Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2016 ITF SUPER- SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS

CRO Rang: I2

ITF Rang: 2

ITF Tennis
 
 
Organizator: Hrvatski teniski savez veterana Sezona: 2016
Mjesto održavanja: UMAG Tereni: 61 Umag zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 17.09.2016. -25.09.2016. Zadnji dan prijave: 16.09.2016.
 
  • Organizator: Hrvatski teniski savez veterana
  • Adresa: Gundulićeva 3
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion - Tennis Centre Stella Maris
  • Adresa: Savudrijska ulica, Škverska ulica 8
  • Grad: 52470 Umag, 52466 Novigrad
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 61 Umag
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Zamjenik direktora: Petra Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 449
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
Ms65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms80 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms85 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms85 - group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms85 - group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws80 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws85 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Msc65 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Msc70 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Msc75 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Msc80 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wsc65 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wsc70 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wsc75 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wsc80 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wsc85 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md80 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md85 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd80 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd75 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd80 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd85 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

2016 ITF SUPER- SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
ACKERMAN Ian RSA
2.
 
ACOURT Alma GBR
3.
 
ADAMA VAN SCHELTEMA Hans GER
4.
 
ADRIGAN Peter GER
5.
 
AKINS Gillian CAN
6.
 
ALLE Adrian AUS
7.
 
ALMER Margrit SUI
8.
 
ALTHAUS Herbert GER
9.
 
ANDREN Henrik SWE
10.
 
ANDREN Sven SWE
11.
 
ANTONUCCIO Robert FRA
12.
 
ARDESI Giancarlo ITA
13.
 
ARGENTINI Giovanni ITA
14.
 
ARIAS Ana-Maria CHI
15.
 
ASCH Robert CAN
16.
 
ASCH Rosemarie CAN
17.
 
ASELMANN Viktoria GER
18.
 
AUDRY Michel FRA
19.
 
AVIS Adrienne AUS
20.
 
BADE Wolfgang GER
21.
 
BAHE Reinhold GER
22.
 
BAKER James SLO
23.
 
BALKOW Sylvia GER
24.
 
BARBARESCHI Aldo ITA
25.
 
BARBIERI Leonardo ITA
26.
 
BARKER Nigel GBR
27.
 
BARRETT Bruce USA
28.
 
BASCOU Annick FRA
29.
 
BATES Max AUS
30.
 
BAUWENS Annetraut GER
31.
 
BEAUTYMAN Michael USA
32.
 
BEDRINA Gino ITA
33.
 
BEELEY Sally GBR
34.
 
BENEDETTI Gail FRA
35.
 
BENTHAM Phyllis GBR
36.
 
BERCESI Julianna HUN
37.
 
BERTUETTI Franco ITA
38.
 
BICHON Michele FRA
39.
 
BIDDLE Don AUS
40.
 
BLACKBURNE Kim AUS
41.
 
BLOM Nora NED
42.
 
BOLTON Carolyn USA
43.
 
BOLTON Padg USA
44.
 
BOMIO Spartaco SUI
45.
 
BONA Pier Luigi ITA
46.
 
BOOTHMAN Jacqueline GBR
47.
 
BOROSAK Branko CRO
48.
 
BORTOLANI Rene SUI
49.
 
BRACKSTONE Boyd R. GBR
50.
 
BROCCATELLI Paolo ITA
51.
 
BRONKHORST Hans NED
52.
 
BRUSENBAUCHOVA Hana CZE
53.
 
BUCK Leslie USA
54.
 
BUNATA Michal CZE
55.
 
BUNGE Horst GER
56.
 
BURGGRAF Susy SUI
57.
 
CALVO ANGULO Angel ESP
58.
 
CAMINA BORDA Jorge ESP
59.
 
CAMPLING Carol AUS
60.
 
CANTONE Piero ITA
61.
 
CARBONI Aldo ITA
62.
 
CARTER Brenda USA
63.
 
CECH Frantisek CZE
64.
 
CEOLIN Giuliano ITA
65.
 
CERRI Gino ITA
66.
 
