Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2017 ITF GMP CUP

CRO Rang: A

ITF Rang: A

ITF Tennis
 
 
Organizator: Teniski klub Tenax Sezona: 2017
Mjesto održavanja: Umag Tereni: 20 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 18.09.2017. -24.09.2017. Zadnji dan prijave: 04.09.2017.
 
  • Organizator: Teniski klub Tenax
  • Adresa: Andrije Hebranga 26
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 20
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Zamjenik direktora: Petra Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 449
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
Ms35 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms80 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms85 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws55 - group a/b DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Msc40 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Msc50 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Msc60 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Msc70 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wsc60 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wsc65 - SINGLES CONSOLATION CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md35 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md50 - DOUBLES MAIN DRAW REVISED DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

2017 ITF GMP CUP

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
ABBATESSA Donato ITA
2.
 
ACCORNERO Guido ITA
3.
 
ADAMS Reinhilde GER
4.
 
ALLE Adrian AUS
5.
 
ALLEN Alec GBR
6.
 
ANDOIRE Gilbert FRA
7.
 
ANDRACIC Josip CRO
8.
 
ANDREEV Iurii RUS
9.
 
ARDELEAN Marius Traian ROU
10.
 
ARDESI Giancarlo ITA
11.
 
AUGUSTINAITIS Darius LTU
12.
 
BABIN Imrich SVK
13.
 
BABOVIC Miodrag SRB
14.
 
BANDO Maciej POL
15.
 
BANYS Darius LTU
16.
 
BARBARESCHI Aldo ITA
17.
 
BATIKOVA Zdenka CZE
18.
 
BATTAGLIA Giampietro ITA
19.
 
BAUMGARTNER Josef GER
20.
 
BEHAR Carlos COL
21.
 
BERKES Henriett HUN
22.
 
BERKO Ervin HUN
23.
 
BERTINI Paolo ITA
24.
 
BERTOLI Ugo ITA
25.
 
BERTUETTI Franco ITA
26.
 
BICK Stanko CRO
27.
 
BLISS Helmut GER
28.
 
BODASCO Oleg MDA
29.
 
BODO Paolo ITA
30.
 
BOGAR SZABO Eva HUN
31.
 
BOMIO Spartaco SUI
32.
 
BONAIUTI Marco ITA
33.
 
BRUCKNER Ingrid AUT
34.
 
BUJOSEVIC Lijlijana SRB
35.
 
BUNATA Michal CZE
36.
 
BURIC Pavel CZE
37.
 
BUSSOLATI Michele ITA
38.
 
CARLSSON Per-Mats SWE
39.
 
CAVICCHIOLI Andrea ITA
40.
 
CECH Frantisek CZE
41.
 
CHIRVASUTA Ion ROU
42.
 
CIRELLI SERVIDORI Jole ITA
43.
 
CIZEK Radovan CZE
44.
 
CLAUDI Antonio ITA
45.
 
COMAROVSCHI Igor MDA
46.
 
CONSIGLIERE Andrea ITA
47.
 
CORNALBA Giantullio ITA
48.
 
COSTELLA Vittorio ITA
49.
 
CSABA Kovacs HUN
50.
 
CUCEU Ciprian ROU
51.
 
DEETH Terry AUS
52.
 
DIANA Giovanni ITA
53.
 
DONESCU Sorin ROU
54.
 
DYLA Sebastian POL
55.
 
DZIELO Radek POL
56.
 
DZIENKOWSKI Marek POL
57.
 
EBERHART Ferdinand AUT
58.
 
EBERL Bernd AUT
59.
 
EDWARD BALUMMEL Roy GER
60.
 
EFFRAIMOGLOU Konstantinos GRE
61.
 
EISELER Carola GER
62.
 
EISELER Klaus-Dieter GER
63.
 
EISTERLEHNER Heidi GER
64.
 
ERBER Wolfgang AUT
65.
 
ERDEI Ferenc HUN
66.
 
ERZISNIK Ivor CRO
67.
 
ETTLER Jiri CZE
68.
 
FABIAN Zoltan HUN
69.
 
FAHLKE Gerhard GER
70.
 
FILIPP Franz AUT
71.
 
FILIPPESCHI Marco ITA
72.
 
FINK Fritz GER
73.
 
FISCHER Rudi GER
74.
 
FLOREAN Cornel ROU
75.
 
FURLAN Luka SLO
76.
 
