Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2017 ITF INTERNATIONAL CHAMPIONSHIPS OF CROATIA

CRO Rang: I2

ITF Rang: 2

ITF Tennis
 
 
Organizator: Teniski klub Tenax Sezona: 2017
Mjesto održavanja: Umag Tereni: 20 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 25.09.2017. -01.10.2017. Zadnji dan prijave: 11.09.2017.
 
  • Organizator: Teniski klub Tenax
  • Adresa: Andrije Hebranga 26
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 20
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Zamjenik direktora: Petra Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 449
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS35 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC45 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC55 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC60 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MSC65 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MD65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WD50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
XD60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

2017 ITF INTERNATIONAL CHAMPIONSHIPS OF CROATIA

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Andrzejewski Wojciech POL
2.
 
Antolik Jan SVK
3.
 
Atrokhov Iakov RUS
4.
 
Auer Josef ITA
5.
 
Austen Michael GER
6.
 
BABOVIC Miodrag SRB
7.
 
Bando Maciej POL
8.
 
Baso Gabriele ITA
9.
 
Belluzzi Nadia ITA
10.
 
BELTRAMI Piero SUI
11.
 
Bick Stanko CRO
12.
 
Bliss Helmut GER
13.
 
Bodasco Oleg MDA
14.
 
Bomio Spartaco SUI
15.
 
Bordt Elisabeth GER
16.
 
Bradelj Rudi SLO
17.
 
Caramaschi Alfio ITA
18.
 
Carlsson Per-Mats SWE
19.
 
Cattaneo Bruno ITA
20.
 
Cavicchioli Andrea ITA
21.
 
Cerovsky Jan SVK
22.
 
Cinquanta Barbara ITA
23.
 
Comarovschi Igor MDA
24.
 
Czernich Michael GER
25.
 
Damiani Danila ITA
26.
 
DE LA TORRE Jose MEX
27.
 
De Michelis Marcello ITA
28.
 
Diana Giovanni ITA
29.
 
Dmitrovic Zivko CRO
30.
 
Dobosi Csaba HUN
31.
 
Eberhart Ferdinand AUT
32.
 
Eiseler Carola GER
33.
 
Eiseler Klaus-Dieter GER
34.
 
Erber Wolfgang AUT
35.
 
Esquivel Pablo MEX
36.
 
Fabian Zoltan HUN
37.
 
Farkas Kornel HUN
38.
 
Filipp Franz AUT
39.
 
Follmer Lutz GER
40.
 
Frece Matjaz SLO
41.
 
Froehlich Rudolf AUT
42.
 
Fulde Thomas GER
43.
 
Furlan Luka SLO
44.
 
Gasienica-Roj Andrzej POL
45.
 
Gatti Massimiliano ITA
46.
 
Ghirardello Giovanni ITA
47.
 
Gonzalez Jose Luis MEX
48.
 
Gross Gerhard AUT
49.
 
Gutmorgeth Herbert AUT
50.
 
Haglund Mats SWE
51.
 
Hagner Anita AUT
52.
 
Hagner Willi GER
53.
 
Haubner Wolfgang AUT
54.
 
Haubner Renate AUT
55.
 
Hosek Petr CZE
56.
 
Huber Ernst AUT
57.
 
Ivan Miroslav SVK
58.
 
IVANCIC Dragutin CRO
59.
 
Jakopitsch Sorsak Vlasta SLO
60.
 
Janosdeak Attila HUN
61.
 
Jermakow Andrzej POL
62.
 
Kanabus Eugeniusz POL
63.
 
Karbowiak Janusz POL
64.
 
Kasperski Piotr POL
65.
 
Kather Klaus-Peter GER
66.
 
Kerbs Sergey RUS
67.
 
Koglot Franci SLO
68.
 
Koleta Joze SLO
69.
 
Kolodziejczyk Andrzej POL
70.
 
Konitzer Andrzej POL
71.
 
Korhonen Sampsa FIN
72.
 
Kosjek Maks CRO
73.
 
Kotur Sasa SRB
74.
 
Kraljevic Branko CRO
75.
 
Kranewitter Andreas AUT
76.
 
Kraus Sabine GER
77.
 
Kromula Krzysztof POL
78.
 
Kuehlkamp Horst GER
79.
 
Kunstmann Wolfgang AUT
80.
 
Lazic Robert SLO
81.
 
Lazic Aleksandar SRB
82.
 
Lazukin Andrei RUS
83.
 
Legovic Aldo CRO
84.
 
Lelenco Igor MDA
85.
 
Lukaszyk Wieslaw POL
86.
 
Malliga Werner AUT
87.
 
Manca Francesco ITA
88.
 
Maric Dragoslav SRB
89.
 
Matic Mate CRO
90.
 
Meier Joachim GER
91.
 
Meier Gabriele GER
92.
 
Mekic Risto AUT
93.
 
Miric Petar CRO
94.
 
Moczulski Leszek POL
95.
 
Mueck Helge AUT
96.
 