CHARCOSSET Dominique FRA
67.
 
CHARPENTIER Jacqueline FRA
68.
 
CIANCI Riccardo ITA
69.
 
CLARK Eileen CAN
70.
 
CLAUDI Antonio ITA
71.
 
CLAYTON Gillian GBR
72.
 
CORLEY Dean USA
73.
 
COWPER Iain GBR
74.
 
COZZUTTI Paolo ITA
75.
 
CRAVEN Trish NZL
76.
 
CREMERS Annick FRA
77.
 
CREMERS Bertrand FRA
78.
 
CRUTCHET Henri FRA
79.
 
DAHL Kenneth CAN
80.
 
DAHLQVIST Jan SWE
81.
 
DAHMEN Gerd GER
82.
 
DAMOLIN Ezio ITA
83.
 
DANGL Irmgard GER
84.
 
DE MIGUEL MELANTUCHE Alfonso GER
85.
 
DE RIDDER Hein RSA
86.
 
DE VILLENEUVE Jean-Yves FRA
87.
 
DE VILLEPIN Xavier GER
88.
 
DELAMARE Inger FRA
89.
 
DELLE DONNE Andrea ITA
90.
 
DENKINGER Clemens SUI
91.
 
DMITROVIC Zivko CRO
92.
 
DURRANS Mary GBR
93.
 
EDELMAN Ruthy ISR
94.
 
EDWARDS Bobby AUS
95.
 
EGANA Nery URU
96.
 
EHRAT Ida SUI
97.
 
EICHMANN Renate GER
98.
 
EISTERLEHNER Heidi GER
99.
 
ERBER Wolfgang AUT
100.
 
ETTLER Jiri CZE
101.
 
FABIAN Zoltan HUN
102.
 
FERRIS Helen AUS
103.
 
FIALA Leopold CZE
104.
 
FILICZKI Mihaly HUN
105.
 
FILIPP Franz AUT
106.
 
FISCHER Nanda GER
107.
 
FISHER Margaret AUS
108.
 
FLEISCHMANN Friedrich AUT
109.
 
FRIIS Ole Vildmand DEN
110.
 
FROELICH Peter AUS
111.
 
FROEYSOK Heide GER
112.
 
FUMAGALLI Roberto Franco ITA
113.
 
FURLAN Marjan SLO
114.
 
GAI Luigi ITA
115.
 
GALFARD-KIRSTEN Sylvie FRA
116.
 
GALLAY Marielle FRA
117.
 
GALVEZ CARRASCO Gabriel CHI
118.
 
GARAGULY Sofia AUT
119.
 
GARNIER Jeannette FRA
120.
 
GARRONE Pier-Luigi ITA
121.
 
GASKIN Mary Ann CAN
122.
 
GELPI Giovanni ITA
123.
 
GIAMBELLUCA Tonina ITA
124.
 
GIFFARD Monique FRA
125.
 
GILCHRIST Wendy AUS
126.
 
GIRAUD Mireille FRA
127.
 
GIUBERTI Eugenio ITA
128.
 
GONZALEZ GOMEZ Manuel ESP
129.
 
GORYANA Galyna UKR
130.
 
GRICE Adrian CAN
131.
 
GRICE Ruth CAN
132.
 
GROSEV Nicola BUL
133.
 
GUTMANN Peter AUT
134.
 
HACKSTEIN Sigrid GER
135.
 
HAERINGER Annemarie GER
136.
 
HALFPENNY Roy GBR
137.
 
HANCY Judy AUS
138.
 
HANSSON Torsten SWE
139.
 
HARRIS Margaret AUS
140.
 
HASTOY Arnaud SUI
141.
 
HEDMAN Marja-Liisa FIN
142.
 
HEISSL Hans-Dietrich AUT
143.
 
HELLSTROM Mikael SWE
144.
 
HELZER Ingeborg GER
145.
 
HENDERSON Roy GBR
146.
 
HEPKER Michael GBR
147.
 
HERRICK Burnett USA
148.
 
HESS Gerhard SUI
149.
 
HESSE CAZAUX Nicole FRA
150.
 