FURLAN Marjan SLO
77.
 
GABERNIG Heinz AUT
78.
 
GAI Luigi ITA
79.
 
GARRONE Pier-Luigi ITA
80.
 
GELPI Giovanni ITA
81.
 
GIUBERTI Eugenio ITA
82.
 
GOGOLEVA Evgenia RUS
83.
 
GOMIS RUIZ Encarnacion ESP
84.
 
GOSIK Mariusz POL
85.
 
GRAF Karl AUT
86.
 
GROZA Dan Mihai ROU
87.
 
GRUEN Manfred AUT
88.
 
GRUEN Thomas AUT
89.
 
GUTMORGETH Herbert AUT
90.
 
HAGLUND Mats SWE
91.
 
HAGNER Anita AUT
92.
 
HAGNER Willi GER
93.
 
HAUBNER Renate AUT
94.
 
HEINOLD Gisela GER
95.
 
HEISSL Hans-Dietrich AUT
96.
 
HELLMONSEDER Harald AUT
97.
 
HERTKORN Manfred GER
98.
 
HERZ Ivan SVK
99.
 
HOEFLING Martin AUT
100.
 
HUTU Clementina ROU
101.
 
IBRAGIMOV Yury RUS
102.
 
INGRUBER Josef AUT
103.
 
IVANCIC Dragutin CRO
104.
 
JANICIJEVIC Goran SRB
105.
 
JELL Hans AUT
106.
 
JONES Hadrian GBR
107.
 
KAHL Jana CZE
108.
 
KATHER Klaus-Peter GER
109.
 
KLEIN Alena GER
110.
 
KLEIN Hermann GER
111.
 
KLEINBERGER Marianne AUT
112.
 
KNAUS Ivana SUI
113.
 
KOEPF Andreas AUT
114.
 
KOFOL Jan USA
115.
 
KOLETA Joze SLO
116.
 
KOLODZIEJCZYK Andrzej POL
117.
 
KOSTELIC Davor CRO
118.
 
KRALJEVIC Branko CRO
119.
 
KRAUS Sabine GER
120.
 
KUEHLKAMP Horst GER
121.
 
KUNSTMANN Wolfgang AUT
122.
 
LABUNSKAS Andrius LTU
123.
 
LANGMAJEROVA Slavka CZE
124.
 
LASSMANN Kurt AUT
125.
 
LAVIA Sergio ITA
126.
 
LAZIC Aleksandar SRB
127.
 
LAZIC Robert SLO
128.
 
LAZUKIN Andrei RUS
129.
 
LAZZARI Paolo ITA
130.
 
LEGOVIC Aldo CRO
131.
 
LELENCO Igor MDA
132.
 
LIPTAK Janos HUN
133.
 
LOESCHER Elfriede AUT
134.
 
LOIBL Herbert AUT
135.
 
LOSEGO Giuseppe ITA
136.
 
LUPSESCU Nicolae-Razvan ROU
137.
 
MAGYAR Istvan HUN
138.
 
MARAZ Ladislav SVK
139.
 
MARTINICOVA Radomila CZE
140.
 
MARTINZ Heidrun AUT
141.
 
MATIC Mate CRO
142.
 
MEKIC Risto AUT
143.
 
MESZAROS Laszlo HUN
144.
 
MICEV Lazar MKD
145.
 
MICHALOWSKI Aleksander POL
146.
 
MIELCARZ Mikolaj POL
147.
 
MIHAILESCU Lucian ROU
148.
 
MINARIK Paul AUT
149.
 
MIRIC Petar CRO
150.
 
MONACO Vittorio ITA
151.
 
MONROY Gabriel GER
152.
 
MONTEMEZZI Massimo ITA
153.
 
MORNACCHI Alberto ITA
154.
 
MORSERO Tito ITA
155.
 
MOUSSA Tarek EGY
156.
 
MRAZOVA Pavla CZE
157.
 
MROZEK Roman POL
158.
 
MYERS Stephen AUS
159.
 
NAVA Enrico ITA
160.
 
NEUMANN Arnold GER
161.
 
NIEDERER Gunter AUT
162.
 
NIKOLYUK GRIGORII RUS
163.
 
PALCHUBER Karoly HUN
164.
 
PANSY Karl AUT
165.
 
PAPST Walter AUT
166.
 
PAZMANDI Jozsef HUN
167.
 
