Informacije o turniru

vidi sve turnire  

2016 ITF 52nd INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS

CRO Rang: I2

ITF Rang: 2

ITF Tennis
 
 
Organizator: Teniski klub Opatija Sezona: 2016
Mjesto održavanja: Opatija Tereni: 4+8 zemlja, vanjski
Trajanje turnira: 22.08.2016. -28.08.2016. Zadnji dan prijave: 22.08.2016.
 
  • Organizator: Teniski klub Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: 51410 Opatija
  • Država: Hrvatska
  • Telefon: +385 51 271 075
  • Fax: +385 51 271 075
  • E-mail: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Website: http://www.tenisklubopatija.hr http://www.htsv.hr
  • Mjesto održavanja turnira: Teniski klub Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: Opatija
  • Država: Hrvatska
  • Broj terena : 4+8
  • Vrsta terena:: zemlja, vanjski
  • Direktor turnira: Ivor Eržišnik
  • Telefon: +385 51 271 075
  • Fax: +385 51 271 075
  • Mobile: +385 91 5425 777
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • E-mail 2: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • Voditelj turnira: Miloš Vrenc
  • Telefon: +385 51 271 075
  • Fax: +385 51 271 075
  • Mobile: +385 92 1662 210
  • E-mail 1: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
 

2016 ITF 52nd INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPSHrvatska

Please click on the following links to view

Overview, Draw sheet, Order of Play and Results by Category, News, Photos
 
 
 
 

2016 ITF 52nd INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
FINAL ENTRY LIST
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation
1.
 
ABBATESSA Donato ITA
2.
 
ALEXANDER Barbara AUT
3.
 
ANDELKOVIC Djordje CRO
4.
 
ANTOLIK Jan SVK
5.
 
BABOVIC Miodrag SRB
6.
 
BAHE Reinhold GER
7.
 
BALAKIRIEV Sergii UKR
8.
 
BELIS Ivo SLO
9.
 
BERKO Ervin HUN
10.
 
BOGETTI Ivano ITA
11.
 
BOMIO Spartaco SUI
12.
 
BOROSAK Branko CRO
13.
 
BORTOLON Vittorio ITA
14.
 
BRADELJ Rudi SLO
15.
 
BRINO Franco ITA
16.
 
CARUSON Salvatore ITA
17.
 
CAVICCHOLI Andrea ITA
18.
 
CEROVSKY Jan SVK
19.
 
CHIAVAZZA Liliana ITA
20.
 
CUDINI Massimo ITA
21.
 
CUK Sinisa CRO
22.
 
DALEORE Gordana SRB
23.
 
DEKOVIC Vinko CRO
24.
 
DERVISHI Maliq MNE
25.
 
DI LAZZARO Gabriele ITA
26.
 
DIEM Cornelia AUT
27.
 
DMITROVIC Zivko CRO
28.
 
EDER Waltraud AUT
29.
 
EKE Laszlo HUN
30.
 
ENGEL Horst GER
31.
 
ENRICI Fabrizio ITA
32.
 
ESEN Ruhan TUR
33.
 
FABIAN Zoltan HUN
34.
 
FABOK Janos HUN
35.
 
FILIPOVIC Igor SVK
36.
 
FILIPP Franz AUT
37.
 
GLAMOCANIN Vlastimir MKD
38.
 
GLUMAC Branko SRB
39.
 
GOREC Tulay TUR
40.
 
GRIZILO Rikardo SLO
41.
 
GRM Mira SLO
42.
 
GROBISA Marjan SLO
43.
 
GROZA Dan ROU
44.
 
GUDELJ Dinko CRO
45.
 
GUNA Branko SLO
46.
 
GUTMORGETH Herbert AUT
47.
 
HAJOS Attila HUN
48.
 
HEJJAS Mihaly HUN
49.
 
HERBST Gabriele AUT
50.
 
HOUSKA Vaclav CZE
51.
 
JELINEK Ivo CRO
52.
 
KAISER NAGEL Brigitte GER
53.
 