HILLEBRAND Charleen USA
151.
 
HOEFLING Martin AUT
152.
 
HOERMANN Hans GER
153.
 
HOFMEISTER Karl AUT
154.
 
HOLLAENDER Niels DEN
155.
 
HOULIER Jean Francois FRA
156.
 
HUBER Hans SUI
157.
 
HUBERT Jean RSA
158.
 
HUGARD Denise FRA
159.
 
HULPE Constantin ROU
160.
 
HUSTWIT Evelyn CAN
161.
 
JAMIESON Susan NZL
162.
 
JELL Hans AUT
163.
 
JELSMA Anneke NED
164.
 
JENKINS Peter AUS
165.
 
JENNIS Marlies GER
166.
 
JOBST Jochen GER
167.
 
JOHNS Jan AUS
168.
 
JOHNSON Richard USA
169.
 
JONSSON Evert SWE
170.
 
KAISER Brigitte GER
171.
 
KAISTINEN Matti FIN
172.
 
KAMINSKI Ingrid GER
173.
 
KAMMIN Manfred GER
174.
 
KATAOKA Noriji JPN
175.
 
KAZAKOVTSEV Victor RUS
176.
 
KENDE Laszlo HUN
177.
 
KERSCHBAUMER Markus AUT
178.
 
KIMBALL Mas USA
179.
 
KIMBALL Susan USA
180.
 
KLEIN Alena GER
181.
 
KLEIN Klaus-Juergen GER
182.
 
KOCSIS Ferenc HUN
183.
 
KOCZIAN Gyongyver HUN
184.
 
KOFOL Jan USA
185.
 
KOLACEK Petr SUI
186.
 
KOLB Heinz GER
187.
 
KOLODZIEJCZYK Andrzej POL
188.
 
KORHONEN Riitta FIN
189.
 
KORN Wolfgang GER
190.
 
KOSJEK Maks CRO
191.
 
KROCKE Ellie NED
192.
 
KRUGER Petro RSA
193.
 
KRUPOVA Milena CZE
194.
 
KUNTSI Tuula FIN
195.
 
KUORIKOSKI Pirkko FIN
196.
 
LAKO Laszlo HUN
197.
 
LAMMI Kalevi FIN
198.
 
LANDTHALER Berthold GER
199.
 
LATEGAN Elmarie RSA
200.
 
LAURILA Sirkka FIN
201.
 
LAWER Derek RSA
202.
 
LAZZARI Paolo ITA
203.
 
LAZZAROTTI Alice FRA
204.
 
LEFLAIVE Sabine FRA
205.
 
LENTEN Berend Allert Roelof NED
206.
 
LILJA Mats SWE
207.
 
LINHARES Tibirica Marcelo GER
208.
 
LINKE Hermann GER
209.
 
LIRCA Ioan ROU
210.
 
LOCKHART Christine GBR
211.
 
LOESEL Ingrid GER
212.
 
LOF Lennart SWE
213.
 
LOQUET Jean-Claude FRA
214.
 
LOSEGO Giuseppe ITA
215.
 
LOVE Marjory GBR
216.
 
LUBIN Jean FRA
217.
 
LUND Peter DEN
218.
 
MACLENNAN Frances GBR
219.
 
MAHLER Wilfried GER
220.
 
MAIN Lorne CAN
221.
 
MAISEY Quentin NZL
222.
 
MARCORA Giuseppe ITA
223.
 
MARINACCI Sergio ITA
224.
 
MARINO Oscar RSA
225.
 
MARKLSTORFER Peter GER
226.
 
MARTIN Bernd GER
227.
 
MARTY Mary Jane FRA
228.
 
MAYERHOFER Helmut AUT
229.
 
MCBRIDE Tony GBR
230.
 
MCCORMICK Donald CAN
231.
 
MCGHIE Norma AUS
232.
 
MCLELLAN Terry AUS
233.
 
MEDALIN Claude FRA
234.
 
MEIER Gabriele GER
235.
 
MEIER Joachim GER
236.
 
MESS Irene GER
237.
 
METZNER Wolfgang GER
238.
 