PELIZZARI Fernando ITA
168.
 
PELTZ Wilhelm AUT
169.
 
PEPIN Marc CAN
170.
 
PEREZ Carlos SWE
171.
 
PETROS Antonin CZE
172.
 
POLYAKOVA Elena RUS
173.
 
POTUTSCHNIG Wolfgang AUT
174.
 
PRADAL Massimo ITA
175.
 
PRECHTEL Liselot NED
176.
 
PRELOG Hermann AUT
177.
 
PTAK Bartlomiej POL
178.
 
RABE Hanspeter GER
179.
 
RADULESCU Olivier ROU
180.
 
RAIG Riina EST
181.
 
REIGL Silvia AUT
182.
 
REIS Sueli Borges BRA
183.
 
RENOULT Bruno FRA
184.
 
RIEDERER Herbert AUT
185.
 
RIEHM Gerd GER
186.
 
ROJEK Pavel CZE
187.
 
ROMAN Ferenc HUN
188.
 
RUBERTI Albino ITA
189.
 
RUDENKO Tamara RUS
190.
 
RUSSO Rosa ITA
191.
 
SACCONE Pasquale ITA
192.
 
SALANDINI Claudio ITA
193.
 
SCHAEFER Hiltrud AUT
194.
 
SCHANDA Werner AUT
195.
 
SCHERER Uwe GER
196.
 
SCHNEIDER Maria AUT
197.
 
SCHULTES Christian GER
198.
 
SCHWAB Lucie AUT
199.
 
SCHWAIGER Peter AUT
200.
 
SERENA Luca ITA
201.
 
SIMCAK Frantisek CZE
202.
 
SIMCIC Zeljko CRO
203.
 
SINGER Sylvia AUT
204.
 
SIP Stanislav CZE
205.
 
SIZAREV Valery RUS
206.
 
SODERO Franco ITA
207.
 
SOLOVIEV Pavel RUS
208.
 
SPECHT Gerhard GER
209.
 
SPITZER Rolf SUI
210.
 
SPRIESS Rotraut GER
211.
 
STEFANOVIC Dragan SRB
212.
 
STEFANOVIC Miran SLO
213.
 
STRUKELJ Tomaz SLO
214.
 
STUCHLY Alfred AUT
215.
 
SUCHOMEL Zdenek CZE
216.
 
SZABO Zsuzsanna HUN
217.
 
SZEKRENYES Zsolt HUN
218.
 
SZIGETI Zsolt HUN
219.
 
TANCZOS Zoltan HUN
220.
 
TRAPKA Dieter GER
221.
 
TRUBRIG Diether AUT
222.
 
TSAREVSKIY Alexandr RUS
223.
 
TURAJLIC Vlado CRO
224.
 
TUSA Josef CZE
225.
 
VALENTINCIC Marjan SLO
226.
 
VETTER Hans GER
227.
 
VIDMAR Anton CRO
228.
 
VIETZ Rainer GER
229.
 
VITO VINCENZO SCILLIA Scillia ITA
230.
 
VOCK Dieter AUT
231.
 
VOGEL Rolf GER
232.
 
VOSTRIKOV Timofey RUS
233.
 
WEINHAPPL Christian AUT
234.
 
WENCK Garth AUS
235.
 
WILHELMER Reinhard GER
236.
 
WIND Christian AUT
237.
 
WOJTALA Arkasiusz POL
238.
 
YODA Shinichiro JPN
239.
 
ZIEGLER Helmut GER
Refere's Signature
Vladimir Kaić
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2017 ITF GMP CUP

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Friday 22 Sep 2017
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ADAMS Reinhilde GER ATP STADION Not Before 12:30
2.
 
BATIKOVA Zdenka CZE ATP STADION Not Before 12:30
Not Before 13:00
3.
 
BEHAR Carlos COL ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 12:30
4.
 
BOGAR SZABO Eva HUN ATP STADION Not Before 13:00
5.
 
BRUCKNER Ingrid AUT ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 11:00
6.
 
BUJOSEVIC Lijlijana SRB ATP STADION Not Before 13:00
7.
 
BUSSOLATI Michele ITA ATP STADION Starting at 10:00
8.
 
CANTONE Piero ITA ATP STADION Not Before 11:00
9.
 
CARLSSON Per-Mats SWE ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 12:30
10.
 
CAVICCHIOLI Andrea ITA ATP STADION Starting at 10:00
11.
 
