Informacije o turniru
vidi sve turnireOrganizator: HTSV-HTS | SEASON: 2017 | ||
---|---|---|---|
VENUES: ZAGREB | COURTS: 61 OUTDOORS RED CLAY COURTS 8 Red clay courts | ||
TOURNAMENT DURATION: 19.07.2017. -22.07.2017. | ENTRY DEAD LINE: 15.07.2017. |
- Organizator: HTSV-HTS
- Adresa: Gundulićeva 3
- Grad: 10000 Zagreb
- Država: Hrvatska
- Telefon: +385 1 4854 721
- Fax: +385 1 4876 954
- E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Website: http://www.htsv.hr
- Organizator: Sportski park Mladost
- Adresa: Jarunska cesta 5
- Grad: 10000 Zagreb
- Država: Hrvatska
- Kontakt osoba: Tamara Stojković
- Mobile: +385 91 3663 180
- Broj terena: 8
- Vrsta terena: Red clay courts
- Direktor turnira: Petar Mirić
- Telefon: +385 1 4854 721
- Fax: +385 1 4876 954
- Mobile: +385 91 6655 454
- E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
- Voditelj turnira: Vatroslav Šrajer
- Mobile: +385 91 8852 410
- E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
RESULTS BY CATEGORY
Category | Raster |
---|---|
MS30 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS35 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS45 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS45 - Group A | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS45 - Group B | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS55 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS55 - Group A | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS55 - Group B | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS60 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS65 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS65 - Group A | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS65 - Group B | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS70 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS70 - Group A | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS70 - Group B | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MS75 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
WS30 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
WS50 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
WS65 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MD30 | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
WD | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
MXI | DOWNLOAD / Preuzmite dokument |
2017 CROATIAN TENNIS WORLD GAMES |
||||
---|---|---|---|---|
FINAL ENTRY LIST |
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation |
1. | Anisic | Djurdjica | CRO | |
2. | ANTONIC | TIN | CRO | |
3. | AUGUSTIC | SASA | CRO | |
4. | Babic | LJILJANA | CRO | |
5. | BANIC | LJUBICA | GBR | |
6. | BANIC | MIRTA | CRO | |
7. | BEGIc | ANTONELA | BIH | |
8. | BICK | STANISLAV | CRO | |
9. | BLAGAJ | ZLATKO | CRO | |
10. | BLAZAK | LEON | SUI | |
11. | BORAS | STJEPAN | CRO | |
12. | BOROSAK | BRANKO | CRO | |
13. | BOSNAR | DAVOR | CRO | |
14. | BOSKOVIC | DAMIR | CRO | |
15. | BRKIC | MARIO | BIH | |
16. | CARNOVALE | NIKKI | CAN | |
17. | COSOVIC BAJIC | SLAVICA | CRO | |
18. | DMITROVIC | ZIVKO | CRO | |
19. | DOMIJAN | DAVOR | FRA | |
20. | DRAKULIC | DRAGO | CRO | |
21. | DUJMOVIc | IVANKA | SLO | |
22. | DUJMOVIc | MIJO | SLO | |
23. | DUMICIC | DAVOR | CRO | |
24. | FILIPOVIc | KATICA | CRO | |
25. | GALJANIC | TOMISLAV | USA | |
26. | GEROVAC | IVAN | USA | |
27. | GOVEL | LINDA | USA | |
28. | HOTTI | MICHAEL | USA | |
29. | IVANKOVIC | MIREN | USA | |
30. | JERBIC | IVICA | CRO | |
31. | KATELAN | KLAUDIO | MNE | |
32. | KLARIC | TOMISLAV | AUS | |
33. | KNEZEVIC | MATO | CRO | |
34. | KRAJNOVIC | KRUNOSLAV | CRO | |
35. | KRALJEVIC | BRANKO | CRO | |
36. | KRISKOVICH PAREDES | KEVIN STEVEN | PAR | |
37. | KULJIS | FANITA | USA | |
38. | LOVRIC | IVAN | CRO | |
39. | LOVRIC | ANTE | CRO | |
40. | LOVRIC | MARIO | SUI | |
41. | LUKIC | DJURO | CRO | |
42. | LUKIC | MLADEN | CRO | |
43. | MAMIC MADZARAC | DUSICA | CRO | |
44. | MARDESIC | JOSIP | CRO | |
45. | MARINOVIC | CARL | AUS | |
46. | MATERAN MATKOVIC | JOSE NEHUEN | ARG | |
47. | MATIC | MATE | CRO | |
48. | MATISA | MARIO | CRO | |
49. | MATISA | MLADEN | CRO | |
50. | MEDIN | NEVEN | CRO | |
51. | MIRIC | PETAR | HKG | |
52. | MIRKOVICH | ZVONKO | USA | |
53. | MRAZOVAC | VANJA | CRO | |
54. | PASKVAN | DANIEL | ARG | |
55. | PAVIC | JOACHIM | DEN | |
56. | PAVIC | VLATKO | DEN | |
57. | PAVIc | FRANJO | GER | |
58. | PIEROLA | DIEGO | BOL | |
59. | PINTAR | ANDREA | CRO | |
60. | PRITISANAC MATULICH | NADA | USA | |
61. | PRPIC | TIN | CRO | |
62. | PRSKALO | VINKO | BIH | |
63. | Pudja | STIPE | GER | |
64. | RITZ | KRESIMIR | CRO | |
65. | ROGIC | BORIS | BIH | |
66. | ROKI | MATEA | CAN | |
67. | SENCI | GIZELA | CRO | |
68. | SIZGORIC | ANTE | USA | |
69. | STOJKOVIC | TAMARA | CRO | |
70. | SUMERA | ZELJKO | USA | |
71. | SUSILOVIC | HRVOJE | CRO | |
72. | SASAK | RENATA | CRO | |
73. | SRAJER | VATROSLAV | CRO | |
74. | UDILJAK | DRAGICA | GER | |
75. | USANOVIC | ZVONKO | MNE | |
76. | VIDMAR | ANTUN | CRO | |
77. | VUK | BRANKO | CRO | |
78. | VUKsIc | IVAN | BIH | |
79. | ZUANIC | ANTON | USA | |
80. | ZEDELJ | ANTE | CRO | |
81. | ZIVKOVIC | MIRKO | CRO | |
Refere's Signature Dubravko Lipnjak |
Download |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw |
2017 CROATIAN TENNIS WORLD GAMES |
||||
---|---|---|---|---|
ALPHABETICAL MATCH LIST |
Thursday 20 Jul 2017 |
---|
No. | Flag | Player Family Name | Player Given Name | Player Nation | Venues | Time |
1. | Anisic | Djurdjica | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
2. | Antonić | Tin | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
3. | Augustić | Saša | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
4. | Babić | Ljiljana | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
5. | Banic | Ljubica | GBR | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
6. | Banić | Mirta | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 14:00 | |
7. | Begić | Antonela | BIH | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
8. | Bick | Stanislav | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
9. | Blagaj | Zlatko | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
10. | Blazak | Leon | SUI | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