KALBARCZYK Stanislaw POL
54.
 
KATHER Klaus-Peter GER
55.
 
KENYERES Janos HUN
56.
 
KOCSIS Ferenc HUN
57.
 
KOKENY Balasz HUN
58.
 
KOLETA Joze SLO
59.
 
KONOFSKY Karl GER
60.
 
KOS Peter SLO
61.
 
KOSJEK Maks CRO
62.
 
KOSTELIC Davor CRO
63.
 
KUSANOVIC Marija CRO
64.
 
LAMATSCH Ulf AUT
65.
 
LAZAREVIC Nikola SRB
66.
 
LAZIC Aleksandar SRB
67.
 
LAZIC Robert SLO
68.
 
LEGOVIC Aldo CRO
69.
 
LELJAK Zdenko SLO
70.
 
LOBAO DE QUEIROZ Claudio Duarte BRA
71.
 
LOESCHER Elfriede AUT
72.
 
LOIBL Herbert AUT
73.
 
LORBER Bernd AUT
74.
 
LUNGEANU Stefan ROU
75.
 
MAGYAR Istvan HUN
76.
 
MAROHNIC Predrag CRO
77.
 
MATIC Mate CRO
78.
 
MAYERHOFER Helmut AUT
79.
 
MEDIN Neven CRO
80.
 
MEKIC Risto AUT
81.
 
MIHAILESCU Lucian ROU
82.
 
MINOR Marc GER
83.
 
MOCZULSKI Leszek POL
84.
 
MRAZOVAC Vanja CRO
85.
 
NAGEL Frank GER
86.
 
NEGRI Stefano ITA
87.
 
PASSEGGER Margot AUT
88.
 
PAZMANDI Jozsef HUN
89.
 
PETRITSCH Claudia AUT
90.
 
PETROVITS Szilard HUN
91.
 
PLACEK Premysl CAN
92.
 
PODGORNIK Branko SLO
93.
 
PRELOG Hermann AUT
94.
 
PUHARIC Rene CRO
95.
 
RADIC Manuel AUS
96.
 
RADMANOVIC Alen CRO
97.
 
RADOSEVIC Dragan CRO
98.
 
RANGGER Ernst AUT
99.
 
RATH Franz AUT
100.
 
RAUS Valentin ROU
101.
 
REGENT Anja SLO
102.
 
ROSER Mitja SLO
103.
 
SCHNEIDER Guste AUT
104.
 
SCHULTES Christian GER
105.
 
SECCARECCIA Anton CRO
106.
 
SELLARS John P. USA
107.
 
SINGER Sylvia AUT
108.
 
SIRK Zdravko SLO
109.
 
SKULJ Borut SLO
110.
 
SMOJVER Dario CRO
111.
 
SMUTNY Julia AUT
112.
 
STANKO Vesna SLO
113.
 
STIFAR Saso SLO
114.
 
STRUKELJ Tomaz SLO
115.
 
SZABO Zsuzsanna HUN
116.
 
SZEKRENYES Zsolt HUN
117.
 
SZENTES-TOTH Istvan HUN
118.
 
TAJNSEK Zmago SLO
119.
 
ULCAR Dane SLO
120.
 
VIDMAR Antun CRO
121.
 
VIPLER Milos CZE
122.
 
VOLF Marjana SLO
123.
 
VOSTRIKOV Timofey RUS
124.
 
VRABEC Antun Zvonimir CRO
125.
 
WEINER Heinz GER
126.
 
WEINNHAPL Christian AUT
127.
 
ZEDELJ Ante CRO
128.
 
ZIVKOVIC Mirko CRO
Refere's Signature
Zlatko Kamber
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw
 
 

2016 ITF 52nd INTERNATIONAL SENIORS CHAMPIONSHIPS

Hrvatska
ALPHABETICAL MATCH LIST
Monday 22 Aug 2016
No. Flag Player Family Name Player Given Name Player Nation Venues Time
1.
 
ABBATESSA Donato ITA TK Opatija Starting at 09:00
2.
 
