks CRO
65.
 
Kostelic Davor CRO
66.
 
Kotas Michal CZE
67.
 
Krajnovic Krunoslav CRO
68.
 
Kraljevic Branko CRO
69.
 
Kucic Vera CRO
70.
 
Kunert Viliam SVK
71.
 
Kusanovic Marija CRO
72.
 
Lazarevic Nikola SRB
73.
 
Lazic Robert SLO
74.
 
Legovic Aldo CRO
75.
 
Leljak Zdenko SLO
76.
 
Liti Antonio ITA
77.
 
Loibl Herbert AUT
78.
 
Lovrinov Igor CRO
79.
 
Lungeanu Stefan ROU
80.
 
Magyar Istvan HUN
81.
 
Mamic Madzarac Dusica CRO
82.
 
Marcan Dorela CRO
83.
 
Marohnic Predrag CRO
84.
 
Martinicova Radomila CZE
85.
 
Martiny Gudrun GER
86.
 
Marton Kalman HUN
87.
 
Matic Mate CRO
88.
 
May Lutz GER
89.
 
Mayerhofer Helmut AUT
90.
 
Medin Neven CRO
91.
 
Mekic Risto AUT
92.
 
Michel Dietmar GER
93.
 
Mihailescu Lucian ROU
94.
 
Mihajlovic Tihomir SRB
95.
 
Minarik Paul AUT
96.
 
Minto Stefano ITA
97.
 
Mitterhofer Joerg GER
98.
 
Moczulski Leszek POL
99.
 
Moise Petre-Sorin ROU
100.
 
Mrazovac Vanja CRO
101.
 
Muehlenburg Johannes AUT
102.
 
Musiorski Tomasz POL
103.
 
Naumann Manfred GER
104.
 
Negri Stefano ITA
105.
 
Niederer Gunter AUT
106.
 
Obradovic Ivan SRB
107.
 
Obradovic Zoran SRB
108.
 
Oehlsen Heidemarie GER
109.
 
Passegger Margot AUT
110.
 
Pazmandi Jozsef HUN
111.
 
Peczely Peter HUN
112.
 
Petrovits Szilard HUN
113.
 
Podgornik Branko SLO
114.
 
Popescu Cristian Tudor ROU
115.
 
Possanzini Marco ITA
116.
 
Pradal Massimo ITA
117.
 
Prechtel liselot NED
118.
 
Puharic Rene CRO
119.
 
Radmanovic Alen CRO
120.
 
Ranghi Giancarlo ITA
121.
 
Rath Franz AUT
122.
 
Raus Valentin ROU
123.
 
Resner Asiek POL
124.
 
Rohrich Giorgio ITA
125.
 
Samweber Stefan GER
126.
 
Schaefer Hiltrud AUT
127.
 
Sellars John P. USA
128.
 
Seme Stefan SLO
129.
 
Seubert Gabriele GER
130.
 
Seubert Ernst GER
131.
 
Severdija Dusan CRO
132.
 
Skulj Borut SLO
133.
 
Smojver Dario CRO
134.
 
Smutny Julia AUT
135.
 
Sossass Marco ITA
136.
 
Spitzer Rolf SUI
137.
 
Stoltmann Adam Zdzislaw LUX
138.
 
Strizak Darko SRB
139.
 
Strizak Aleksandra SRB
140.
 
Strukelj Tomaz SLO
141.
 
Suica Fedor SRB
142.
 
Sulzbacher Michael AUT
143.
 
Svoljsak Aleksander SLO
144.
 
Szabo Zsuzsanna HUN
145.
 
Szekrenyes Zsolt HUN
146.
 
Szentes-Toth Istvan HUN
147.
 
Terzoli Paola ITA
148.
 
Tudor Davor CRO
149.
 
Vash Stefan UKR
150.
 
Vidmar Anton CRO
151.
 
Vietz Rainer GER
152.
 
Vollstaedt Juergen GER
153.
 
Vori Paolo ITA
154.
 
Vostrikov Timofey RUS
155.
 
Vrabec Antun Zvonimir CRO
156.
 
Vysocky Ladislav CZE
157.
 
Weinhappl Christian AUT
158.
 
