Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2016 ITF GMP CUP

CRO Rang: A

ITF Rang: A

ITF Tennis
 
 
Organizator: Teniski klub Tenax Sezona: 2016
Mjesto održavanja: Umag Tereni: 20 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 16.05.2016. -22.05.2016. Zadnji dan prijave: 27.04.2016.
 
  • Organizator: Teniski klub Tenax
  • Adresa: Andrije Hebranga 26
  • Grad: 10000 Zagreb
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: ATP Stadion
  • Adresa: Savudrijska ulica
  • Grad: 52470 Umag
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 20
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Petar Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 454
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Zamjenik direktora: Petra Mirić
  • Telefon: +385 1 4854 721
  • Fax: +385 1 4876 954
  • Mobile: +385 91 6655 449
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

RESULTS BY CATEGORY

Category Raster
Ms35 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms45 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65- B TOURNAMENT DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms75 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ms80 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws40 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws50 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws55 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws60 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws65 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Ws70 - SINGLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS45 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS55 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS60 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
MS65 - SINGLES CONSOLATION DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md35 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md45 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Md70 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd40 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd55 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Wd65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd35 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd50 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd60 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
Xd65 - DOUBLES MAIN DRAW DOWNLOAD / Preuzmite dokument
 
 

2016 ITF GMP CUP

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
ABBATESSA Donato ITA
2.
 
ADORINNI Paolo ITA
3.
 
ADRIGAN Peter GER
4.
 
ALEXANDER Barbara AUT
5.
 
ANNESER Peter GER
6.
 
ANTONUCCIO Robert FRA
7.
 
ARDESI Giancarlo ITA
8.
 
ARMSTRONG Wendy AUS
9.
 
ATROKHOV Iakov RUS
10.
 
BABIC Mirko CRO
11.
 
BARBARESCHI Aldo ITA
12.
 
BAUMIER Pascale FRA
13.
 
BEAUTYMAN Michael USA
14.
 
BERTUETTI Franco ITA
15.
 
BERUBE Madeleine CAN
16.
 
BEYKO Taras CAN
17.
 
BICK Stanko CRO
18.
 
BIERNAT Monika POL
19.
 
BJELOPOLJAK Taib BIH
20.
 
BODASCO Oleg MDA
21.
 
BOGDANOWICZ Jozef POL
22.
 
BOMIO Spartaco SUI
23.
 
BOROSAK Branko CRO
24.
 
BREAU Raymonde CAN
25.
 
BRILL Marc GER
26.
 
BRUCKNER Ingrid AUT
27.
 
BRUGGRABER Hildegard AUT
28.
 
BUCUR Laurentiu ROU
29.
 
CARAMASCHI Alfio ITA
30.
 
CARVALHO Eurico BRA
31.
 
CAVICCHIOLI Andrea ITA
32.
 
CERRI Gino ITA
33.
 
CINQUANTA Barbara ITA
34.
 
CIRI Giampiero ITA
35.
 
CLAYTON Gillian GBR
36.
 
COPPENS Benoit BEL
37.
 
COTER Alessandro ITA
38.
 
CRUTCHET Henri FRA
39.
 
CUDINI Massimo ITA
40.
 
CZWIKLA Matthias GER
41.
 
D'ASCOLA Fabio ITA
42.
 
DAHMEN Gerd GER
43.
 
DE MICHELIS Marcello ITA
44.
 
DE SMET Guy BEL
45.
 
DE VITTORI Laura ITA
46.
 
DEETH Terry AUS
47.
 
DERYCKERE Christiane BEL
48.
 
DEVETAK Ales SLO
49.
 
DEVETTI Cirilla ITA
50.
 
DUDICS Julia HUN
51.
 
DUMAS Denis CAN
52.
 
DUTESCU Dan ROU
53.
 
EDWARD BALUMMEL Roy GER
54.
 
EFFRAIMOGLOU Konstantinos PER
55.
 
EISTERLEHNER Heidi GER
56.
 
ERDEI Ferenc HUN
57.
 
ERTL Peter GER
58.
 
ETTLER Jiri CZE
59.
 
FILIPP Franz AUT
60.
 
FINK Fritz GER
61.
 
FOLLMER Lutz GER
62.
 
FROEHLICH Rudolf AUT
63.
 
FROEYSOK Heide GER
64.
 
FURLAN Luka SLO
65.
 
FURLAN Marjan SLO
66.
 
GIACOMETTI Luciano ITA
67.
 
GIUBERTI Eugenio ITA
68.
 
GOMIS RUIZ Encarnacion ESP
69.
 
GRAF Karl AUT
70.
 
GRM Mira SLO
71.
 
GROZA Dan Mihai ROU
72.
 
GRUEBLER Ricardo CHI
73.
 