ALEXANDER Barbara AUT TK Opatija Not Before 12:00
3.
 
ANDELKOVIC Djordje CRO TK Opatija Not Before 19:00
4.
 
ANTOLIK Jan SVK TK Kvarner Starting at 10:00
5.
 
BABOVIC Miodrag SRB TK Opatija Not Before 15:00
6.
 
BAHE Reinhold GER TK Opatija Not Before 16:00
7.
 
BALAKIRIEV Sergii UKR TK Kvarner Not Before 14:00
8.
 
BELIS Ivo SLO TK Kvarner Not Before 11:00
9.
 
BOROSAK Branko CRO TK Opatija Not Before 13:00
10.
 
BORTOLON Vittorio ITA TK Kvarner Starting at 10:00
11.
 
BRADELJ Rudi SLO TK Kvarner Not Before 11:00
12.
 
CAVICCHOLI Andrea ITA TK Kvarner Not Before 13:00
13.
 
CEROVSKY Jan SVK TK Opatija Not Before 19:00
14.
 
CHIAVAZZA Liliana ITA TK Kvarner Starting at 10:00
15.
 
CUK Sinisa CRO TK Kvarner Not Before 16:00
16.
 
DALEORE Gordana SRB TK Opatija Not Before 12:00
17.
 
DEKOVIC Vinko CRO TK Opatija Not Before 16:00
18.
 
DERVISHI Maliq MNE TK Kvarner Not Before 16:00
19.
 
DI LAZZARO Gabriele ITA TK Kvarner Not Before 13:00
20.
 
DIEM Cornelia AUT TK Kvarner Starting at 10:00
21.
 
DMITROVIC Zivko CRO TK Kvarner Not Before 13:00
22.
 
EDER Waltraud AUT TK Kvarner Not Before 14:00
23.
 
EKE Laszlo HUN TK Opatija Not Before 18:00
24.
 
ENGEL Horst GER TK Kvarner Not Before 11:00
25.
 
ESEN Ruhan TUR TK Kvarner Not Before 14:00
26.
 
FABIAN Zoltan HUN TK Opatija Not Before 16:00
27.
 
FABOK Janos HUN TK Kvarner Not Before 11:00
28.
 
FILIPOVIC Igor SVK TK Kvarner Starting at 10:00
29.
 
FILIPP Franz AUT TK Opatija Not Before 19:00
30.
 
GLAMOCANIN Vlastimir MKD TK Kvarner Not Before 11:00
31.
 
GLUMAC Branko SRB TK Opatija Not Before 13:00
32.
 
GOREC Tulay TUR TK Opatija Not Before 10:00
33.
 
GRIZILO Rikardo SLO TK Opatija Starting at 09:00
34.
 
GRM Mira SLO TK Opatija Not Before 10:00
35.
 
GROBISA Marjan SLO TK Opatija Not Before 18:00
36.
 
GUNA Branko SLO TK Opatija Not Before 15:00
37.
 
HERBST Gabriele AUT TK Kvarner Starting at 10:00
38.
 
HOUSKA Vaclav CZE TK Opatija Not Before 15:00
39.
 
JELINEK Ivo CRO TK Opatija Starting at 09:00
40.
 
KAISER NAGEL Brigitte GER TK Kvarner Starting at 10:00
41.
 
KATHER Klaus-Peter GER TK Kvarner Not Before 14:00
42.
 
KENYERES Janos HUN TK Opatija Starting at 09:00
43.
 
KOCSIS Ferenc HUN TK Opatija Not Before 15:00
44.
 
KOKENY Balasz HUN TK Kvarner Not Before 11:00
45.
 
KOLETA Joze SLO TK Opatija Not Before 13:00
46.
 
KONOFSKY Karl GER TK Kvarner Not Before 11:00
47.
 
KUSANOVIC Marija CRO TK Opatija Not Before 10:00
48.
 
LAMATSCH Ulf AUT TK Kvarner Not Before 13:00
49.
 
LEGOVIC Aldo CRO TK Kvarner Not Before 13:00
50.
 