Wollenberg Gianfranco AUT
159.
 
Zedelj Ante CRO
160.
 
Zhakevich  Igor RUS
161.
 
Zoppi Maria Grazia ITA
162.
 
Zuern Michael GER
Refere's Signature
Zlatko Kamber
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

ITF 51st INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS- OPATIJA

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Tuesday 25 Aug 2015
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ABBATESSA Donato ITA TC OPATIJA Starting at 09:00
2.
 
ALEXANDER Barbara AUT TC OPATIJA Starting at 09:00
3.
 
ANDELKOVIC Djordje CRO TC OPATIJA Followed by
4.
 
BACIU Daniela ROU TC KVARNER Followed by
5.
 
BAHE Reinhold GER TC KVARNER Starting at 10:00
6.
 
BALTA Rozsa HUN TC KVARNER Starting at 10:00
7.
 
BAUER Christian AUT TC OPATIJA Followed by
8.
 
BELLUZZI Nadia ITA TC KVARNER Starting at 10:00
9.
 
BODINO Alberto ITA TC KVARNER Starting at 11:00
10.
 
BOMIO Spartaco SUI TC OPATIJA Followed by
11.
 
BOROSAK Branko CRO TC OPATIJA Not Before 18:00
12.
 
BRADELJ Rudi SLO TC OPATIJA Followed by
13.
 
BRINO Franco ITA TC OPATIJA Not Before 18:00
14.
 
CAPOCCHI Mauro ITA TC KVARNER Not Before 15:00
15.
 
CATINI Valerio ITA TC KVARNER Not Before 17:00
16.
 
COLOMBO Daniela ITA TC KVARNER Starting at 10:00
17.
 
CUDINI Massimo ITA TC KVARNER Followed by
18.
 
CVIJETIC Nenad CRO TC KVARNER Not Before 15:00
19.
 
DIEM Cornelia AUT TC KVARNER Starting at 10:00
20.
 
DZIENKOWSKI Marek POL TC OPATIJA Followed by
21.
 
ENGEL Horst GER TC KVARNER Not Before 15:00
22.
 
ERBER Wolfgang AUT TC KVARNER Followed by
23.
 
FLEGO Igor CRO TC OPATIJA Not Before 15:00
24.
 
GAVAZZI Stefano ITA TC KVARNER Not Before 12:00
25.
 
GIOIA Luisa ITA TC OPATIJA Followed by
26.
 
GLAMOCANIN Vlastimir MKD TC KVARNER Not Before 12:00
27.
 
GORKA Ireneusz POL TC KVARNER Not Before 15:00
28.
 
GRECO Constanza ITA TC KVARNER Starting at 10:00
29.
 
GRM Mira SLO TC OPATIJA Starting at 09:00
30.
 
GUTMORGETH Herbert AUT TC OPATIJA Followed by
31.
 
HARRER Bridget RSA TC OPATIJA Starting at 09:00
32.
 
HEJJAS Mihaly HUN TC KVARNER Starting at 11:00
33.
 
JANDRIC Nenad BIH TC KVARNER Not Before 12:00
34.
 
JELINEK Ivo SUI TC KVARNER Not Before 12:00
35.
 
KATHER Klaus-Peter GER TC OPATIJA Not Before 18:00
36.
 
KLEIN Hermann GER TC OPATIJA Followed by
37.
 
KOLLAR Mirko HUN TC KVARNER Not Before 12:00
38.
 
KUCIC Vera CRO TC OPATIJA Not Before 12:00
39.
 
LOIBL Herbert AUT TC OPATIJA Not Before 15:00
40.
 
LOVRINOV Igor CRO TC OPATIJA Followed by
41.
 
LUNGEANU Stefan ROU TC OPATIJA Not Before 15:00
42.
 
MAGYAR Istvan HUN TC OPATIJA Followed by
43.
 
MAMIC MADZARAC Dusica CRO TC KVARNER Followed by
44.
 
MARTINY Gudrun GER TC KVARNER Starting at 10:00
45.
 
MATIC Mate CRO TC OPATIJA Followed by
46.
 
MAY Lutz GER TC KVARNER Followed by
47.
 