Neumann Arnold GER
97.
 
Niederer Gunter AUT
98.
 
Nowak Stefan POL
99.
 
Okyay Okan TUR
100.
 
Pansy Josefine AUT
101.
 
Pansy Josef AUT
102.
 
Pazmandi Jozsef HUN
103.
 
Pepin Marc CAN
104.
 
Pertl Gerhard AUT
105.
 
Petrovic Sasa SRB
106.
 
Pietka Jacek POL
107.
 
Pirovano Pietro ITA
108.
 
Pivka Ladislav SVK
109.
 
Plesinska Renata POL
110.
 
Pradal Massimo ITA
111.
 
Prelog Hermann AUT
112.
 
Rabe Hanspeter GER
113.
 
Raus Valentin ROU
114.
 
Riehm Gerd GER
115.
 
Rupcic Vladimir GER
116.
 
Russo Rosa ITA
117.
 
Saniter Detlef GER
118.
 
Schanda Werner AUT
119.
 
Schneider Guste AUT
120.
 
Schoenheit Sascha GER
121.
 
Schultz Teofil HUN
122.
 
Serena Luca ITA
123.
 
Sereno Franco ITA
124.
 
Simcic Zeljko CRO
125.
 
Simek Pavel CZE
126.
 
Sirk Zdravko SLO
127.
 
Smeringai Jan SVK
128.
 
STETCU Flavius Stefan ROU
129.
 
Stiftar Saso SLO
130.
 
Strozyk Violetta POL
131.
 
Suzuki Reiko JPN
132.
 
Svoljsak Aleksander SLO
133.
 
Swarofsky Karl AUT
134.
 
Szabo Zsolt HUN
135.
 
Szekrenyes Zsolt HUN
136.
 
Szigeti Zsolt HUN
137.
 
Taglieber Markus GER
138.
 
Tataruk Robert POL
139.
 
Temme Juergen GER
140.
 
Treibmann Sylvia GER
141.
 
Trubrig Diether AUT
142.
 
Tsarevskiy Alexandr RUS
143.
 
Tuerck Ralf GER
144.
 
Turajlic Vlado CRO
145.
 
Urmas Sami FIN
146.
 
Valentincic Marjan SLO
147.
 
Vechterova Alena SVK
148.
 
Vignali Fulvio ITA
149.
 
Vock Dieter AUT
150.
 
Volf Marjana SLO
151.
 
Vostrikov Timofey RUS
152.
 
Wagner Heinz GER
153.
 
Wagner Renate GER
154.
 
Wenck Garth AUS
155.
 
Wicher Maciej POL
156.
 
Wind Christian AUT
157.
 
Zoppi Maria Grazia ITA
158.
 
Zufka Jordan SVK
Refere's Signature
Vladimir Kaic
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2017 ITF INTERNATIONAL CHAMPIONSHIPS OF CROATIA

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Friday 29 Sep 2017
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
AUSTEN Michael GER ATP STADION Starting at 09:00
2.
 
CARLSSON Per-Mats SWE ATP STADION Starting at 09:00
3.
 
ERBER Wolfgang AUT ATP STADION Followed by
4.
 
ESEN Ruhan TUR ATP STADION Starting at 09:00
5.
 
FOLLMER Lutz GER ATP STADION Starting at 09:00
6.
 
GUDELJ Dinko CRO ATP STADION Starting at 09:00
7.
 
GUTMORGETH Herbert AUT ATP STADION Followed by
8.
 
HAGNER Anita AUT ATP STADION Starting at 09:00
9.
 
HAGNER Willi GER ATP STADION Followed by
10.
 
HAUBNER Renate AUT ATP STADION Starting at 09:00
11.
 
HUBER Ernst AUT ATP STADION Starting at 09:00
12.
 
LEGOVIC Aldo CRO ATP STADION Followed by
13.
 
PIETKA Jacek POL ATP STADION Followed by
14.
 
PIVKA Ladislav SVK ATP STADION Followed by
15.
 
PRELOG Hermann AUT ATP STADION Starting at 09:00
Followed by
16.
 
RAUS Valentin ROU ATP STADION Followed by
17.
 
RUDENKO Tamara RUS ATP STADION Starting at 09:00
18.
 
SCHAEFER Hiltrud AUT ATP STADION Starting at 09:00
19.
 
SWAROFSKY Karl AUT ATP STADION Starting at 09:00
20.
 
TREIBMANN Sylvia GER ATP STADION Starting at 09:00
21.
 
TURAJLIC Vlado CRO ATP STADION Starting at 09:00
22.
 
WAGNER Renate GER ATP STADION Starting at 09:00
23.
 
WICHER Maciej POL ATP STADION Followed by
24.
 
WIND Christian AUT ATP STADION Followed by
25.
 
ZOPPI Maria Grazia ITA ATP STADION Starting at 09:00
0
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 24.09.2017. Petar Mirić Vladimir Kaic
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I2 450 350 250 220 120 80 60

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 2 120 80 50 30 20 10 0