GRUEN Manfred AUT
74.
 
GRUEN Thomas AUT
75.
 
GUIMARAES Marta BRA
76.
 
GUTMORGETH Herbert AUT
77.
 
HASTOY Arnaud SUI
78.
 
HAUBNER Renate AUT
79.
 
HAUBNER Wolfgang AUT
80.
 
HAVE Marco ITA
81.
 
HEEREN Luiz BRA
82.
 
HEISS Peter GER
83.
 
HELLMONSEDER Harald AUT
84.
 
HORN Friedrich AUT
85.
 
HORVAT Alen SLO
86.
 
ISACCO Piero ITA
87.
 
JARDINE Elizabeth CAN
88.
 
JAZVINSCAK Damir CRO
89.
 
JELL Hans AUT
90.
 
KARPENKO Alexey RUS
91.
 
KATHER Klaus-Peter GER
92.
 
KINDERMANN Gunther GER
93.
 
KIRNBAUER Gertraud AUT
94.
 
KLEIN Alena GER
95.
 
KLEIN Hermann GER
96.
 
KLJUCAR Uros SLO
97.
 
KNOBEL Jochen GER
98.
 
KOJECKI Michal POL
99.
 
KOLAR Stefanie GER
100.
 
KOLETA Joze SLO
101.
 
KOS Peter SLO
102.
 
KOSTELIC Davor CRO
103.
 
KOUTNA Barbora CZE
104.
 
KRAJNOVIC Krunoslav CRO
105.
 
KRALJEVIC Branko CRO
106.
 
KRSNIK Tomislav CRO
107.
 
KUBA Wolfgang AUT
108.
 
KUNSTMANN Wolfgang AUT
109.
 
KUSANOVIC Marija CRO
110.
 
KYSELA Ivan CZE
111.
 
LASSMANN Kurt AUT
112.
 
LAZAREVIC Nikola SRB
113.
 
LAZIC Miodrag SRB
114.
 
LAZIC Robert SLO
115.
 
LEFEVRE Roger BEL
116.
 
LEGOVIC Aldo CRO
117.
 
LELENCO Igor MDA
118.
 
LESLIE Stuart AUS
119.
 
LIENBACHER Hannes AUT
120.
 
LINHARES Tibirica Marcelo PER
121.
 
LODDI Gianluca ITA
122.
 
LOSEGO Giuseppe ITA
123.
 
LUBAS Marek POL
124.
 
LUCIC Sasa SRB
125.
 
LUDWIKIEWICZ Adrian POL
126.
 
LUKIC Djuro CRO
127.
 
MACIOCHA Ireneusz POL
128.
 
MAISEY Quentin NZL
129.
 
MALLIGA Werner AUT
130.
 
MANHOLD Marijke NED
131.
 
MARINIC Gord CAN
132.
 
MATIC Mate CRO
133.
 
MAYERHOFER Helmut AUT
134.
 
METZNER Wolfgang GER
135.
 
MICU Daniel Emil ROU
136.
 
MIHAILESCU Lucian ROU
137.
 
MIHALACHE Dumitru-Titus ROU
138.
 
MINARIK Paul AUT
139.
 
MINDRU Valeriu MDA
140.
 
MINKEVICH Anatoly RUS
141.
 
MIRIC Petar CRO
142.
 
MONTEL Daniel FRA
143.
 
MONTEMEZZI Massimo ITA
144.
 
MONTOVANI Jair BRA
145.
 
MORACCHINI Alain FRA
146.
 
MOSTOVAC Davorin CRO
147.
 
MRAZOVAC Vanja CRO
148.
 
MUEHLENBURG Johannes AUT
149.
 
NAVA Enrico ITA
150.
 
NEUMANN Ellen GER
151.
 
NOVAK Pavel CZE
152.
 
NUNIKYAN Franc RUS
153.
 
O'MARA Chris AUS
154.
 
OBERMAIR Helmut AUT
155.
 
OEHLSEN Heidemarie GER
156.
 
ORBAN Zsuzsanna HUN
157.
 
ORTH Heide GER
158.
 
PANSY Josef AUT
159.
 
PANSY Josefine AUT
160.
 
PANSY Karl AUT
161.
 
PARMAS Mari-Liis FIN
162.
 
PAZMANDI Jozsef HUN
163.
 
PEIXOTO Eduardo Pagnoncelli PER
164.
 
PELIZZARI Fernando ITA
165.
 
PENNESI Massimo ITA
166.
 
PEPIN Marc CAN
167.
 
PERTL Gerhard AUT
168.
 
PERZIANO Gustavo A. ARG
169.
 
PETRINIC Alan CRO
170.
 
PIOTROWSKI Lukas POL
171.
 
PIPOS Dorin ROU
172.
 