MIHALACHE Dumitru-Titus ROU
239.
 
MIKOLA Elena HUN
240.
 
MILESI Giancarlo ITA
241.
 
MILLS Eileen GBR
242.
 
MILLS Marion NZL
243.
 
MINARIK Paul AUT
244.
 
MOERTL Josef SUI
245.
 
MONACO Vittorio ITA
246.
 
MONTELL Jyrki FIN
247.
 
MONTEMEZZI Massimo ITA
248.
 
MORSERO Tito ITA
249.
 
MROZEK Roman POL
250.
 
MURASE Reiko RSA
251.
 
NARUKAWA Yoshihisa JPN
252.
 
NAVA Enrico ITA
253.
 
NEGULIC Linda CAN
254.
 
NEGULIC Slavko CAN
255.
 
NELSON Chuck USA
256.
 
NEUNERT Marlis GER
257.
 
NEVAY Kathy RSA
258.
 
NEYHEUSEL Albrecht GER
259.
 
NORBY Frans DEN
260.
 
NOUISSER Gisela CAN
261.
 
OBERMAIR Helmut AUT
262.
 
OEGGERLI Albin SUI
263.
 
ORNSTIEN Chris GBR
264.
 
ORTH Heide GER
265.
 
PAGELS Hannelore GER
266.
 
PALCHUBER Karoly HUN
267.
 
PALSHYNA Elvira UKR
268.
 
PAPST Walter AUT
269.
 
PARDO Lilian Eisele CHI
270.
 
PASSEGGER Margot AUT
271.
 
PEARCE June GBR
272.
 
PECK June GBR
273.
 
PELIZZARI Fernando ITA
274.
 
PETROVSKA Tetyana UKR
275.
 
PILLONI Salvatore ITA
276.
 
PINTO BRAVO Jaime Rene CHI
277.
 
POKORNY Peter AUT
278.
 
PONTE Felix USA
279.
 
PRATT Julie AUS
280.
 
RAE Andrew AUS
281.
 
RANGHI Giancarlo ITA
282.
 
RAUKAS Tiit EST
283.
 
REHN Bruce AUS
284.
 
REID Martin RSA
285.
 
REMY Edeltraud GER
286.
 
REMY Franz GER
287.
 
RENOULT Bruno FRA
288.
 
RICHARDSON Heidi SUI
289.
 
RICHARDSON Norm AUS
290.
 
RITTER Helmut AUT
291.
 
ROEHRICH Enio Giorgio ITA
292.
 
ROGERS Joyce AUS
293.
 
RUNGI Anne CAN
294.
 
RUSH Jody USA
295.
 
RYABTSEV Vladimir UKR
296.
 
RYZHEVSKIY Gabriel RUS
297.
 
SALA Angelo ITA
298.
 
SALVETAT Helene FRA
299.
 
SASKER Eltjo NED
300.
 
SCHAEFER Karl Heinz GER
301.
 
SCHLEZ Hildegard GER
302.
 
SCHUITEMAKER-SPUYMAN Wies
303.
 
SCHWEDA Susanne GER
304.
 
SCHWELBERGER Max AUT
305.
 
SEEHOLZER Andreas GER
306.
 
SELIGER Edmund AUT
307.
 
SEPP Ants EST
308.
 
SEVENSTERN Wil NED
309.
 
SHEARS Donald GBR
310.
 
SHEVCHENKO Anatolii UKR
311.
 
SIMPSON June AUS
312.
 
SIVERTSON David USA
313.
 
SMITH Judith USA
314.
 
SMUTNY Irene GER
315.
 
SODERSTROM Hans FIN
316.
 
SOULIE Maite FRA
317.
 
SPITZER Rolf SUI
318.
 
SPRIESS Rotraut GER
319.
 
STANGA Diego ITA
320.
 
STANISLAVSKYI Leonid UKR
321.
 
STEEL Suella USA
322.
 
STEFANOFF Stefan BUL
323.
 
STICKA Graeme AUS
324.
 
STRNIC Ivan GER
325.
 
SUCHOMEL Zdenek CZE
326.
 
