Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2017 ITF 53rd INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS-OPATIJA

CRO Rang: I2

ITF Rang: 2

ITF Tennis
 
 
Organizator: Teniski klub Opatija Sezona: 2017
Mjesto održavanja: Opatija Tereni: 4+8 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 21.08.2017. -27.08.2017. Zadnji dan prijave: 07.08.2017.
 
  • Organizator: Teniski klub Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: 51410 Opatija
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 51 271 075
  • Fax: +385 51 271 075
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.tenisklubopatija.hr http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: Teniski klub Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: Opatija
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 4+8
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Ivor Eržišnik
  • Telefon: +385 51 271 075
  • Fax: +385 51 271 075
  • Mobile: +385 91 5425 777
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Voditelj turnira: Miloš Vrenc
  • Telefon: +385 51 271 075
  • Fax: +385 51 271 075
  • Mobile: +385 92 1662 210
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
Ms40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

2017 ITF 53rd INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS-OPATIJA

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
Schultz Teofil HUN
2.
 
Pawlik Robert GER
3.
 
Cuk Sinisa CRO
4.
 
Calvert Adrian GBR
5.
 
Groza Dan Mihai ROU
6.
 
Nordstrom Per HKG
7.
 
Gerlach Jens GER
8.
 
Jandric Nenad BIH
9.
 
Duric Djorde CRO
10.
 
Stojanovic Zoran C RO
11.
 
Colangelo Mauro ITA
12.
 
Komanovics Fefe HUN
13.
 
Lazic Robert SLO
14.
 
May Lutz GER
15.
 
Stefanovic Dragan SRB
16.
 
Gudelj Dinko CRO
17.
 
Sellars John P. USA
18.
 
Skornisek Alen CRO
19.
 
BABOVIC Miodrag SRB
20.
 
Magyar Istvan HUN
21.
 
Guna Branko SLO
22.
 
Gutmorgeth Herbert AUT
23.
 
Hajos Attila HUN
24.
 
Eke Laszlo HUN
25.
 
Minto Stefano ITA
26.
 
Pertl Gerhard AUT
27.
 
Schultes Christian GER
28.
 
Erdei Csaba HUN
29.
 
Minor Marc GER
30.
 
Smojver Dario CRO
31.
 
Vietz Rainer GER
32.
 
Eberl Bernd AUT
33.
 
Vostrikov Timofey RUS
34.
 
Seccareccia Anton CRO
35.
 
Kokeny Balasz HUN
36.
 
Bradelj Rudi SLO
37.
 
Kostelic Davor CRO
38.
 
Hejjas Mihaly HUN
39.
 
Belis Ivo SLO
40.
 
Loibl Herbert AUT
41.
 
Negri Stefano ITA
42.
 
Mekic Risto AUT
43.
 
Kraljevic Branko CRO
44.
 
Engel Horst GER
45.
 
Bianchi Sandro ITA
46.
 
Placek Premysl CAN
47.
 
Sabic Rifo CRO
48.
 
Coeli Antonio ITA
49.
 
Puharic Rene CRO
50.
 
Radosevic Dragan CRO
51.
 
Berko Ervin HUN
52.
 
Strukelj Tomaz SLO
53.
 
Koeck Helmut AUT
54.
 
Lorber Bernd AUT
55.
 
Bjelopoljak Taib BIH
56.
 
Urbanski Ignacy POL
57.
 
Brino Franco ITA
58.
 
Matic Mate CRO
59.
 
Marton Kalman HUN
60.
 
Lobao De Queiroz Claudio Duarte BRA
61.
 
Legovic Aldo CRO
62.
 
Blaszczec Janusz POL
63.
 
Kalbarczyk Stanislaw POL
64.
 
Vizi Ferenc HUN
65.
 
Rath Franz AUT
66.
 
Pazmandi Jozsef HUN
67.
 
Pivka Ladislav SVK
68.
 
Jazvinscak Damir CRO
69.
 
Wretschitsch Eduard AUS
70.
 
Cavicchioli Andrea ITA
71.
 
Kather Klaus-Peter GER
72.
 
Cerny Vlastislav CZE
73.
 
Pilloni Salvatore ITA
74.
 
Froehlich Rudolf AUT
75.
 
Bahe Reinhold GER
76.
 
Caramaschi Alfio ITA
77.
 
Filipovic Igor SVK
78.
 
Botteri Marco ITA
79.
 
Mrazovac Vanja CRO
80.
 
Gai Luigi ITA
81.
 
Rombach Reinhold GER
82.
 
Prelog Hermann AUT
83.
 
Ritter Helmut AUT
84.
 
Borosak Branko CRO
85.
 
Kosjek Maks CRO
86.
 
Seme Stefan SLO
87.
 
Raus Valentin ROU
88.
 
Di Lazzaro Gabriele ITA
89.
 
Peer Josef ITA
90.
 
Santi Silvano ITA
91.
 
Ryssel Christian GER
92.
 
Zedelj Ante CRO
93.
 
Marohnic Predrag CRO
94.
 
Filipp Franz AUT
95.
 
Dmitrovic Zivko CRO
96.
 
Modonesi Gianni ITA
97.
 
Medin Neven CRO
98.
 
Dordevic Ratko CRO
99.
 
Pizzul Branko CRO
100.
 
Sirk Zdravko SLO
101.
 
Bomio Spartaco SUI
102.
 
Minarik Paul AUT
103.
 
Mihailescu Lucian ROU
104.
 
Gabernig Heinz AUT
105.
 
Jerney Adam HUN
106.
 
Dekovic Vinko CRO
107.
 
Fabian Zoltan HUN
108.
 
Monaco Vittorio ITA
109.
 
Klein Klaus-Juergen GER
110.
 
Vrabec Antun Zvonimir CRO
111.
 