PLUGARIOV Evghenii MDA
173.
 
POGGIANTI Paolo ITA
174.
 
POHL Britta GER
175.
 
POKORNY Peter AUT
176.
 
PONTE Joao Frederico Da Rocha PER
177.
 
POUND Damien AUS
178.
 
PRADAL Massimo ITA
179.
 
PRECHTEL Liselot NED
180.
 
RAJACIC Vlado CRO
181.
 
RANGGER Ernst AUT
182.
 
REDDING Greig CAN
183.
 
RENOULT Bruno FRA
184.
 
RESNER Asiek POL
185.
 
RITZ Kresimir CRO
186.
 
RODRIGUES Marcelo BRA
187.
 
ROEHRICH Enio Giorgio ITA
188.
 
ROTHE Thomas GER
189.
 
ROWICKA Marzena POL
190.
 
RUIZ Rodrigo CHI
191.
 
SAALFRANK Reinhard GER
192.
 
SACCHI CARIDI Pinuccia ITA
193.
 
SCHAEFER Hiltrud AUT
194.
 
SCHANDA Werner AUT
195.
 
SCHERER Uwe GER
196.
 
SCHLEZ Hildegard GER
197.
 
SCHRODER Bjorn SWE
198.
 
SEHNAL Vladimir CZE
199.
 
SELIGER Edmund AUT
200.
 
SERENA Luca ITA
201.
 
SPACEK Dalibor CZE
202.
 
SPACKOVA Vera CZE
203.
 
SPECHT Stephan GER
204.
 
STOCHEL Teresa POL
205.
 
SULJEVIC Dalibor CRO
206.
 
SUSILOVIC Hrvoje CRO
207.
 
SVEJDA Jan CZE
208.
 
SWATEK Piotr POL
209.
 
TESAR Pavel CZE
210.
 
TOMANOVA Renata GER
211.
 
TRAMPETTI Angelo ITA
212.
 
VARMA Arjun SIN
213.
 
VAS Istvan HUN
214.
 
VASCONCELLOS-CALVES Simone PER
215.
 
VAUTOUR Camille CAN
216.
 
VAYSSET Alain FRA
217.
 
VETTER Hans GER
218.
 
VIDMAR Anton CRO
219.
 
VIETZ Rainer GER
220.
 
VISMARA Daniela ITA
221.
 
VOLLMAIER Juergen AUT
222.
 
VOSTRIKOV Konstantin RUS
223.
 
VOSTRIKOV Timofey RUS
224.
 
VRAGOTUK Ivica CRO
225.
 
WEINHAPPL Christian AUT
226.
 
WOLLENBERG Gianfranco AUT
227.
 
WYSOCKY Henryk POL
228.
 
YANAGI Monica BRA
229.
 
ZEBOCHIN Fabio ITA
230.
 
ZEZELIC Niksa CRO
231.
 
ZIVKOVIC Mirko CRO
Refere's Signature
Peter Finn
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2016 ITF GMP CUP

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Alphabetical Match List Friday 20 May 2016
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ADRIGAN Peter GER ATP STADION 12:00
14:00
2.
 
ALEXANDER Barbara AUT ATP STADION 13:00
3.
 
ANNESER Peter GER ATP STADION 11:00
16:00
4.
 
ARMSTRONG Wendy AUS ATP STADION 16:00
5.
 
ATROKHOV Iakov RUS ATP STADION 14:00
6.
 
BEAUTYMAN Michael USA ATP STADION 12:00
16:00
7.
 
BERUBE Madeleine CAN ATP STADION 13:00
16:00
8.
 
BEYKO Taras CAN ATP STADION 10:30
9.
 
BIERNAT Monika POL ATP STADION 13:00
10.
 
BOROSAK Branko CRO ATP STADION 15:00
11.
 
BRUCKNER Ingrid AUT ATP STADION 10:00
16:00
12.
 
BRUGGRABER Hildegard AUT ATP STADION 13:00
17:00
13.
 
BUCUR Laurentiu ROU ATP STADION 15:00
14.
 
CARVALHO Eurico BRA ATP STADION 13:00
15.
 
CAVICCHIOLI Andrea ITA ATP STADION 15:00
16.
 
CINQUANTA Barbara ITA ATP STADION 10:30
17.
 
COPPENS Benoit BEL ATP STADION 13:00
18.
 
CRUTCHET Henri FRA ATP STADION 10:00
19.
 
DAHMEN Gerd GER ATP STADION 10:30
14:00
17:00
20.
 
DE VITTORI Laura ITA ATP STADION 10:00
21.
 
DEETH Terry AUS ATP STADION 10:30
16:00
22.
 
DERYCKERE Christiane BEL ATP STADION 13:00
16:00
23.
 
DUDICS Julia HUN ATP STADION 17:00
24.
 