MEKIC Risto AUT TC KVARNER Starting at 11:00
48.
 
MICHEL Dietmar GER TC KVARNER Followed by
49.
 
MIHAJLOVIC Tihomir SRB TC KVARNER Not Before 12:00
50.
 
MINTO Stefano ITA TC KVARNER Followed by
51.
 
MOISE Petre-Sorin ROU TC KVARNER Followed by
52.
 
NAUMANN Manfred GER TC OPATIJA Not Before 12:00
53.
 
NEGRI Stefano ITA TC KVARNER Not Before 12:00
54.
 
NIEDERER Gunter AUT TC OPATIJA Not Before 15:00
55.
 
OBRADOVIC Ivan SRB TC KVARNER Not Before 12:00
56.
 
PASSEGGER Margot AUT TC OPATIJA Starting at 09:00
57.
 
PAZMANDI Jozsef HUN TC OPATIJA Not Before 12:00
58.
 
PETROVITS Szilard HUN TC KVARNER Starting at 11:00
59.
 
PODGORNIK Branko SLO TC KVARNER Not Before 15:00
60.
 
POSSANZINI Marco ITA TC KVARNER Followed by
61.
 
PRADAL Massimo ITA TC KVARNER Followed by
62.
 
PRECHTEL Liselot NED TC KVARNER Followed by
63.
 
PUHARIC Rene CRO TC OPATIJA Not Before 15:00
64.
 
RADMANOVIC Alen CRO TC KVARNER Followed by
65.
 
RAUS Valentin ROU TC KVARNER Starting at 10:00
66.
 
RESNER Asiek POL TC OPATIJA Followed by
67.
 
ROHRICH Giorgio ITA TC OPATIJA Not Before 18:00
68.
 
SAMWEBER Stefan GER TC KVARNER Not Before 12:00
69.
 
SCHAEFER Hiltrud AUT TC OPATIJA Not Before 12:00
70.
 
SEME Stefan SLO TC OPATIJA Followed by
71.
 
SEUBERT Gabriele GER TC KVARNER Followed by
72.
 
SEVERDIJA Dusan CRO TC OPATIJA Not Before 15:00
73.
 
SKULJ Borut SLO TC OPATIJA Followed by
74.
 
SMOJVER Dario CRO TC OPATIJA Followed by
75.
 
SPITZER Rolf SUI TC KVARNER Followed by
76.
 
STOLTMANN Adam Zdzislaw LUX TC KVARNER Followed by
77.
 
STRIZAK Darko SRB TC KVARNER Followed by
78.
 
SULZBACHER Michael AUT TC KVARNER Followed by
79.
 
SZABO Zsuzsanna HUN TC OPATIJA Followed by
80.
 
SZEKRENYES Zsolt HUN TC OPATIJA Followed by
81.
 
SZENTES-TOTH Istvan HUN TC KVARNER Not Before 12:00
82.
 
TERZOLI Paola ITA TC KVARNER Followed by
83.
 
VASH Stefan UKR TC OPATIJA Not Before 12:00
84.
 
VIDMAR Anton CRO TC OPATIJA Starting at 09:00
85.
 
VIETZ Rainer GER TC KVARNER Not Before 17:00
86.
 
VOLLSTAEDT Juergen GER TC KVARNER Not Before 12:00
87.
 
VORI Paolo ITA TC OPATIJA Not Before 18:00
88.
 
VOSTRIKOV Timofey RUS TC KVARNER Not Before 15:00
89.
 
WEINHAPPL Christian AUT TC KVARNER Not Before 12:00
90.
 
WOLLENBERG Gianfranco AUT TC KVARNER Followed by
91.
 
ZEDELJ Ante CRO TC OPATIJA Not Before 12:00
92.
 
ZHAKEVICH Igor RUS TC OPATIJA Followed by
93.
 
ZOPPI Maria Grazia ITA TC KVARNER Followed by
94.
 
ZUERN Michael GER TC OPATIJA Not Before 18:00
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 20 AUG 2015 20:00 Ivor Erzisnik Zlatko Kamber
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I2 350 300 250 180 120 70 45

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 2 120 80 50 30 20 10 0