Informacije o turniru
vidi sve turnireOrganizator: TK Winner | SEASON: 2017 | ||
---|---|---|---|
VENUES: ZAGREB | COURTS: 61 OUTDOORS RED CLAY COURTS 8 zemlja, vanjski | ||
TOURNAMENT DURATION: 03.06.2017. -08.06.2017. | ENTRY DEAD LINE: 15.05.2017. |
- Organizator: TK Winner
- Adresa: Remetinečka cesta 106
- Grad: 10000 Zagreb
- Država: Hrvatska
- Mobile: +385 91 7892905
- E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Website: http://www.htsv.hr
- Mjesto održavanja turnira: TK Winner Zagreb
- Adresa: Remetinečka 106 (prekooputa Hotela I)
- Grad: 10000 Zagreb
- Država: Hrvatska
- Broj terena: 8
- Vrsta terena: zemlja, vanjski
- Direktor turnira: Goran Željko
- Mobile: +385 91 3147 444
- E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Direktor turnira: Bruno Zebić
- Mobile: +385 91 7892 905
- Mobile: +385 99 3147 444
- E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
RESULTS BY CATEGORY
Category | Raster |
---|---|
Ms30 - singles main draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS40 - Singles Main Draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS45 - Singles Main Draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
Ms50 - singles main draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS55 - Singles Main Draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
Ms60 - singles main draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
Ms60 - group a | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
Ms60 - group b | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
ms65 - Singles Main Draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS70 - Singles Main Draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
Ws50 - singles main draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
Ws60 - singles main draw | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
2017 ITF STELLA ARTOIS - TC WINNER ZAGREB CUP |
||||
---|---|---|---|---|
FINAL ENTRY LIST |
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation |
1. | ANISIC | Djurdjica | CRO | |
2. | BANIC | Mirta | CRO | |
3. | BARTA | Attila | HUN | |
4. | BLAGAJ | Zlatko | CRO | |
5. | BOSKOVIC | Damir | CRO | |
6. | BOSNAR | Davor | CRO | |
7. | CEROVSKY | Jan | SVK | |
8. | COSOVIC BAJIC | Slavica | CRO | |
9. | DMITROVIC | Zivko | CRO | |
10. | DORDEVIC | Ratko | CRO | |
11. | DRAKULIC | Drago | CRO | |
12. | DRCELIC | Ivan | CRO | |
13. | DUMICIC | Davor | CRO | |
14. | EKE | Laszlo | HUN | |
15. | KOCSIS | Ferenc | HUN | |
16. | KOSTELIC | Davor | CRO | |
17. | KRALJEVIC | Branko | CRO | |
18. | KRAJNOVIC | Krunoslav | CRO | |
19. | KUSANOVIC | Marija | CRO | |
20. | LUKIC | Djuro | CRO | |
21. | MATIC | Mate | CRO | |
22. | MEDIN | Neven | CRO | |
23. | MIRIC | Petar | CRO | |
24. | PLAVEC | Zeljko | CRO | |
25. | PORUBSKY | Miroslav | SVK | |
26. | RITZ | Kresimir | CRO | |
27. | RUDOLPH | Ronald | AUT | |
28. | SASAK | Renata | CRO | |
29. | SUSILOVIC | Hrvoje | CRO | |
30. | TRAPP | Andrea | HUN | |
31. | VIDMAR | Anton | CRO | |
32. | VRAGOTUK | Ivica | CRO | |
33. | WEINHAPPL | Christian | AUT | |
34. | ZEDELJ | Ante | CRO | |
Refere's Signature Dubravko Lipnjak |
Download |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw |
2017 ITF STELLA ARTOIS - TC WINNER ZAGREB CUP |
||||
---|---|---|---|---|
ALPHABETICAL MATCH LIST |
Sunday 04 Jun 2017 |
---|
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation | Venues | Time |
1. | ANISIC | Djurdjica | CRO | TK Winner Zagreb | Not Before 10:30 | |
2. | BLAGAJ | Zlatko | CRO | TK Winner Zagreb | Starting at 09:00 | |
3. | BOSKOVIC | Damir | CRO | TK Winner Zagreb | Not Before 12:00 After Rest Time TBA |
|
4. | CEROVSKY | Jan | SVK | TK Winner Zagreb | Not Before 12:00 | |
5. | COSOVIC BAJIC | Slavica | CRO | TK Winner Zagreb | Not Before 10:30 | |
6. | DMITROVIC | Zivko | CRO | TK Winner Zagreb | Starting at 09:00 Not Before 13:30 |
|
7. | DORDEVIC | Ratko | CRO | TK Winner Zagreb | Not Before 12:00 Not Before 15:00 |
|
8. | DUMICIC | Davor | CRO | TK Winner Zagreb | Not Before 12:00 | |
9. | KOCSIS | Ferenc | HUN | TK Winner Zagreb | Starting at 09:00 Not Before 12:00 |
|
10. | KRALJEVIC | Branko | CRO | TK Winner Zagreb | Starting at 09:00 | |
11. | LUKIC | Djuro | CRO | TK Winner Zagreb | Starting at 09:00 | |
12. | MATIC | Mate | CRO | TK Winner Zagreb | Not Before 10:30 Not Before 15:00 |
|
13. | MEDIN | Neven | CRO | TK Winner Zagreb | Not Before 10:30 Not Before 13:30 |
|
14. | MIRIC | Petar | CRO | TK Winner Zagreb | Not Before 10:30 Not Before 15:00 |
|
15. | PLAVEC | Zeljko | CRO | TK Winner Zagreb | Not Before 10:30 | |
16. | PORUBSKY | Miroslav | SVK | TK Winner Zagreb | Not Before 15:00 | |
17. | RITZ | Kresimir | CRO | TK Winner Zagreb | Starting at 09:00 | |
18. | SUSILOVIC | Hrvoje | CRO | TK Winner Zagreb | After Rest Time TBA | |
19. | WEINHAPPL | Christian | AUT | TK Winner Zagreb | Starting at 09:00 | |
20. | ZEDELJ | Ante | CRO | TK Winner Zagreb | Starting at 09:00 Not Before 12:00 |
Order of Play released | Tournament Director | ITF Referee | |
ITF Referee | 01.06.2017 | Goran Zeljko & Bruno Zebić | Dubravko Lipnjak |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one |
BODOVI ZA RANG LISTU HTSV
RANG / BOD | Pobjednik | Drugoplasirani | Polu-finale | Četvrt-finale | R/16 | R/32 | R/64 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CRO Rang: I4 | 300 | 220 | 150 | 80 | 60 | 50 | 20 |
BODOVI ZA RANG LISTU ITF
RANG / BOD | WINNER | RUNNER UP | SEMIFINALIST | QUARTARFINALIST | LOSER IN R16 | LOSER IN R32 | LOSER IN R64 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ITF Rang: 4 | 60 | 30 | 20 | 10 | 5 | 0 | 0 |