DUTESCU Dan ROU ATP STADION 15:00
25.
 
EISTERLEHNER Heidi GER ATP STADION 14:00
26.
 
ERTL Peter GER ATP STADION 16:00
27.
 
FURLAN Marjan SLO ATP STADION 10:30
28.
 
GOMIS RUIZ Encarnacion ESP ATP STADION 12:00
15:00
29.
 
GROZA Dan Mihai ROU ATP STADION 10:00
30.
 
GRUEBLER Ricardo CHI ATP STADION 15:00
17:00
31.
 
GRUEN Thomas AUT ATP STADION 13:00
32.
 
HAUBNER Renate AUT ATP STADION 16:00
33.
 
HEEREN Luiz BRA ATP STADION 10:30
15:00
34.
 
HELLMONSEDER Harald AUT ATP STADION 12:00
15:00
35.
 
HORN Friedrich AUT ATP STADION 10:30
36.
 
KARPENKO Alexey RUS ATP STADION 11:00
37.
 
KLEIN Alena GER ATP STADION 09:30
38.
 
KLEIN Hermann GER ATP STADION 12:00
39.
 
KNOBEL Jochen GER ATP STADION 12:00
40.
 
KOS Peter SLO ATP STADION 10:30
41.
 
KOUTNA Barbora CZE ATP STADION 10:00
42.
 
KUSANOVIC Marija CRO ATP STADION 15:00
43.
 
KYSELA Ivan CZE ATP STADION 10:30
44.
 
LESLIE Stuart AUS ATP STADION 12:00
45.
 
LINHARES Tibirica Marcelo PER ATP STADION 10:00
46.
 
LUCIC Sasa SRB ATP STADION 12:00
47.
 
MACIOCHA Ireneusz POL ATP STADION 15:00
48.
 
MAYERHOFER Helmut AUT ATP STADION 16:00
49.
 
MONTEL Daniel FRA ATP STADION 10:00
14:00
50.
 
MONTOVANI Jair BRA ATP STADION 10:00
51.
 
MORACCHINI Alain FRA ATP STADION 11:00
52.
 
MUEHLENBURG Johannes AUT ATP STADION 16:00
53.
 
NEUMANN Ellen GER ATP STADION 10:00
13:00
54.
 
NUNIKYAN Franc RUS ATP STADION 12:00
15:00
55.
 
O'MARA Chris AUS ATP STADION 13:00
16:00
56.
 
OBERMAIR Helmut AUT ATP STADION 16:00
57.
 
ORTH Heide GER ATP STADION 09:30
58.
 
PANSY Josef AUT ATP STADION 10:00
59.
 
PANSY Josefine AUT ATP STADION 13:00
60.
 
PANSY Karl AUT ATP STADION 11:00
15:00
61.
 
PARMAS Mari-Liis FIN ATP STADION 13:00
16:00
62.
 
PAZMANDI Jozsef HUN ATP STADION 12:00
63.
 
PEIXOTO Eduardo Pagnoncelli PER ATP STADION 10:30
64.
 
PEPIN Marc CAN ATP STADION 10:30
13:00
65.
 
PIOTROWSKI Lukas POL ATP STADION 10:00
66.
 
PIPOS Dorin ROU ATP STADION 10:00
67.
 
PLUGARIOV Evghenii MDA ATP STADION 13:00
68.
 
POGGIANTI Paolo ITA ATP STADION 10:30
69.
 
POKORNY Peter AUT ATP STADION 12:00
70.
 
POUND Damien AUS ATP STADION 12:00
71.
 
PRECHTEL Liselot NED ATP STADION 11:00
72.
 
RENOULT Bruno FRA ATP STADION 10:30
14:00
73.
 
ROEHRICH Enio Giorgio ITA ATP STADION 12:00
74.
 
SACCHI CARIDI Pinuccia ITA ATP STADION 14:00
75.
 
SCHAEFER Hiltrud AUT ATP STADION 09:30
76.
 
SCHLEZ Hildegard GER ATP STADION 09:30
77.
 
STOCHEL Teresa POL ATP STADION 13:00
78.
 
TOMANOVA Renata GER ATP STADION 12:00
79.
 
VASCONCELLOS-CALVES Simone PER ATP STADION 10:30
13:00
16:00
80.
 
VAYSSET Alain FRA ATP STADION 10:30
14:00
81.
 
VISMARA Daniela ITA ATP STADION 11:00
82.
 
WYSOCKY Henryk POL ATP STADION 10:30
83.
 
YANAGI Monica BRA ATP STADION 16:00
0
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 15.05.2016 Petar Miric Peter Finn
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb
Important: All listed players are in the Main Draw
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: A 750 650 400 380 280 160 100

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: A 210 150 100 70 50 35 20