CECH Frantisek CZE ATP STADION Not Before 12:30
12.
 
CIRELLI SERVIDORI Jole ITA ATP STADION Starting at 10:00
13.
 
CIZEK Radovan CZE ATP STADION Starting at 10:00
14.
 
COSTELLA Vittorio ITA ATP STADION Starting at 10:00
15.
 
EBERL Bernd AUT ATP STADION Starting at 10:00
16.
 
EDWARD BALUMMEL Roy GER ATP STADION Not Before 12:30
17.
 
EFFRAIMOGLOU Konstantinos GRE ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 11:00
18.
 
ERBER Wolfgang AUT ATP STADION Not Before 12:30
19.
 
ETTLER Jiri CZE ATP STADION Not Before 12:30
20.
 
EURICO BORGES DOS Reis BRA ATP STADION Starting at 10:00
21.
 
FABIAN Zoltan HUN ATP STADION Not Before 11:00
Not Before 12:30
22.
 
FILIPPESCHI Marco ITA ATP STADION Not Before 11:00
Not Before 12:30
23.
 
FURLAN Marjan SLO ATP STADION Starting at 10:00
24.
 
GOMIS RUIZ Encarnacion ESP ATP STADION Starting at 10:00
25.
 
HELLMONSEDER Harald AUT ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 12:30
26.
 
HUTU Clementina ROU ATP STADION Not Before 11:00
27.
 
INGRUBER Josef AUT ATP STADION Starting at 10:00
28.
 
JANICIJEVIC Goran SRB ATP STADION Not Before 11:00
Not Before 12:30
29.
 
KOLODZIEJCZYK Andrzej POL ATP STADION Not Before 12:30
30.
 
KOSTELIC Davor CRO ATP STADION Not Before 11:00
31.
 
LASSMANN Kurt AUT ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 13:00
32.
 
LAZIC Aleksandar SRB ATP STADION Starting at 10:00
33.
 
LAZZARI Paolo ITA ATP STADION Not Before 11:00
34.
 
LELENCO Igor MDA ATP STADION Starting at 10:00
35.
 
LOESCHER Elfriede AUT ATP STADION Not Before 13:00
36.
 
LOIBL Herbert AUT ATP STADION Starting at 10:00
37.
 
LOSEGO Giuseppe ITA ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 11:00
38.
 
MARTINZ Heidrun AUT ATP STADION Not Before 13:00
39.
 
MESZAROS Laszlo HUN ATP STADION Not Before 11:00
40.
 
MONACO Vittorio ITA ATP STADION Starting at 10:00
41.
 
PALCHUBER Karoly HUN ATP STADION Not Before 11:00
42.
 
PANSY Karl AUT ATP STADION Starting at 10:00
43.
 
PELIZZARI Fernando ITA ATP STADION Not Before 11:00
44.
 
PEPIN Marc CAN ATP STADION Not Before 11:00
45.
 
PEREZ Carlos SWE ATP STADION Starting at 10:00
46.
 
POTUTSCHNIG Wolfgang AUT ATP STADION Starting at 10:00
47.
 
PRELOG Hermann AUT ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 12:30
48.
 
RAIG Riina EST ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 13:00
49.
 
REIS Sueli Borges BRA ATP STADION Starting at 10:00
50.
 
RENOULT Bruno FRA ATP STADION Starting at 10:00
51.
 
RIEDERER Herbert AUT ATP STADION Starting at 10:00
Not Before 13:00
52.
 
ROMAN Ferenc HUN ATP STADION Not Before 11:00
Not Before 12:30
53.
 
SCHANDA Werner AUT ATP STADION Starting at 10:00
54.
 
SCHERER Uwe GER ATP STADION Not Before 12:30
55.
 
SINGER Sylvia AUT ATP STADION Starting at 10:00
56.
 
STEFANOVIC Miran SLO ATP STADION Not Before 12:30
57.
 
STUCHLY Alfred AUT ATP STADION Starting at 10:00
58.
 
SZEKRENYES Zsolt HUN ATP STADION Not Before 13:00
59.
 
TURAJLIC Vlado CRO ATP STADION Not Before 11:00
60.
 
VOSTRIKOV Timofey RUS ATP STADION Not Before 12:30
0
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 17.09.2017 Petar Mirić Vladimir Kaić
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: A 750 650 400 380 280 160 100

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: A 210 150 100 70 50 35 20