11. | Boras | Stjepan | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
12. | Borošak | Branko | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
13. | Bosnar | Davor | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
14. | Bošković | Damir | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
15. | Brkić | Mario | BIH | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
16. | Carnovale | Nikki | CAN | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
17. | Dmitrović | Živko | CRO | Sportski park Mladost | ||
18. | Domijan | Davor | FRA | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
19. | Drakulić | Drago | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
20. | Dujmović | Ivanka | SLO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
21. | Dujmović | Mijo | SLO | Sportski park Mladost | ||
22. | Dumičić | Davor | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
23. | Filipović | Katica | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
24. | Galjanic | Tomislav | USA | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
25. | Gerovac | Ivan | USA | Sportski park Mladost | Starting at 10:00 | |
26. | Govel | Linda | USA | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
27. | Hotti | Michael | USA | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
28. | Ivankovic | Miren | USA | Sportski park Mladost | ||
29. | Jerbić | Ivica | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
30. | Katelan | Klaudio | MNE | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
31. | Klaric | Tomislav | AUS | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
32. | Knezevic | Mato | CRO | Sportski park Mladost | ||
33. | Krajnović | Krunoslav | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
34. | Kraljević | Branko | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
35. | Kuljis | Fanita | USA | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 Not Before |
|
36. | Lovric | Ante | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
37. | Lovric | Ivan | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
38. | Lovric | Mario | SUI | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
39. | Lukić | Mladen | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
40. | Lukić | Đuro | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
41. | Mamić Madžarac | Dušica | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
42. | Mardesic | Josip | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 | |
43. | Marinovic | Carl | AUS | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
44. | Matisa | Mario | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
45. | Matisa | Mladen | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
46. | Matić | Mate | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
47. | Medin | Neven | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
48. | Mirić | Petar | CRO | Sportski park Mladost | ||
49. | Mirkovich | Zvonko | USA | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 | |
50. | Mrazovac | Vanja | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
51. | Paskvan | Daniel | ARG | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
52. | Pavic | Joachim | DEN | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
53. | Pavic | Vlatko | DEN | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
54. | Pavić | Franjo | GER | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
55. | Pierola | Diego | BOL | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
56. | Pintar | Andrea | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
57. | Pritisanac Matulich | Nada | USA | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
58. | Prpić | Tin | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
59. | Prskalo | Vinko | BIH | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
60. | Puđa | Stipe | GER | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
61. | Ritz | Krešimir | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
62. | Rogic | Boris | BIH | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
63. | Roki | Matea | CAN | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
64. | Senci | Gizela | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
65. | Sizgoric | Ante | USA | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
66. | Stojkovic | Tamara | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
67. | Sumera | Zeljko | USA | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
68. | Sušilović | Hrvoje | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
69. | Udiljak | Dragica | GER | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
70. | Usanovic | Zvonko | MNE | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
71. | Vidmar | Antun | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
72. | Vuk | Branko | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 | |
73. | Vukšić | Ivan | BIH | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
74. | Zuanic | Anton | USA | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
75. | Ćosović Bajić | Slavica | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 9:30 | |
76. | Šašak | Renata | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 Not Before |
|
77. | Šrajer | Vatroslav | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 8:00 | |
78. | Žedelj | Ante | CRO | Sportski park Mladost | Starting at 10:00 | |
79. | Živković | Mirko | CRO | Sportski park Mladost | Not Before 11:00 |
Order of Play released | Tournament Director | ITF Referee | |
ITF Referee | Petar Mirić | Dubravko Lipnjak |
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan | ||||
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one |
BODOVI ZA RANG LISTU HTSV
RANG / BOD | Pobjednik | Drugoplasirani | Polu-finale | Četvrt-finale | R/16 | R/32 | R/64 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CRO Rang: WC | 950 | 650 | 400 | 380 | 280 | 160 | 100 |
BODOVI ZA RANG LISTU ITF
RANG / BOD | WINNER | RUNNER UP | SEMIFINALIST | QUARTARFINALIST | LOSER IN R16 | LOSER IN R32 | LOSER IN R64 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ITF Rang: WC | 330 | 250 | 165 | 125 | 105 | 70 | 40 |