LELJAK Zdenko SLO TK Kvarner Not Before 11:00
51.
 
LOBAO DE QUEIROZ Claudio BRA TK Opatija Not Before 18:00
52.
 
LORBER Bernd AUT TK Kvarner Starting at 10:00
53.
 
MAROHNIC Predrag CRO TK Opatija Not Before 13:00
54.
 
MATIC Mate CRO TK Opatija Not Before 19:00
55.
 
MEDIN Neven CRO TK Kvarner Not Before 13:00
56.
 
MEKIC Risto AUT TK Opatija Not Before 12:00
57.
 
MIHAILESCU Lucian ROU TK Kvarner Not Before 13:00
58.
 
MRAZOVAC Vanja CRO TK Opatija Not Before 19:00
59.
 
NAGEL Frank GER TK Opatija Not Before 13:00
60.
 
PASSEGGER Margot AUT TK Opatija Not Before 10:00
61.
 
PAZMANDI Jozsef HUN TK Kvarner Not Before 14:00
62.
 
PETROVITS Szilard HUN TK Kvarner Starting at 10:00
63.
 
PODGORNIK Branko SLO TK Kvarner Not Before 13:00
64.
 
PRELOG Hermann AUT TK Kvarner Not Before 14:00
65.
 
PUHARIC Rene CRO TK Opatija Not Before 18:00
66.
 
RADMANOVIC Alen CRO TK Opatija Not Before 15:00
67.
 
RADOSEVIC Dragan CRO TK Opatija Not Before 18:00
68.
 
RATH Franz AUT TK Kvarner Not Before 13:00
69.
 
SECCARECCIA Anton CRO TK Opatija Not Before 18:00
70.
 
SELLARS John P. USA TK Kvarner Not Before 11:00
71.
 
SINGER Sylvia AUT TK Opatija Not Before 16:00
72.
 
SIRK Zdravko SLO TK Kvarner Not Before 13:00
73.
 
SKULJ Borut SLO TK Opatija Not Before 12:00
74.
 
STANKO Vesna SLO TK Opatija Not Before 10:00
75.
 
STRUKELJ Tomaz SLO TK Opatija Starting at 09:00
76.
 
SZABO Zsuzsanna HUN TK Opatija Not Before 10:00
77.
 
SZENTES-TOTH Istvan HUN TK Opatija Not Before 19:00
78.
 
TAJNSEK Zmago SLO TK Opatija Not Before 12:00
79.
 
ULCAR Dane SLO TK Opatija Not Before 13:00
80.
 
VIDMAR Antun CRO TK Opatija Not Before 15:00
81.
 
VOLF Marjana SLO TK Opatija Not Before 16:00
82.
 
VRABEC Antun Zvonimir CRO TK Opatija Starting at 09:00
83.
 
WEINER Heinz GER TK Kvarner Not Before 11:00
84.
 
WEINNHAPL Christian AUT TK Kvarner Starting at 10:00
85.
 
ZEDELJ Ante CRO TK Opatija Not Before 16:00
86.
 
ZIVKOVIC Mirko CRO TK Opatija Not Before 12:00
Order of Play released Tournament Director ITF Referee
ITF Referee 19 AUG 2016 18:00 Ivor Erzisnik Zlatko Kamber
HTSV Tennis Europe HTS ITF
Važno: Svi navedeni igrači u Final Entry List ušli su u glavni ždrijeb, ako niste na listi bit ćete naredni dan
Important: All listed players are in the Main Draw, if you are not on this list, you will be on next one
 

BODOVI ZA RANG LISTU HTSV

RANG / BOD Pobjednik Drugoplasirani Polu-finale Četvrt-finale R/16 R/32 R/64
CRO Rang: I2 450 350 250 220 120 80 60

BODOVI ZA RANG LISTU ITF

RANG / BOD WINNER RUNNER UP SEMIFINALIST QUARTARFINALIST LOSER IN R16 LOSER IN R32 LOSER IN R64
ITF Rang: 2 120 80 50 30 20 10 0