Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2017 ITF STELLA ARTOIS - TC WINNER ZAGREB CUP

CRO Rang: I4

ITF Rang: 4

ITF Tennis
 
 
Organizator: TK Winner Sezona: 2017
Mjesto održavanja: ZAGREB Tereni: 8 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 03.06.2017. -08.06.2017. Zadnji dan prijave: 15.05.2017.
 
  • Organizator: TK Winner
  • Adresa: Remetinečka cesta 106
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Mobile: +385 99 3147444
  • Mobile: +385 91 7892905
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: TK Winner Zagreb
  • Adresa: Remetinečka 106 (prekooputa Hotela I)
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena: 8
  • Vrsta terena: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Goran Željko
  • Mobile: +385 91 3147 444
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Voditelj turnira: Bruno Zebić
  • Mobile: +385 91 7892 905
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
Ms30 - singles main draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS40 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS45 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms50 - singles main draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS55 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms60 - singles main draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms60 - group a DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms60 - group b DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms65 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS70 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws50 - singles main draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws60 - singles main draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 
 
 

2017 ITF STELLA ARTOIS - TC WINNER ZAGREB CUP

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
ANISIC Djurdjica CRO
2.
 
BANIC Mirta CRO
3.
 
BARTA Attila HUN
4.
 
BLAGAJ Zlatko CRO
5.
 
BOSKOVIC Damir CRO
6.
 
BOSNAR Davor CRO
7.
 
CEROVSKY Jan SVK
8.
 
COSOVIC BAJIC Slavica CRO
9.
 
DMITROVIC Zivko CRO
10.
 
DORDEVIC Ratko CRO
11.
 
DRAKULIC Drago CRO
12.
 
DRCELIC Ivan CRO
13.
 
DUMICIC Davor CRO
14.
 
EKE Laszlo HUN
15.
 
KOCSIS Ferenc HUN
16.
 
KOSTELIC Davor CRO
17.
 
KRALJEVIC Branko CRO
18.
 
KRAJNOVIC Krunoslav CRO
19.
 
KUSANOVIC Marija CRO
20.
 
LUKIC Djuro CRO
21.
 
MATIC Mate CRO
22.
 
MEDIN Neven CRO
23.
 
MIRIC Petar CRO
24.
 
PLAVEC Zeljko CRO
25.
 
PORUBSKY Miroslav SVK
26.
 
RITZ Kresimir CRO
27.
 
RUDOLPH Ronald AUT
28.
 
SASAK Renata CRO
29.
 
SUSILOVIC Hrvoje CRO
30.
 
TRAPP Andrea HUN
31.
 
VIDMAR Anton CRO
32.
 
VRAGOTUK Ivica CRO
33.
 
WEINHAPPL Christian AUT
34.
 
ZEDELJ Ante CRO
Refere's Signature
Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2017 ITF STELLA ARTOIS - TC WINNER ZAGREB CUP

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Sunday 04 Jun 2017
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ANISIC Djurdjica CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
2.
 
BLAGAJ Zlatko CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
3.
 
BOSKOVIC Damir CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
After Rest Time TBA
4.
 
CEROVSKY Jan SVK TK Winner Zagreb Not Before 12:00
5.
 
COSOVIC BAJIC Slavica CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
6.
 
DMITROVIC Zivko CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 13:30
7.
 
DORDEVIC Ratko CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
Not Before 15:00
8.
 
DUMICIC Davor CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
9.
 
KOCSIS Ferenc HUN TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 12:00
10.
 
KRALJEVIC Branko CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
11.
 
LUKIC Djuro CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
12.
 
MATIC Mate CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 15:00
13.
 
MEDIN Neven CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 13:30
14.
 
MIRIC Petar CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 15:00
15.
 
PLAVEC Zeljko CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
16.
 
PORUBSKY Miroslav SVK TK Winner Zagreb Not Before 15:00
17.
 
RITZ Kresimir CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
18.
 
SUSILOVIC Hrvoje CRO TK Winner Zagreb After Rest Time TBA
19.
 
WEINHAPPL Christian AUT TK Winner Zagreb Starting at 09:00
20.
 
ZEDELJ Ante CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 12:00
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 01.06.2017 Goran Zeljko & Bruno Zebić Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I4 300 220 150 80 60 50 20

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 4 60 30 20 10 5 0 0