SWEENEY Niall GBR
327.
 
SZENTES-TOTH Istvan HUN
328.
 
SZENTIRMAY Erzsebet HUN
329.
 
SZYLKIEWICZ Josef AUT
330.
 
TAYLOR Jill AUS
331.
 
TAYLOR Roger GBR
332.
 
TEMPLER Alex GBR
333.
 
TERZI Italo ITA
334.
 
THEYSON Annemarie GER
335.
 
THOMAS Felicity J. GBR
336.
 
THOMAS Jerry USA
337.
 
THOMAS Marsha USA
338.
 
THURSTON Lynne RSA
339.
 
TIRAPELLI Ronald USA
340.
 
TOSHIHIKO KANAMARU GER
341.
 
TOURNADE Genevieve FRA
342.
 
TREVASKIS Reg AUS
343.
 
TSAREVSKIY Alexandr RUS
344.
 
TUOMISTO Renata FIN
345.
 
VAN BERCKEL Michael NED
346.
 
VAN DE WIELE Micheline BEL
347.
 
VAN LERVEN Frank NED
348.
 
VAN MALDER Robert BEL
349.
 
VAN NOSTRAND King USA
350.
 
VANNI Brigitte FRA
351.
 
VAS Istvan HUN
352.
 
VAYSSET Alain FRA
353.
 
VELLUCCI Benedetto ITA
354.
 
VENEMA Henk NED
355.
 
VETTER Hans GER
356.
 
VIDMAR Anton CRO
357.
 
VIGOLO Marcello ITA
358.
 
WAGNER Heinz GER
359.
 
WALKER John AUS
360.
 
WALSH Alan AUS
361.
 
WATSON Mervin RSA
362.
 
WAYGOOD Gordon AUS
363.
 
WEBER Inge CAN
364.
 
WEINSTOCK Sheila USA
365.
 
WENCK Garth AUS
366.
 
WENZEL Claude AUS
367.
 
WEST Ray AUS
368.
 
WETTSTEIN Beatrice SUI
369.
 
WHELPTON Danilla RSA
370.
 
WICHER Maciej POL
371.
 
WILLIAMS Anne GBR
372.
 
WILSON Rosemary J. GBR
373.
 
WOOD Carol USA
374.
 
WOODS Jeremy GBR
375.
 
YAVORSKA Liia UKR
376.
 
ZUBEIL Gertrud GER
377.
 
ZUBEIL Rolf GER
378.
 
ZYLSTRA Jackie RSA
379.
 
OVANDO-TABOADA Juan-Carlos GER
Refere's Signature
Sabine Schulz
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2016 ITF SUPER- SENIORS WORLD INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Sunday, 25.09.2016.
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ASCH Rosemarie CAN ATP Stadium 09:30
2.
 
AVIS Adrienne AUS ATP Stadium 11:00
3.
 
BENEDETTI Gail FRA ATP Stadium 09:30
4.
 
BLOM Nora NED ATP Stadium 11:00
5.
 
CRUTCHET Henri FRA ATP Stadium 09:30
6.
 
FERRIS Helen AUS ATP Stadium 11:00
7.
 
FISHER Margaret AUS ATP Stadium 09:30
8.
 
FROELICH Peter AUS ATP Stadium 11:00
9.
 
KROCKE Ellie NED ATP Stadium 09:30
10.
 
PINTO BRAVO Jaime Rene CHI ATP Stadium 09:30
11.
 
POKORNY Peter AUT ATP Stadium 09:30
12.
 
RAE Andrew AUS ATP Stadium 10:30
13.
 
RENOULT Bruno FRA ATP Stadium 10:30
14.
 
SALA Angelo ITA ATP Stadium 09:30
15.
 
VAN NOSTRAND King USA ATP Stadium 11:00
16.
 
WEBER Inge CAN ATP Stadium 11:00
0
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 18 SEP 2016 ITF Seniors Department Sabine Schulz
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb
Important: All listed players are in the Main Draw
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I2 450 0 0 0 0 0 0

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 2 120 0 0 0 0 0 0