Vuk Branko CRO
112.
 
Zivkovic Mirko CRO
113.
 
Regent Anja SLO
114.
 
Kose Susanne GER
115.
 
Schoen Renate GER
116.
 
Karanusic Tea CRO
117.
 
Russo Rosa ITA
118.
 
Szabo Zsuzsanna HUN
119.
 
Kolbl Simona SLO
120.
 
Balta Rozsa HUN
121.
 
De Cecco Maria ITA
122.
 
Danzinger Petra AUT
123.
 
Scialpi Carola ITA
124.
 
Volf Marjana SLO
125.
 
Schneider Guste AUT
126.
 
Greco Constanza ITA
127.
 
Daleore Gordana SRB
128.
 
Kusanovic Marija CRO
129.
 
Diem Cornelia AUT
130.
 
Singer Sylvia AUT
131.
 
Faller Helena CRO
132.
 
Smutny Julia AUT
133.
 
Loescher Elfriede AUT
134.
 
Stanko Vesna SLO
135.
 
Eder Waltraud AUT
136.
 
Mamic Madzarac Dusica CRO
137.
 
Schaefer Hiltrud AUT
138.
 
Passegger Margot AUT
139.
 
Kucic Vera CRO
140.
 
Toth Heiderose AUT
141.
 
Klein Alena GER
Refere's Signature
Zlatko Kamber
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2017 ITF 53rd INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS-OPATIJA

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Friday 25 Aug 2017
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
BABOVIC Miodrag SRB TC Opatija Not Before 15:00
Not Before 17:00
2.
 
BALTA Rozsa HUN TC Opatija Starting at 09:00
3.
 
BELIS Ivo SLO TC Opatija Followed by
4.
 
BIANCHI Sandro ITA TC Opatija Not Before 15:00
5.
 
BRADELJ Rudi SLO TC Opatija Not Before 15:00
Not Before 17:00
6.
 
BRINO Franco ITA TC Opatija Starting at 09:00
7.
 
COLANGELO Mauro ITA TC Opatija Not Before 15:00
8.
 
DI LAZZARO Gabriele ITA TC Opatija Followed by
9.
 
DJURIC Djordje CRO TC Opatija Followed by
10.
 
DMITROVIC Zivko CRO TC Opatija Followed by
11.
 
EBERL Bernd AUT TC Opatija Followed by
Not Before 17:00
12.
 
ENGEL Horst GER TC Opatija Followed by
13.
 
FALLER Helena CRO TC Opatija Not Before 15:00
Not Before 17:00
14.
 
GERLACH Jens GER TC Opatija Followed by
15.
 
GUDELJ Dinko CRO TC Opatija Not Before 15:00
16.
 
GUTMORGETH Herbert AUT TC Opatija Followed by
17.
 
JANDRIC Nenad BIH TC Opatija Followed by
18.
 
KATHER Klaus-Peter GER TC Opatija Not Before 17:00
19.
 
KLEIN Alena GER TC Opatija Not Before 12:00
20.
 
KLEIN Klaus-Juergen GER TC Opatija Followed by
21.
 
KOSE Susanne GER TC Opatija Followed by
22.
 
KOSTELIC Davor CRO TC Opatija Followed by
23.
 
KUCIC Vera CRO TC Opatija Starting at 09:00
24.
 
LOESCHER Elfriede AUT TC Opatija Not Before 12:00
Not Before 15:00
25.
 
LOIBL Herbert AUT TC Opatija Not Before 17:00
26.
 
MAROHNIC Predrag CRO TC Opatija Followed by
27.
 
MIHAILESCU Lucian ROU TC Opatija Followed by
28.
 
MINARIK Paul AUT TC Opatija Followed by
29.
 
MODONESI Gianni ITA TC Opatija Not Before 12:00
Followed by
30.
 
NORDSTROM Per HKG TC Opatija Followed by
31.
 
PEER Josef ITA TC Opatija Followed by
32.
 
PIZZUL Branko CRO TC Opatija Followed by
33.
 
PRELOG Hermann AUT TC Opatija Followed by
Not Before 17:00
34.
 
RADOSEVIC Dragan CRO TC Opatija Followed by
35.
 
RATH Franz AUT TC Opatija Not Before 17:00
36.
 
RAUS Valentin ROU TC Opatija Not Before 12:00
Followed by
37.
 
REGENT Anja SLO TC Opatija Not Before 17:00
Followed by
38.
 
RITTER Helmut AUT TC Opatija Followed by
Not Before 15:00
39.
 
SCHAEFER Hiltrud AUT TC Opatija Starting at 09:00
Not Before 12:00
40.
 
SCHNEIDER Guste AUT TC Opatija Followed by
41.
 
SCHOEN Renate GER TC Opatija Followed by
42.
 
SCIALPI Carola ITA TC Opatija Starting at 09:00
Not Before 15:00
43.
 
SINGER Sylvia AUT TC Opatija Not Before 17:00
44.
 
SKORNISEK Alen CRO TC Opatija Followed by
45.
 
SMUTNY Julia AUT TC Opatija Not Before 12:00
46.
 
STANKO Vesna SLO TC Opatija Not Before 17:00
Followed by
47.
 
STOJANOVIC Zoran CRO TC Opatija Followed by
48.
 
SUTALO Vedrana CRO TC Opatija Followed by
49.
 
URBANSKI Ignacy POL TC Opatija Starting at 09:00
50.
 
VOLF Marjana SLO TC Opatija Not Before 15:00
Not Before 17:00
51.
 
VOSTRIKOV Timofey RUS TC Opatija Followed by
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 18.08.2017 Ivor Erzisnik Zlatko Kamber
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I2 450 350 250 220 120 80 60

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 2 120 80 50 30 20 10 0