Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2017 ITF DUBROVNIK SENIORS OPEN

CRO Rang: I5

ITF Rang: 5

ITF Tennis
 
 
Organizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik Sezona: 2017
Mjesto održavanja: Dubrovnik Tereni: 5 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 07.10.2017. -12.10.2017. Zadnji dan prijave: 18.09.2017.
 
  • Organizator: Športski Tenis Klub Dubrovnik
  • Adresa: Šetalište Kralja Zvonimira bb
  • Grad: 20000 Dubrovnik
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 20 437 355
  • Fax: +385 20 437 357
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: Športski Tenis Klub Dubrovnik
  • Adresa: Šetalište Kralja Zvonimira 7
  • Grad: 20000 Dubrovnik
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena: 5
  • Vrsta terena: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Zoran Grbić
  • Telefon: +385 20 437 355
  • Fax: +385 20 437 357
  • Mobile: +385 98 2444 487
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Asistent direktora: Toni Kovačević
  • Telefon: +385 20 481 550
  • Fax: +385 20 481 501
  • Mobile: +385 98 525 303
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
ms35 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ms60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
ws55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 
 
 

2017 ITF DUBROVNIK SENIORS OPEN

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
ATHERDEN Kerry AUS
2.
 
BEECROFT Martin GBR
3.
 
BENNETT John GBR
4.
 
BLACK Gerald GBR
5.
 
BLACK Susan GBR
6.
 
BOROVAC NIKSA CRO
7.
 
CUSTOVIC Zaim CRO
8.
 
DERANJA Igor CRO
9.
 
DERANJA Zana CRO
10.
 
DJURKOVIC Zorica SRB
11.
 
DOKLESTIC Olivera MNE
12.
 
DURASOVIC Antun CRO
13.
 
GLAVINIC Senko CRO
14.
 
KNEZEVIC-KUZMAN Barbara CRO
15.
 
LAZAREVIC Ljubisa CRO
16.
 
MILIC Jure CRO
17.
 
PRCE Stipan CRO
18.
 
PRIZMIC-PUTICA Anita CRO
19.
 
RICHTERS Vanda CRO
20.
 
SERFATY Marc FRA
21.
 
UPSTON Laurence Raymond AUS
22.
 
VILLARPRIEGO BLANCO Ruben ESP
Refere's Signature
Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2017 ITF DUBROVNIK SENIORS OPEN

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Saturday 07 Oct 2017
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
BEECROFT Martin GBR Tenis Klub Dubrovnik Starting at 10:00
2.
 
BLACK Gerald GBR Tenis Klub Dubrovnik Not Before 15:00
3.
 
BLACK Susan GBR Tenis Klub Dubrovnik Not Before 15:00
4.
 
BOROVAC NIKSA CRO Tenis Klub Dubrovnik Starting at 11:00
5.
 
CUSTOVIC Zaim CRO Tenis Klub Dubrovnik Not Before 15:00
6.
 
DERANJA Igor CRO Tenis Klub Dubrovnik Not Before 12:30
7.
 
DERANJA Zana CRO Tenis Klub Dubrovnik Starting at 11:00
8.
 
DJURKOVIC Zorica SRB Tenis Klub Dubrovnik Not Before 15:00
9.
 
DOKLESTIC Olivera MNE Tenis Klub Dubrovnik Not Before 12:30
10.
 
GLAVINIC Senko CRO Tenis Klub Dubrovnik Starting at 11:00
11.
 
KNEZEVIC-KUZMAN Barbara CRO Tenis Klub Dubrovnik Starting at 11:00
12.
 
LAZAREVIC Ljubisa CRO Tenis Klub Dubrovnik Not Before 12:30
13.
 
MILIC Jure CRO Tenis Klub Dubrovnik Not Before 15:00
14.
 
PRCE Stipan CRO Tenis Klub Dubrovnik Not Before 12:30
15.
 
RICHTERS Vanda CRO Tenis Klub Dubrovnik Not Before 12:30
16.
 
SERFATY Marc FRA Tenis Klub Dubrovnik Not Before 12:30
17.
 
UPSTON Laurence Raymond AUS Tenis Klub Dubrovnik Not Before 15:00
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 05.10.2017 Zoran Grbic Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I5 250 200 140 70 50 40 15

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 5 40 20 10 5 0 0 0