Informacije o turniru

vidi sve turnire  

36th ITF YOUNG SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS

CRO Rang: WC

ITF Rang: WC

ITF Tennis
 
 
Organizator: Hrvatski teniski savez veterana Sezona: 2016
Mjesto održavanja: Umag Tereni: 61 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 08.05.2016. -14.05.2016. Zadnji dan prijave: 06.04.2016.
 
  • Organizator: Hrvatski teniski savez veterana
  • Adresa: Gundulićeva 3
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion - Tennis Centre Stella Maris
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 61
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Zamjenik direktora: Petra Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 449
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS35 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS35 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS35 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS40 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS45 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS35 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS40 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS45 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD35 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD35 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD35 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

36th ITF YOUNG SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
Refere's Signature
Tom F. Kiinloch
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

36th ITF YOUNG SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Alphabetical Match List Saturday 14 May 2016
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ALMEIDA Clayton BRA ATP Stadium 11:00
14:30
2.
 
ANGLADA Enrique CHI ATP Stadium 16:00
17:30
3.
 
BAUDAT Vincent FRA ATP Stadium 11:00
14:30
4.
 
BEIM Mark GBR ATP Stadium 09:00
11:00
14:30
17:00
5.
 
BEKS Bart NED ATP Stadium 10:00
13:00
14:30
6.
 
BIERNAT Monika POL ATP Stadium 16:00
17:30
7.
 
CONDE VIDAL Lucia ESP ATP Stadium 09:00
8.
 
COSSON Guillermo VEN ATP Stadium 09:00
11:00
12:00
14:30
9.
 
CUDINI Massimo ITA ATP Stadium 11:30
14:30
10.
 
CURY Andre BRA ATP Stadium 13:00
14:30
11.
 
CYPRIEN Kerryn AUS ATP Stadium 16:00
17:30
12.
 
DEETH Terry AUS ATP Stadium 16:00
17:30
13.
 
DELAY Thierry SUI ATP Stadium 09:00
11:00
14.
 
DICK Robert RSA ATP Stadium 12:00
14:30
15.
 
DOLBEA Daniel GER ATP Stadium 11:00
14:30
16.
 
DOYCHEV Yuri BUL ATP Stadium 12:00
17.
 
EILESTAM Lennart SWE ATP Stadium 11:30
14:30
18.
 
FERNANDES Ohmar RSA ATP Stadium 09:00
12:00
19.
 
FILYUS Kateryna CAN ATP Stadium 09:00
12:00
20.
 
GOODALL Victoria RSA ATP Stadium 09:00
21.
 
GROEN Sander NED ATP Stadium 09:00
12:00
14:30
16:00
17:30
22.
 
HADLEY Mark NZL ATP Stadium 12:00
14:30
16:00
17:30
23.
 
HARDY Jurate LTU ATP Stadium 09:00
12:00
24.
 
HEDMAN Jan SWE ATP Stadium 11:30
14:30
25.
 
HENRIETT Berkes HUN ATP Stadium 09:00
12:00
26.
 
HILPERT Marcus NED ATP Stadium 09:00
13:00
14:30
16:00
17:30
27.
 
HIMPER Sylva CZE ATP Stadium 09:00
28.
 
HUNING Mathias GER ATP Stadium 12:00
14:30
29.
 
JACKSON Sebastian GBR ATP Stadium 11:30
14:30
30.
 
KIRILOVSKA Vlada LAT ATP Stadium 15:00
31.
 
KOLAR Stefanie GER ATP Stadium 15:00
32.
 
LEIMBACH Marc GER ATP Stadium 10:00
17:00
33.
 
LINDELOEF Mats SWE ATP Stadium 11:00
14:30
34.
 
MANNISTO Tuomas FIN ATP Stadium 12:00
14:30
35.
 
MANNISTO Veli-Pekka FIN ATP Stadium 12:00
14:30
36.
 
MARIN Edgar CRC ATP Stadium 09:00
12:00
37.
 
MARTINEZ BAENA Javier ESP ATP Stadium 14:30
17:00
38.
 
MATEVZIC Maja SLO ATP Stadium 09:00
12:30
39.
 
MELLIN Ted SWE ATP Stadium 11:00
14:30
40.
 
MELOT Cedric BEL ATP Stadium 10:30
41.
 
MENENDEZ FERRE Roberto ESP ATP Stadium 10:30
42.
 
MITROFANOVA Larisa RUS ATP Stadium 12:00
43.
 
MOELLER Gitte GER ATP Stadium 09:00
17:00
44.
 
MONTANARI Andres CHI ATP Stadium 09:00
12:00
45.
 
MONTOVANI Jair BRA ATP Stadium 13:00
14:30
46.
 
MUELLER Matthias GER ATP Stadium 11:00
14:30
47.
 
MUELLER-FRERICH Henrik GER ATP Stadium 12:00
14:30
16:00
17:30
48.
 
MULEJ Barbara SLO ATP Stadium 09:00
12:30
16:00
17:30
49.
 
NADEBAUM Garry AUS ATP Stadium 11:30
14:30
50.
 
OBERMEIER Astrid GER ATP Stadium 09:00
12:00
15:30
51.
 
OBRADOVIC Ivan SRB ATP Stadium 11:00
14:30
52.
 
PARMAS Mari-Liis FIN ATP Stadium 12:00
53.
 
POLJAKOVA Ilona EST ATP Stadium 15:00
16:00
17:30
54.
 
PRECHTEL Liselot NED ATP Stadium 16:00
17:30
55.
 
REID-HARROP Candida GBR ATP Stadium 09:00
12:30
56.
 
SALAS-LOZANO Ana ESP ATP Stadium 16:00
17:30
57.
 
SANNA Silvia ITA ATP Stadium 09:00
58.
 
SERRANO GARCIA Maria Jose Per ATP Stadium 09:00
12:00
59.
 
SHADIEV Timur GBR ATP Stadium 11:30
14:30
60.
 
SIBLESZ Alberto VEN ATP Stadium 12:00
14:30
61.
 
SMITH Eilidh GBR ATP Stadium 12:30
62.
 
STROHMEIER-MERINO Karim PER ATP Stadium 16:00
17:30
63.
 
STROIU Alina Camelia ROU ATP Stadium 14:30
17:00
64.
 
TSIRKUN Igor RUS ATP Stadium 11:30
14:30
65.
 
URH Borut SLO ATP Stadium 16:00
17:30
66.
 
VASYLIEV Oleg RUS ATP Stadium 11:30
14:30
67.
 
VENTER Lettica RSA ATP Stadium 16:00
17:30
68.
 
VIDOJKOVIC Vanja SRB ATP Stadium 11:00
14:30
69.
 
VOLKOV Aleksandr RUS ATP Stadium 09:00
11:00
70.
 
WEIDEMANN Svenja GER ATP Stadium 14:30
17:00
71.
 
YOUNG Bruce RSA ATP Stadium 12:00
14:30
16:00
17:30
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 06.05.2016 ITF Tom F. Kiinloch
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: WC 750 650 400 380 280 160 100

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: WC 330 250 165 125 105 70 40