Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2016 ITF SENIORS OPEN BY TC WINNER ZAGREB

CRO Rang: I5

ITF Rang: 5

ITF Tennis
 
 
Organizator: TK Winner Sezona: 2016
Mjesto održavanja: Zagreb Tereni: 8 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 01.10.2016. -07.10.2016. Zadnji dan prijave: 01.10.2016.
 
  • Organizator: TK Winner
  • Adresa: Remetinečka cesta 106
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Mobile: +385 99 3147444
  • Mobile: +385 91 7892905
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: TK Winner Zagreb
  • Adresa: Remetinečka 106 (prekooputa Hotela I)
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena: 8
  • Vrsta terena: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Goran Željko
  • Mobile: +385 91 3147 444
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Voditelj turnira: Bruno Zebić
  • Mobile: +385 91 7892 905
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
MS30 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS35 - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS35 - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS40 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS50 - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS55 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65 - Group A DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65 - Group B DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS70 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
WS35 - Singles Main Draw DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 
 
 

2016 ITF SENIORS OPEN BY TC WINNER ZAGREB

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
BABIC Mirko CRO
2.
 
BARTA Attila HUN
3.
 
BICK Stanko CRO
4.
 
BLAGAJ Zlatko CRO
5.
 
BOROSAK Branko CRO
6.
 
BOSKOVIC Damir CRO
7.
 
BOSNAR Davor CRO
8.
 
DMITROVIC Zivko CRO
9.
 
DRAKULIC Drago CRO
10.
 
EKE Laszlo HUN
11.
 
FARKAS Kornel HUN
12.
 
FLEGO Igor CRO
13.
 
FRANUSIC Maro CRO
14.
 
JAZVINSCAK Damir CRO
15.
 
JERBIC Ivica CRO
16.
 
KOCSIS Ferenc HUN
17.
 
KORMAN Stjepan CRO
18.
 
KOSTELIC Davor CRO
19.
 
KRAJNOVIC Krunoslav CRO
20.
 
KRALJEVIC Branko CRO
21.
 
KULUSIC Zeljko CRO
22.
 
LUKIC Djuro CRO
23.
 
LUKIC Jelena CRO
24.
 
MANNING Tangerine USA
25.
 
MATIC Mate CRO
26.
 
MEDIN Neven CRO
27.
 
MIRIC Petar CRO
28.
 
MRAZOVAC Vanja CRO
29.
 
NYITRAI Balazs HUN
30.
 
PIRIC Nedim BIH
31.
 
PODVORAC Juraj CRO
32.
 
PURGAR Tajana CRO
33.
 
RITZ Kresimir CRO
34.
 
SANDOR Bruno CRO
35.
 
SUSILOVIC Hrvoje CRO
36.
 
TURAJLIC Vlado CRO
37.
 
UNGAR Daniel CRO
38.
 
VIDMAR Anton CRO
39.
 
VRAGOTUK Ivica CRO
40.
 
ZEDELJ Ante CRO
41.
 
ZNAOR Luka CRO
42.
 
Bakovic Ivica CRO
43.
 
Vizintin Marko CRO
Refere's Signature
Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2016 ITF SENIORS OPEN BY TC WINNER ZAGREB

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Saturday 01 Oct 2016
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
Bakovic Ivica CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:00
2.
 
BABIC Mirko CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 18:00
3.
 
BARTA Attila HUN TK Winner Zagreb Not Before 15:00
4.
 
BICK Stanko CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
Not Before 16:30
5.
 
BLAGAJ Zlatko CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 15:00
6.
 
BOROSAK Branko CRO TK Winner Zagreb Not Before 18:00
7.
 
BOSKOVIC Damir CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 18:00
8.
 
BOSNAR Davor CRO TK Winner Zagreb Not Before 13:30
Not Before 16:30
9.
 
DMITROVIC Zivko CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
Not Before 16:30
10.
 
DRAKULIC Drago CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
11.
 
EKE Laszlo HUN TK Winner Zagreb Not Before 13:30
Not Before 16:30
12.
 
FARKAS Kornel HUN TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 13:30
13.
 
FLEGO Igor CRO TK Winner Zagreb Not Before 13:30
Not Before 16:30
14.
 
FRANUSIC Maro CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
15.
 
JAZVINSCAK Damir CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 18:00
16.
 
JERBIC Ivica CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
17.
 
KOCSIS Ferenc HUN TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 18:00
18.
 
KORMAN Stjepan CRO TK Winner Zagreb Not Before 13:30
Not Before 16:30
19.
 
KOSTELIC Davor CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
Not Before 15:00
20.
 
KRAJNOVIC Krunoslav CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 18:00
21.
 
KRALJEVIC Branko CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:00
22.
 
KULUSIC Zeljko CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 13:30
23.
 
LUKIC Djuro CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
24.
 
LUKIC Jelena CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
25.
 
MANNING Tangerine USA TK Winner Zagreb Not Before 16:30
26.
 
MATIC Mate CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:00
27.
 
MEDIN Neven CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
Not Before 16:30
28.
 
MIRIC Petar CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
Not Before 16:30
29.
 
MRAZOVAC Vanja CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
30.
 
NYITRAI Balazs HUN TK Winner Zagreb Starting at 09:00
31.
 
PIRIC Nedim BIH TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 13:30
32.
 
PODVORAC Juraj CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 13:30
33.
 
PURGAR Tajana CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 16:30
34.
 
RITZ Kresimir CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:00
35.
 
SANDOR Bruno CRO TK Winner Zagreb Not Before 13:30
36.
 
SUSILOVIC Hrvoje CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
Not Before 18:00
37.
 
TURAJLIC Vlado CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
Not Before 15:00
38.
 
UNGAR Daniel CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 13:30
39.
 
VIDMAR Anton CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 18:00
40.
 
VRAGOTUK Ivica CRO TK Winner Zagreb Starting at 09:00
Not Before 15:00
41.
 
Vižintin Marko CRO TK Winner Zagreb Not Before 15:00
42.
 
ZEDELJ Ante CRO TK Winner Zagreb Not Before 12:00
Not Before 18:00
43.
 
ZNAOR Luka CRO TK Winner Zagreb Not Before 10:30
Not Before 18:00
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 29.09.2016 Goran Zeljko & Bruno Zebić Dubravko Lipnjak
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I5 250 200 140 70 50 40 15

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 5 40 20 10 5 0 0 0